0

@Futbolove_BarcaFun ojj, wszedłem (sorry, że poprawiam, ale boli trochę)

3

Bayern odpadł
Barcelona awansowała
Jednak nawet fajny ten wieczór :D

1

Tak zwany Stegen - dance :D

4

Araujo mi najbardziej zaimponował jak w jakiejś 110 minucie wbiegł bezpardonu przed Isaka i mu zabrał piłkę. W tym samym meczu Pjanic gonił zawodnika RSSS biegnąc 5km/h

3

@matirix20 Trochę za wysokie te notki jak na wygraną po karnych i ogólnie słabą grę

1

@Irmscher10 Ramos potwierdził, że widział, ale była ona trochę dalej

15

@BarcaInfo Za to wy tak leciutko możecie sędziemu, ale tylko tak leciutko

6

@Jakchcesz No jednak taki gracz, powinien wykorzystać karnego, który da awans, a nie chłopak, który zagrał kilkadziesiąt minut u Koemana i ma 21 lat

3

Szczerze to oprócz Matsa i Araujo nikt nie zagrał dobrego spotkania. Chociaż De Jong też ładnie nawet

1

Ale strasznie powalony mecz, taka trochę ekstraklasa :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@pauletaa on nim jest :D

7

Mamy swojego nowego Ronaldinho :D

0

@Kamiloza91 słabo bardzo na razie

1

@Lionello nie, pojedynczy mecz

3

@michal26 a zes mi smaka narobil

1

@zodiak_10 tak, narażając swoje zdrowie i możliwa dluzsza kontuzje. Odpoqiedzialne byłoby zagrać, faktycznie

0

@Janiama sam zrobisz? :D

0

@FDJ Ale ze taka gwiazda nie może wykonać karnego i sie z jakimś średniakiem o to kłóci. Martin bardzo niedoceniony w tej sprawie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@DanielOOL skoro Fabregas grał na dziewiątce, a Vidal na skrzydle, to i Mingueza da rade :D

0

Ostatnio jak tak zwlekali ze składami przed meczem z Osasuną, to było 3:0 dla nas, więc nic nie sugeruje, ale... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@Comentateiro Ten Pan ze zdjęcia twojego ma pewne wątpliwości

0

@obcy Pucharek raczej dla morali drużyny dobry, ale finansowo tez pewnie nie najgorzej, bo to od szejków

1

@Sectumsempra Tamta dwójka to jednak lata świetlne przed resztą

1

@Sectumsempra varane, Mendy, Varane, Mendy... Przestańcie mnie prześladować
edit:
Ale Renato za Sissoko to fajna opcja, ale polecałbym zamiast Petita Sedorfa i Kante

0

@BarcaInfo Pytanie to kto zagra, a nie w czym :D

1

@BarcaInfo Znowu bez Puiga, skandal

0

@macio_944 Dobrze, ale mógłby jednak powiedzieć, że żałuje nie podpisania Ronaldo, bo to bezsprzecznie jeden z najlepszych historii. Widzę w jego wypowiedzi tylko szpilkę w Cristiano

1

@Paradoks rosumiem, wyrazy wzpułczucia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?