4

@PolskiBarcelonista10 Oczywiście wygrane. Inaczej nie byłoby fajnie :D

0

@Jakchcesz ja tam VVD bym chciał, bo to kot, ale De Ligt jest młodszy, a już jest kozakiem, więc lepiej jednak De Ligt

0

@FDJ Paulinio i Rakietę to ty szanuj

2

@Jakchcesz Laporte, VVD, albo De Ligt

1

@xBoMBoWiECx Rytuały odprawia( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Bocheno1 A co jeśli @Bocheno1 to subkonto szakalaki i Clyde'a i próbuje odwrócić uwagę, że to nie sa fejk konta, a tak naprawdę są :O

0

@LuisSalvano nudy straszne ten ich mecz

0

@LeoMessi1994 tak, to był wyjazd, o ile dobrze pamiętam

0

@Mns21 którego:D

2

@BarcaInfo przy poleceniu będzie STANOWSKIIIIIIIIIII?

1

@BARCA_FOR_EVER już wygrali. Dynamo, Ferevenarcos, Osasuna to były 3 zwycięstwa, chyba, że chodziło ci o ligowe, to prawda jak najbardziej

0

@LeoMessi1994 Wydaje mi się, że z Deportivo Alaves w zeszłym sezonie

0

@DanielOOL słabo gramy, ale skuteczność wreszcie jest. Jak widać, nie można mieć wszytskiego

11

@fcbfan1993 Wtedy Neymar Suarez
teraz Brajt Dembele, więc no chciałbym, ale nie sądze

2

@LyFT eibar 2019, oby dzisiaj wcisnal

1

Oni wyglądają, jakby byli mega zmęczenie, albo kontuzjowani. A Koeman zmian nie robi praktycznie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Busquets, Umtiti i MIngueza w pierwszym składzie
ojjj będzie ciężko

0

Może ten Umtiti nie gra za dobrze, ale uśmiech ma cudowny

0

@Gregsky10 no wiadomo, ale przypomniam, że zarządzał Barceloną Bartomeu, a teraz Barca ma 800 mln długu, więc z tym Kante teraz to no tak średnio. Zawodnik oczywiście kapitalny

1

@Gregsky10 No pewnie, prawie 30 latek z ogromna pensja i ceną transferu. Tego nam trzeba !

0

Komentarz usunięty

4

Fajni ci Niemcy, tacy chu*owi

2

Fajny ten Gerund, taki stabilnie chu*owy

0

@Cwaniak4 najlepiej, aby oboje grali, ale tylko za Ilaxa się nie obraze

0

@Dankhog dokładnie. Totalnie nie wie, gdzie tego griza wystawiać, biega sobie chlop teraz po boisku dembele kontuzja, Messi w te dryblingi No szkoda gadac

8

Fajny ten Stoch, taki niezbyt stabilny

0

@BulaKG pjanic? Nawet Puig by mógł mysle? Moze Moriba? Moze Mingueza?(raz tam grał nawet przyzwoicie)

0

@eckov moze wymiana z Sevilla za De Jonga by wypaliła, żeby znowu tych wirtuozów razem zobaczyć? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?