0

Coś czuje, że poprawią ten wynik do końca sezonu kilkukrotnie. Ale oby nie

4

@abram3k Przyzwoicie gra

0

Araujo - pozytywny chłopak i ogólnie, dzień dobry na klatce mówi- perfekcyjny opis pazernego na wszystko Urugwajczyka

14

Z Halandem też się kontaktowali. Z Messim rozmawiał już każdy, aaa i o Kloppie zapomniałem. Zaraz potęgą będziemy

13

Wiecie, że Jaś Fasola ma tylko 15 odcinków? Przysięgam, że widziałem z 10 sezonów tego dzieła

2

Kiedy przewidywane składy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@TylkoBarca7273 Messi ma 55, a Ronaldo 56 w całej karierze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co byście sądzili o Albie na lewym skrzydle? uderzenie ma, świetne podania ma, szybkość ma.. a w defensywie wylewik się zdarza zbyt często, więc myślę, że na skrzydle byłby ciekawą opcją, gdyby przyszedł taki Gaya

0

@betonito Na pewno :D

1

@Marcel99 Bo dopiero po 2 meczu ta zasada obowiązuje

0

Messi ostatnio coś lubi zepsuć akcje w ostatnich minutach meczu

1

@LuisSalvano Chyba nie znasz Barcelony...

1

Mecz bez wylewu, meczem straconym

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Jezus, zły mecz Demebele pierwszy od dawna (Ostatnie takie nijakie, ale nie były złe) i już najchętniej wszyscy go sprzedali. Weźcie na wstrzymanie

1

Gra w destrukcji i inteligentne poruszanie się Pedriego... Coś niesamowitego

1

@Joaquin88 Takie są skutki Bartomeu, który szastał hajsem nawet jak nie musiał

7

Real i jego kibice narzekają na sędziów po dzisiejszym meczu, ale jak my to robimy to wyzywają nas, że płaczemy i powinniśmy to przyjąć na siebie, że zagraliśmy słabo?
Nowe, nie znałem

0

@BarcaInfo A tak dobrze się zapowiadał.. tak to jest jak woda sodowa uderza do głowy..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ArterkHD Siłownia robi swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

@Janiama Akurat w sytuacji, w kórej powinien podać Messiemu nie podał :D

0

@ddanioofcb Dodaj do tego Lengleta i nie będzie tak kolorowo

0

U mnie
Lenglet 3
MIngueza 4
Firpo 4
Araujo i De jong 7
Pozostali mają po wyjściowej, bo szału nie było

0

@lj89 Fryzurę taką miał, a poza tym... gra jak Nazario za najlepszych lat

0

Ależ symulka :D za dużo przebywał z Busim :D

0

Messi to tylko z takich patelni strzela ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ronaldo by strzelił pod poprzeczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Lenglet. Odejdź błagam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?