0

@donleo12 A Barcelona nie?

0

@Katalonbar Los Amigos już nie ma :(

4

@donleo12 Najpierw trzeba dojść do ćwierćfinału żeby z niego odpaść

0

@Pilka_jest_okragla Szkoda, że tych dwóch setek nie wykorzystał. Może być inteligentniejszy, ale póki co to żadnych watpliwości, że Trincao jest znacznie słabszy niż dembele. Mimo to, zaczyna grać bardzo dobrze i to cieszy

2

@ranger3120 Zalej mlekiem. Smaczniejsze jest, a nie wiem czemu chcesz jeść suche :D

4

@dafik85 Lepszy Pikej po kontuzji, niż Lenglet, czy Umtiti

0

@Thomas99PL Nawet jeśli, to mówienie, że Messi ZNIKA w ważnych meczach jest idiotyczne (oczywiście moja opinia ;) )

0

@th@les drugi wers zapadł mi w pamięć

2

@macio_944 Messi znika w ważnych meczach. Kompletnie bezsensowne zdanie, któe stało się ostatnio modne. Z przegranych w ostatnich latach np. Bayern i LIverpool, w meczu rewanżowym z Live kto był najlepszy na boisku? Messi. Kto kreował sytuacje? Messi. Kto strzelił dwa gole w pierwszym meczu? Messi. Kto dał patelnię Dembele na 4:0? Messi. W meczu z Bayernem faktycznie, znikął. Ale jak ma nie zniknąć, skoro dostaliśmy 8 bramek XD. Nie powiecie mi, że w takim meczu z taką obroną i pomocą, Ronaldo by im załadował hat-tricka. Nasze wszystkie blamaże, były spowodowane gównianią obroną, a nie atakiem. Messiemu również zdarzy się słabszy mecz, ale nie można mówić o nim, że znika w waznych meczach

0

@sebasek99 Przyszła zła seria i od razu... Jak nie masz wiary kibicowskiej, to po co kibicujesz ?

21

Doceń Gerarda swego, bo możesz mieć Umtitiego gorszego

0

@culesjasiules Za Po, to było gorzej

0

@BarcaInfo To chyba koniec Fonta, jak jedna z kluczowych postaci w jego projekcie wypowiada się pozytywnie o Laporcie

4

Agent Dembele płaci naprawdę wielu osobom

12

@BarcaInfo Na torcie powinien być Vidal, Rakitić i Busi. Sam bym zjadł cały wtedy

0

@Majkel34 Martin Nazario Braithwaite o swojej relacji z Barceloną

1

0

@FafitFCB których jeszcze nie znaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamy

2

@CZaras Wijnaldum proszę, idealny kandydat

0

@pax No właśnie nie próbował, a przynajmniej tak nie było widać. Mogło to zdekoncentrować pozostalych, bo myśleli, że skoro Busi tam jest, to sobie poradzi

0

@pax No dobrze, ale właśnie próbował. Tym samym mógł wprowadzić zamieszanie w szeregach Barcy

0

@konraden Skręcił kostkę, może wróci na PSG

0

@pax Jakby wiesz, mnie na pewno zirytowało, że nawet nie próbował go pokryć. Bo wyglądało to, że każdy inny myślał, że to właśnie Busquets zawalił krycie

2

@Ghotti Zawodnicy o zupełnie różnych profilach. Rakitić bardzo dobry był w defensywie, Puig nie. Vidal był walczakiem i był kozacki fizycznie. Puig ma mega potencjał i oby go rozwinął w pełni, ale do tych zawodników go bym nie porównał

0

@pax Jednak jego wina, że nie pokrył przy pierwszym golu. Mogło również zirytować, że to co zrobił najpierw, to wyciągnął rękę do arbitra i pogłaskał przeciwnika po plecach ;). Przy drugiej bramce z kolei, pobiegł jak łamaga za przeciwnikiem i sprokurował niebiezpieczny wolny.

4

Messi ocena 10 bezdyskusyjnie i motm. To się nie mieści w głowie jaki on ma wpływ na naszą grę, i to od tylu lat

6

Śmieszne są takie statystki. Jutro zobaczymy info, że pierwszy raz o godzinie 21:43, Martin Braithwaite w barwach Barcelony kopnął piłkę wewnetrzną częścią nogi dokladnie 33 sekundy po podaniu Alby

0

Chłopak stara się jak może, a i tak po nim jadą. On jest po prostu słaby :D

0

@FIJI Jak trzech? Araujo, Pique i? chyba, że czegoś nie pamiętam :D

0

Braithawaite ma dość po prostu grania w tym żałosnym klubie i sabotuje grę, aby jak najszybciej trafić do jakiegoś zespołu walczącego o trofea. Sprytnie Panie Nazario

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?