Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBarca123 taki bardziej defensywny prawy obrońca, przy np. Albie na lewej, czy Deście, albo jakimkolwiek ofensywnym lewym obrońcy, byłby dobrą opcją? Czy to może być ktoś jak Sergi Robeto, co jest solidnym zmiennikiem na prawej stronie i środku pomocy?
11
nie wiem, czy macie takie same odczucia, ale Barcelonę za Koemana, ogląda się po prostu przyjemnie. Nie było tego za valverde, czy Setiena z wyjątkiem pojedynczych meczów. Za Valverde były wyniki, ale nic poza tym. Pamiętam jego ostatnie el Clasico zakończone wynikiem 0:0. Patrząc jak wtedy grała Barcelona, nie wytrzymałem po prostu i po pierwszej połowie przestałem oglądać, i to nie było pierwszy raz. Za Koemana gra wygląda ciekawe, jest wiele opcji gry, i nie ma aż takiego klepania bez pomysłu i czekania na błąd rywala, a problemami Barcelony Koemana są błędy indywidualne, oraz skuteczność, ale też jego zmiany. tylko niepokojące jest to, że kazdy o tych problemach mówi, a to nadal funkcjonuje. W Każdym meczu, ktoś popełni przynajmniej jeden błąd. Mam nadzieje, że Koeman jakoś to poprawi, ale naprawdę nie wierzę w tych, co chcą powrotu Valverde, tego nie dało sie oglądać w większości spotkań. Więc po prostu Vamos Barca!
0
@jeyx77x mam nadzieje, że przyjdzie do Barcelony zimą. Przydałby się bardzo
0
@Rewolucja123 kiedys pod ocenami napsiales do autora ocen, cos w stylu, ze nie odnotował złego zachowania pjanica po błędzie Busquetsa, a ja skomentowałem potem, ze U Busquetsa juz odnotowane. Ale jak zle kojarzę, to przepraszam bardzo, bo pewny nie jestem
0
@pax Ale No właśnie, czy za winę Lengleta, który zachował się fatalnie przy golu, trzeba winić również Busquetsa i De Jonga? Kiedys rewolucja123 napsial cos takiego, ze Pjanic ponosi winę za błąd Busquetsa, czy tak się powinno robic? To tylko grzecznie pytanie, ja się średnio znam
0
Może nie wszyscy ci francuzi dobrze grają, ale może przynajmniej w szatni dobrą atmosferę robią :D
Stary filmik, ale jary
1
@pax nie nie, myślałem, że jednak jest jakby napisane tak, jakbyś ty widział czyjąś winę w tej sytuacji, ale byłem w błędzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FC1899Barca Laporta już myśli jakby tu połączyć go w roli piłarza i dyrektora sportowego pewnie :D
1
Niepopularna opinia:
Busquets nie jest aż tak tragiczny w tym sezonie, jest po prostu pod formą od dawna i stale utrzymuje poziom słaby, który jest potwierdzany wieloma błędami, które popełnia, ale ma w swojej grze, pozytywy jak wyprowadzanie piłki, czy długie podania
Owszem, często go hejtuje, albo raczej śmieje się z niego, ale jest to zazwyczaj pod wpływem emocji meczu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@pax nikt nie mówi, że to wina busquetsa, tylko, że podaje tylko Messiemu. Podaniu winny jest tylko Messi
3
Nie no, Messi kapitalny mecz, oprócz ostatniej flopy. ocena 8 będzie moim zdaniem sprawiedliwa
0
@Jakchcesz brzmi jak opis większości bramek Zlatana
0
@ChampionLW straconych ?
0
@Krzywy95 Może musi odpocząć, albo nie ma sensu przy takim wyniku ryzykować kontuzji
1
@patryk355 Na pierwszy mecz z PSG ma być gotowy
0
@abram3k busquets i Lenglet to co
2
Ależ się człowiek cieszy jak widzi tak grającą Barcelonę
3
Dobra, to teraz Umtiti, Trincao, Pjanic. Ciekawe, czy zgadłem :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Busquets vs raul Garcia, pojedynek szybkosciowy, ależ emocje
2
@Witam kocur jakich malo
3
De jong śmiga, aż milo
3
Griezmann niewidoczny na boisku? No kto by pomyślał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Milan! Brawoooo, tak trzymac
2
Barcelona bierze przykład z Bayernu, szkoda, ze akurat w kwestii obrony, ale od czegoś trzeba zacząć
2
Nie podawajcie do Busquetsa bracia, on gra przeciwko nam
0
Co to jest za obrona, każda kontra jest groźna Atlethicu, Koeman taki dobry obrońca, ale Lengleta to toleruje w pierwszym skladzie