Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Futbolove_BarcaFun ojj, wszedłem (sorry, że poprawiam, ale boli trochę)
3
Bayern odpadł
Barcelona awansowała
Jednak nawet fajny ten wieczór :D
1
Tak zwany Stegen - dance :D
4
Araujo mi najbardziej zaimponował jak w jakiejś 110 minucie wbiegł bezpardonu przed Isaka i mu zabrał piłkę. W tym samym meczu Pjanic gonił zawodnika RSSS biegnąc 5km/h
3
@matirix20 Trochę za wysokie te notki jak na wygraną po karnych i ogólnie słabą grę
1
@Irmscher10 Ramos potwierdził, że widział, ale była ona trochę dalej
15
@BarcaInfo Za to wy tak leciutko możecie sędziemu, ale tylko tak leciutko
6
@Jakchcesz No jednak taki gracz, powinien wykorzystać karnego, który da awans, a nie chłopak, który zagrał kilkadziesiąt minut u Koemana i ma 21 lat
3
Szczerze to oprócz Matsa i Araujo nikt nie zagrał dobrego spotkania. Chociaż De Jong też ładnie nawet
1
Ale strasznie powalony mecz, taka trochę ekstraklasa :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@pauletaa on nim jest :D
7
Mamy swojego nowego Ronaldinho :D
0
@Kamiloza91 słabo bardzo na razie
1
@Lionello nie, pojedynczy mecz
3
@michal26 a zes mi smaka narobil
1
@zodiak_10 tak, narażając swoje zdrowie i możliwa dluzsza kontuzje. Odpoqiedzialne byłoby zagrać, faktycznie
0
@Janiama sam zrobisz? :D
0
@FDJ Ale ze taka gwiazda nie może wykonać karnego i sie z jakimś średniakiem o to kłóci. Martin bardzo niedoceniony w tej sprawie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@DanielOOL skoro Fabregas grał na dziewiątce, a Vidal na skrzydle, to i Mingueza da rade :D
0
Ostatnio jak tak zwlekali ze składami przed meczem z Osasuną, to było 3:0 dla nas, więc nic nie sugeruje, ale... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@Comentateiro Ten Pan ze zdjęcia twojego ma pewne wątpliwości
0
@obcy Pucharek raczej dla morali drużyny dobry, ale finansowo tez pewnie nie najgorzej, bo to od szejków
1
@Sectumsempra Tamta dwójka to jednak lata świetlne przed resztą
1
@Sectumsempra varane, Mendy, Varane, Mendy... Przestańcie mnie prześladować
edit:
Ale Renato za Sissoko to fajna opcja, ale polecałbym zamiast Petita Sedorfa i Kante
0
@BarcaInfo Pytanie to kto zagra, a nie w czym :D
1
@BarcaInfo Znowu bez Puiga, skandal
0
@macio_944 Dobrze, ale mógłby jednak powiedzieć, że żałuje nie podpisania Ronaldo, bo to bezsprzecznie jeden z najlepszych historii. Widzę w jego wypowiedzi tylko szpilkę w Cristiano
1
@Paradoks rosumiem, wyrazy wzpułczucia