Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@xBoMBoWiECx moze Leo sie w końcu uda wygrać, oby
2
Obrona Bayernu< obrona Barcelony w tym sezonie
11
@FilipeX wyjazdową według mnie. Te czarne są cudowne
0
@busquets5 a potem rollercoster i te drużyny upokorzyły Barcelone :/ kiedys to było, teraz już nie ma
2
@FilipeX Depay, bo w obronie przy zdrowym umtitim, solidnym minguezie, uposledzonym Lengletem, ale czasem kozakiem, z genialnym araujo i Pique, wygląda to nie tak źle, a Depay by się przydał
1
@tomek8756 pewnie nowa wspolpraca na la rambli, tylko hajs wyłudzają ha tfu.
Ale aplikacja świetna, polecam ;)
1
@Emial22 dlaczego?Rozumiem przywiązanie, ale jednak No w obliczu takiej sytuacji moze nie być innego wyjscia
1
Czy w obliczu trudnej sytuacji klubu, chcielibyście, aby sprzedano nazwę stadionu, Camp Nou? Ja myślę, że to mimo wszystko, dobre rozwiązanie na kryzys
0
Dajcie mi juz spokój z tym sambucolem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BarcaInfo Chyba Perez nie był zbyt zadowolony z wyniku :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Jakchcesz kolejny konkurs, może teraz się uda :D
0
Jakby ktoś wszedł w moją historię przeglądarki, to mógłby się zdziwić ile razy odwiedzałem stronę Sambucolu :D
0
@koksik2700 ale dobrych młodzików nigdy za wiele :D
0
żałujecie odejścia Kubo? Wczoraj fajny debiut w getafe, mi osobiście szkoda, że odszedł :/
0
@avanes mam czasem wrażenie, że ci ludzie w ogóle nie morsują, tylko wrzucają post, że idą morsować :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kluivert_P Świetna filiżanka
1
@joloskyy no i widzisz :D, przepraszam :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Aaron10 Gospodarka pada, a ty jeszcze od Anglików kupujesz.. Gdzie byli jak nas atakowali. ha tfu. Polskie produkty sie kupuje
6
Pewnie jego agent rozpuścił taką plotkę :D
61
Jezus skończcie już. Ansu to Ansu. Drugiego Leo już nie będzie, a Ansu miejmy nadzieje, że napiszę własną, wspaniałą historię w Barcelonie
3
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9486754#comment-9486754
Brawo @BarcaInfo. Ponad tysiąc polubien :D
4
@svensonFCB zeby rodzice nie mieli problemów z zostawieniem dzieci w domu i mogli pracować, przez co nie byłoby problemu większego z gospodarką
5
Skoro już udowodniłem, że Neymar< Braithwaite to tym razem, pokaze, ze Suarez i Neymar< Dembele Braithwaite
Suarez i Neymar przeciwko ferevancaros w barwach Barcy:
0
Dembele i Nazario :
3
Po raz kolejny udowadniam, ze tryplet jest możliwy, bo mamy w składzie takich zawodników jak Dembele i Nazario.
Vamos
10
Braithwaite, gole w barwach Barcelony przeciwko ferevancors:
1 gol
Neymar, w barwach Barcelony przeciwko Ferevancors:
0 goli
Fakt, nie opinia