0

@klopx szybki jesteś

2

Ktoś tu pisał niedawno, że De Jong nie ma żadnej wizji :D

1

Aby podnieść morale, proponowałbym równiez zaśpiewać przyśpiewkę kibicowską. Ja zacznę
Campeooooones, Campeooooones

1

Jako iż La bambę czyta każdy, to wszyscy odśpiewajmy hymn. Ja zacznę:
Tot el camp,(klap, klap, klap) és un clam




0

i cyk, zgłoszone za deprymowanie drużyny

0

@BarcaInfo Szkoda, że bez Araujo, ale i tak, Vamos!

0

@LeoMessi1994 mozna, jak najbardziej

0

Oby zagrał Araujo, z nim wszystko jest możliwe

1

@Rastafarnianin Pis jest, uwaga... uwaga... Piorunujący hahahahaha

1

@Krzysiek872 Martin. Marnuje się tutaj

2

@VamosRakieta jak jutro strzelisz bramkę, to Bartomeu wróci i kupi cię z powrotem do Barcelony, także uważaj

20

Martin się zezłościł, że rzadko gra i tak to jest
Nie no, oby to nic poważnego nie było, zdrówka trenerze! #InKoemanWetrust

3

Oto Tabaluga, dzielny Tabaluga Zuch i chwat Choć taki maleńki, chce ocalić wielki świat Skory do pomocy, nawet w ogień wskoczy Nigdy się nie lęka, zwalcza zło, A gdy go potrzebujesz, przybędzie raz dwa Nasz mały Tabaluga zawsze sobie radę da




0

Ocena sędziowania na realmadyt.pl za ostatni mecz z Atalantą:
4,4 /5
myślę, że troszeczkę, troszuńkę, ociupinkę za wysoko, ale w sumie nie dziwi mnie ta ocena :D

2

@pt9 Trincao fajnie
Dembele średnio
Mendy kot
miłej trasy

0

@xVENUMx Kawa. energetyki, są mega niezdrowe

0

@horang Pisać coś takiego po wygranej 3:0...

0

@Gaz Boli cię wielka Barcelona

0

@itmustbejoke W tym meczu faktycznie nie, ale zazwyzcaj grają zdecydowanie ładniej

0

@SinMistico Akurat w tym sezonie też dużo strzałów oddajemy :D

0

Umtiti wyglądał, jakby jadł sobie orzeszki, czy coś jak upadał :D

0

@LS, a myślałeś kiedyś, żeby nazywać się Luis Salvano, ale od tyłu ? :D

2

@ChampionLW Potężne FEREVENARCOS

0

@Rewolucja123 No pierwszego zespołu. W tym sezonie dopiero zostali oficjalnymi zawodnikami. wiem, że Fati już w zeszłym debiutował, ale w tym dopiero został członkiem pierwszego :D

1

Wyobraźcie sobie, gdyby Fati i Araujo, mogliby grać cały sezon bez przeszkód... Stawiam, że nie byłoby porażki z Sevillą oraz tak wysokiego wyniku z PSG.., Ile mogą znaczyć dwaj debiutanci pierwszego zespołu obcenego sezonu, nie do pomyślenia

2

@Bykunn no tak, tak, możliwe :D, ale napisałem to w późniejszej części komentarza :D

3

@IronSanHybrid #TeamSamsung, ale tak ;D

3

@Yosemite Jakim cudem udział przy golu co 80 , 5 minuty? przecież ma 33G/A w 36 meczach. Czyli średnią na gola ma na pewno większą niż 90 minut. Chyba, że to było robione pod względem minut, a nie meczów, to możliwe, że masz rację. fantastyczne statystyki poza tym, ale irytował często :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@wojopancer
- Riqui Puig
- to niech go wpuści

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?