0

Może zmiany Panie Kuman? Bardzo proszę

0

MIngueza szukał karnego Griezmana tym dośrodkowaniem

2

co jak co, ale te komentarze z TVP, są często zabawne :D

0

@barteq aaaaa, to zwracam honor :D W takim razie bardzo dobra koncepcja :D

0

@barteq cała obrona oprócz Araujo, czyli prawy obrońca, lewy, i śordkowy. Czyli 3+ 3 :D, chyba, że chodziło ci o coś innego, to CV bardzo dobre, zagłosowałbym

0

@barteq jak wykonasz 6 zmian to walkower, więc nie poszło ci zbyt dobrze

1

@Avatarr Messi? Inny mecz chyba oglądasz

0

Ostatnio trzech karnych Barcelonie nie podyktowali. To, że by spudłowali to jedno, ale jednak w dwóch sytuacjach z Cornellą i teraz, karne się należały...

1

@mariosss20 Powinien tez strzelić tyle co Dania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@marcin000019 Nie ma to jak nazywać najlepszego lewego obrońcy w historii halowcem

1

@BarcaInfo Przestańcie już chłopaka stresować, bo głowa może nie wytrzymać, ale wygląda na szczęście na kogoś rozsądnego. Oby nie skończył jak Dos santos

0

@KoRtisiK Niezbyt

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FC1899Barca To nie oni walczyli głowami, to Zlatan telepatycznie zbliżył głowę Lukaku

1

@Bartunek A Harry dzięki tobie. Poszedł podobno do więzienia za oglądanie dziecięcej po*nografii. Dziecko miało na sobie kask, który zmieniał kolory. Takie info z rana

0

@BarcaInfo za pozno

1

Może chce doedukowac swoje dzieci o kolejny język, a żeby im bylo łatwiej to rodzice tez sie uczą. Nie ma co wyciągać pochopnych wnioskow

0

@robsesh Em, czy można wymienić jakiekolwiek plusy prawie bankructwa ? xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

26

Ja chciałbym tylko przypomnieć, że za PO, Barcelona nie miała takich długów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Majkel34 Nie przyjdzie na mnie żadna straszna trwoga, żadna straszna trwoga

1

@BarcaInfo Gdyby Gaya naprawdę przyszedł, to fantastyczny ruch ze strony zarządzających. Info o Suarezie, to wielki szok. Kto by się spodziewał, że ktoś żałuje :D

1

@abram3k Oby się sprawdził w klubie. Wreszcie ktoś z półwyspu Iberyjskiego, bo te wynalazki z Francji itp., to już się odechciewa oglądać

3

@VamosRakieta Podobno młody talent

0

@bartekvisca Po transferze Neymara

0

@FafitFCB Ależ ty jesteś w tym temacie uparty :(

21

@Mixtape na pewno dla kibiców Barcelony nie jest to dobra informacja

3

Mam wrażenie, że Laporta wypowiada te słowa w każdym wywiadzie

1

Kurde, jak w końcu z tą wymianą Arthura i Pjanica? W sensie, kto zrobił lepszy deal, Barca, czy Juve. Mi się wydaje, że Arthur nigdy nie przeskoczy jakoś bardzo poziomu, który prezentuje obecnie, a Pjanic jest wypalony, ale zarabia więcej. Powalona sprawa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?