6

Wole mingueze, juniora któremu zdarza się błąd, niż lengleta, na którego mordę juz nie mogę patrzec

5

To błąd De jonga, nie naprawil błędu Busquetsa, myślę, że rewolucja 123, po meczu zwali winę lengleta i busiego na Holendra sensownymi argumentami

1

@Michu94 sto lat

0

@Fawrf ja za to uwielbiam nowoczesną i na topie, Marylę Rodowicz

0

@Janiama udowodnił, ze ma potencjał, a 23 lata to nadal mlody jest

0

Alena nie powinien iść do Getafe, ponieważ ich styl jest zbyt toporny, to na pewno nie jest dobry klub do rozwijania dla młodego zawodnika

0

@tmQbassive juz wszędzie
zresetowałem hasło, a konto, które teraz mam jest pod dziwna nazwa. Powiązałem je z e-mailem i moge na nie sie zalogować przez e-mail, ale nie mam tam żadnych konaktow

0

@tmQbassive na e-mail mi nic nie wchodzę, zadne logowanie, ale tam nikogo nie ma bo sprawdziłem Ale dostalem wiad z linkiem i tam wszedłem, po chwili wyrzuciło mnie z messengera, a na mój numer telefonu jest jakiś obcy czlowiek

0

Jak odzyskać konto po włamaniu na messengera, bez fb ? Pomoze ktos?

0

@Avatarr wywaliło mnie z messengera,a na telefon dziwne wiadomości dostaje, a e-mail mi nie wchodzi, żeby wysłali mi ten kod a fb nue mam mam tylko messa

0

Wie ktoś może gdzie zgłosić przejęcie konta na messengerze?,

6

@kamilop a jaki słaby musi być riqui, skoro nawet pjanic gra za niego idac twoim tokiem myślenia

0

Jak sobie radzi Arthur w juve, ktos wie?

0

@jeyx77x Pedri moglby się nauczyć strzelać, i będzie kozak

2

Ale jak to jest, ze przeciwko Barcelonie bramkarze ciągle grają mecz życia, przecież ten wolny Messiego tak pięknie lecial

0

Mocny rywal, trzy punkty, czego chcieć więcej?

0

@Barca25 Barcelona przentowała się równie dobrze co Huesca ;D

9

Antek ewidentnie dziś nie grał na pozycji, która mu odpowiada. Powinien być ustawiony o 40 cm i 18 milimetrów na zachód, a czasem schodzić 50 cm i 12 milimetrów na wschód. Koeman kompletnie nie zna się na piłce

1

@cules100pro Jeden jest łysy, a drugi ma czuprynę jak koń

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ależ przewrotka De jona, niczym Bale w finale z Liverpoolem

1

Coś czuje, że jak Koemanowi zabraknie obrońców na zmiany przy wyniku 1:0 dla Barcelony, to sam wejdzie na boisko

1

Pjanic jak ma fajną pozycję do strzału, to nie strzela, ale jak już ma średnią pozycje, to strzela w trybuny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Czy De jong gra najgorszy mecz w Barcelonie? prawdopodobnie tak, pewnie umknęło wam, jak spojrzał na bramkarza rywali w 13 minucie , jaki przestraszony był? A widzieliście jak zrobił to Busquets? Pewny siebie jest Hiszpan, a Holender dramat. Był również bliski strzelenia gola, pomyliły mu się bramki, ale jednak blisko był
Prawdopodnie, Rewolucja123

7

@VenoM dokładnie , wszystko wina De Jonga

0

Messi za dużo w te dryblingi probuje samemu, czasem lepiej podac

2

Jedyne co Busquets ma dobre, to długie podania. Nic poza tym

0

@mat32 poniżej jakiegokolwiek poziomu, co to za pytanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?