Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@donleo12 A Barcelona nie?
0
@Katalonbar Los Amigos już nie ma :(
4
@donleo12 Najpierw trzeba dojść do ćwierćfinału żeby z niego odpaść
0
@Pilka_jest_okragla Szkoda, że tych dwóch setek nie wykorzystał. Może być inteligentniejszy, ale póki co to żadnych watpliwości, że Trincao jest znacznie słabszy niż dembele. Mimo to, zaczyna grać bardzo dobrze i to cieszy
2
@ranger3120 Zalej mlekiem. Smaczniejsze jest, a nie wiem czemu chcesz jeść suche :D
4
@dafik85 Lepszy Pikej po kontuzji, niż Lenglet, czy Umtiti
0
@Thomas99PL Nawet jeśli, to mówienie, że Messi ZNIKA w ważnych meczach jest idiotyczne (oczywiście moja opinia ;) )
0
@th@les drugi wers zapadł mi w pamięć
2
@macio_944 Messi znika w ważnych meczach. Kompletnie bezsensowne zdanie, któe stało się ostatnio modne. Z przegranych w ostatnich latach np. Bayern i LIverpool, w meczu rewanżowym z Live kto był najlepszy na boisku? Messi. Kto kreował sytuacje? Messi. Kto strzelił dwa gole w pierwszym meczu? Messi. Kto dał patelnię Dembele na 4:0? Messi. W meczu z Bayernem faktycznie, znikął. Ale jak ma nie zniknąć, skoro dostaliśmy 8 bramek XD. Nie powiecie mi, że w takim meczu z taką obroną i pomocą, Ronaldo by im załadował hat-tricka. Nasze wszystkie blamaże, były spowodowane gównianią obroną, a nie atakiem. Messiemu również zdarzy się słabszy mecz, ale nie można mówić o nim, że znika w waznych meczach
0
@sebasek99 Przyszła zła seria i od razu... Jak nie masz wiary kibicowskiej, to po co kibicujesz ?
21
Doceń Gerarda swego, bo możesz mieć Umtitiego gorszego
0
@culesjasiules Za Po, to było gorzej
0
@BarcaInfo To chyba koniec Fonta, jak jedna z kluczowych postaci w jego projekcie wypowiada się pozytywnie o Laporcie
4
Agent Dembele płaci naprawdę wielu osobom
12
@BarcaInfo Na torcie powinien być Vidal, Rakitić i Busi. Sam bym zjadł cały wtedy
0
@Majkel34 Martin Nazario Braithwaite o swojej relacji z Barceloną
1
@BarcaInfo @VamosRakieta Witamy
0
@FafitFCB których jeszcze nie znaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamy
2
@CZaras Wijnaldum proszę, idealny kandydat
0
@pax No właśnie nie próbował, a przynajmniej tak nie było widać. Mogło to zdekoncentrować pozostalych, bo myśleli, że skoro Busi tam jest, to sobie poradzi
0
@pax No dobrze, ale właśnie próbował. Tym samym mógł wprowadzić zamieszanie w szeregach Barcy
0
@konraden Skręcił kostkę, może wróci na PSG
0
@pax Jakby wiesz, mnie na pewno zirytowało, że nawet nie próbował go pokryć. Bo wyglądało to, że każdy inny myślał, że to właśnie Busquets zawalił krycie
2
@Ghotti Zawodnicy o zupełnie różnych profilach. Rakitić bardzo dobry był w defensywie, Puig nie. Vidal był walczakiem i był kozacki fizycznie. Puig ma mega potencjał i oby go rozwinął w pełni, ale do tych zawodników go bym nie porównał
0
@pax Jednak jego wina, że nie pokrył przy pierwszym golu. Mogło również zirytować, że to co zrobił najpierw, to wyciągnął rękę do arbitra i pogłaskał przeciwnika po plecach ;). Przy drugiej bramce z kolei, pobiegł jak łamaga za przeciwnikiem i sprokurował niebiezpieczny wolny.
4
Messi ocena 10 bezdyskusyjnie i motm. To się nie mieści w głowie jaki on ma wpływ na naszą grę, i to od tylu lat
6
Śmieszne są takie statystki. Jutro zobaczymy info, że pierwszy raz o godzinie 21:43, Martin Braithwaite w barwach Barcelony kopnął piłkę wewnetrzną częścią nogi dokladnie 33 sekundy po podaniu Alby
0
Chłopak stara się jak może, a i tak po nim jadą. On jest po prostu słaby :D
0
@FIJI Jak trzech? Araujo, Pique i? chyba, że czegoś nie pamiętam :D
0
Braithawaite ma dość po prostu grania w tym żałosnym klubie i sabotuje grę, aby jak najszybciej trafić do jakiegoś zespołu walczącego o trofea. Sprytnie Panie Nazario