Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@PolskiBarcelonista10 Oczywiście wygrane. Inaczej nie byłoby fajnie :D
0
@Jakchcesz ja tam VVD bym chciał, bo to kot, ale De Ligt jest młodszy, a już jest kozakiem, więc lepiej jednak De Ligt
0
@FDJ Paulinio i Rakietę to ty szanuj
2
@Jakchcesz Laporte, VVD, albo De Ligt
1
@xBoMBoWiECx Rytuały odprawia( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Bocheno1 A co jeśli @Bocheno1 to subkonto szakalaki i Clyde'a i próbuje odwrócić uwagę, że to nie sa fejk konta, a tak naprawdę są :O
0
@LuisSalvano nudy straszne ten ich mecz
0
@LeoMessi1994 tak, to był wyjazd, o ile dobrze pamiętam
0
@Mns21 którego:D
2
@BarcaInfo przy poleceniu będzie STANOWSKIIIIIIIIIII?
1
@BARCA_FOR_EVER już wygrali. Dynamo, Ferevenarcos, Osasuna to były 3 zwycięstwa, chyba, że chodziło ci o ligowe, to prawda jak najbardziej
0
@LeoMessi1994 Wydaje mi się, że z Deportivo Alaves w zeszłym sezonie
0
@DanielOOL słabo gramy, ale skuteczność wreszcie jest. Jak widać, nie można mieć wszytskiego
11
@fcbfan1993 Wtedy Neymar Suarez
teraz Brajt Dembele, więc no chciałbym, ale nie sądze
2
@LyFT eibar 2019, oby dzisiaj wcisnal
1
Oni wyglądają, jakby byli mega zmęczenie, albo kontuzjowani. A Koeman zmian nie robi praktycznie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Busquets, Umtiti i MIngueza w pierwszym składzie
ojjj będzie ciężko
0
Może ten Umtiti nie gra za dobrze, ale uśmiech ma cudowny
0
@Gregsky10 no wiadomo, ale przypomniam, że zarządzał Barceloną Bartomeu, a teraz Barca ma 800 mln długu, więc z tym Kante teraz to no tak średnio. Zawodnik oczywiście kapitalny
1
@Gregsky10 No pewnie, prawie 30 latek z ogromna pensja i ceną transferu. Tego nam trzeba !
0
Komentarz usunięty
4
Fajni ci Niemcy, tacy chu*owi
2
Fajny ten Gerund, taki stabilnie chu*owy
0
@Cwaniak4 najlepiej, aby oboje grali, ale tylko za Ilaxa się nie obraze
0
@Dankhog dokładnie. Totalnie nie wie, gdzie tego griza wystawiać, biega sobie chlop teraz po boisku dembele kontuzja, Messi w te dryblingi No szkoda gadac
8
Fajny ten Stoch, taki niezbyt stabilny
0
@BulaKG pjanic? Nawet Puig by mógł mysle? Moze Moriba? Moze Mingueza?(raz tam grał nawet przyzwoicie)
0
@eckov moze wymiana z Sevilla za De Jonga by wypaliła, żeby znowu tych wirtuozów razem zobaczyć? :D