Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Wole mingueze, juniora któremu zdarza się błąd, niż lengleta, na którego mordę juz nie mogę patrzec
5
To błąd De jonga, nie naprawil błędu Busquetsa, myślę, że rewolucja 123, po meczu zwali winę lengleta i busiego na Holendra sensownymi argumentami
1
@Michu94 sto lat
0
@Fawrf ja za to uwielbiam nowoczesną i na topie, Marylę Rodowicz
0
@Janiama udowodnił, ze ma potencjał, a 23 lata to nadal mlody jest
0
Alena nie powinien iść do Getafe, ponieważ ich styl jest zbyt toporny, to na pewno nie jest dobry klub do rozwijania dla młodego zawodnika
0
@tmQbassive juz wszędzie
zresetowałem hasło, a konto, które teraz mam jest pod dziwna nazwa. Powiązałem je z e-mailem i moge na nie sie zalogować przez e-mail, ale nie mam tam żadnych konaktow
0
@tmQbassive na e-mail mi nic nie wchodzę, zadne logowanie, ale tam nikogo nie ma bo sprawdziłem Ale dostalem wiad z linkiem i tam wszedłem, po chwili wyrzuciło mnie z messengera, a na mój numer telefonu jest jakiś obcy czlowiek
0
Jak odzyskać konto po włamaniu na messengera, bez fb ? Pomoze ktos?
0
@Avatarr wywaliło mnie z messengera,a na telefon dziwne wiadomości dostaje, a e-mail mi nie wchodzi, żeby wysłali mi ten kod a fb nue mam mam tylko messa
0
Wie ktoś może gdzie zgłosić przejęcie konta na messengerze?,
6
@kamilop a jaki słaby musi być riqui, skoro nawet pjanic gra za niego idac twoim tokiem myślenia
0
Jak sobie radzi Arthur w juve, ktos wie?
0
@jeyx77x Pedri moglby się nauczyć strzelać, i będzie kozak
2
Ale jak to jest, ze przeciwko Barcelonie bramkarze ciągle grają mecz życia, przecież ten wolny Messiego tak pięknie lecial
0
Mocny rywal, trzy punkty, czego chcieć więcej?
0
@Barca25 Barcelona przentowała się równie dobrze co Huesca ;D
9
Antek ewidentnie dziś nie grał na pozycji, która mu odpowiada. Powinien być ustawiony o 40 cm i 18 milimetrów na zachód, a czasem schodzić 50 cm i 12 milimetrów na wschód. Koeman kompletnie nie zna się na piłce
1
@cules100pro Jeden jest łysy, a drugi ma czuprynę jak koń
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ależ przewrotka De jona, niczym Bale w finale z Liverpoolem
1
Coś czuje, że jak Koemanowi zabraknie obrońców na zmiany przy wyniku 1:0 dla Barcelony, to sam wejdzie na boisko
1
Pjanic jak ma fajną pozycję do strzału, to nie strzela, ale jak już ma średnią pozycje, to strzela w trybuny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Czy De jong gra najgorszy mecz w Barcelonie? prawdopodobnie tak, pewnie umknęło wam, jak spojrzał na bramkarza rywali w 13 minucie , jaki przestraszony był? A widzieliście jak zrobił to Busquets? Pewny siebie jest Hiszpan, a Holender dramat. Był również bliski strzelenia gola, pomyliły mu się bramki, ale jednak blisko był
Prawdopodnie, Rewolucja123
7
@VenoM dokładnie , wszystko wina De Jonga
0
Messi za dużo w te dryblingi probuje samemu, czasem lepiej podac
2
Jedyne co Busquets ma dobre, to długie podania. Nic poza tym
0
@mat32 poniżej jakiegokolwiek poziomu, co to za pytanie