Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@klopx szybki jesteś
2
Ktoś tu pisał niedawno, że De Jong nie ma żadnej wizji :D
1
Aby podnieść morale, proponowałbym równiez zaśpiewać przyśpiewkę kibicowską. Ja zacznę
Campeooooones, Campeooooones
1
Jako iż La bambę czyta każdy, to wszyscy odśpiewajmy hymn. Ja zacznę:
Tot el camp,(klap, klap, klap) és un clam
0
i cyk, zgłoszone za deprymowanie drużyny
0
@BarcaInfo Szkoda, że bez Araujo, ale i tak, Vamos!
0
@LeoMessi1994 mozna, jak najbardziej
0
Oby zagrał Araujo, z nim wszystko jest możliwe
1
@Rastafarnianin Pis jest, uwaga... uwaga... Piorunujący hahahahaha
1
@Krzysiek872 Martin. Marnuje się tutaj
2
@VamosRakieta jak jutro strzelisz bramkę, to Bartomeu wróci i kupi cię z powrotem do Barcelony, także uważaj
20
Martin się zezłościł, że rzadko gra i tak to jest
Nie no, oby to nic poważnego nie było, zdrówka trenerze! #InKoemanWetrust
3
Oto Tabaluga, dzielny Tabaluga Zuch i chwat Choć taki maleńki, chce ocalić wielki świat Skory do pomocy, nawet w ogień wskoczy Nigdy się nie lęka, zwalcza zło, A gdy go potrzebujesz, przybędzie raz dwa Nasz mały Tabaluga zawsze sobie radę da
0
Ocena sędziowania na realmadyt.pl za ostatni mecz z Atalantą:
4,4 /5
myślę, że troszeczkę, troszuńkę, ociupinkę za wysoko, ale w sumie nie dziwi mnie ta ocena :D
2
@pt9 Trincao fajnie
Dembele średnio
Mendy kot
miłej trasy
0
@xVENUMx Kawa. energetyki, są mega niezdrowe
0
@horang Pisać coś takiego po wygranej 3:0...
0
@Gaz Boli cię wielka Barcelona
0
@itmustbejoke W tym meczu faktycznie nie, ale zazwyzcaj grają zdecydowanie ładniej
0
@SinMistico Akurat w tym sezonie też dużo strzałów oddajemy :D
0
Umtiti wyglądał, jakby jadł sobie orzeszki, czy coś jak upadał :D
0
@LS, a myślałeś kiedyś, żeby nazywać się Luis Salvano, ale od tyłu ? :D
2
@ChampionLW Potężne FEREVENARCOS
0
@Rewolucja123 No pierwszego zespołu. W tym sezonie dopiero zostali oficjalnymi zawodnikami. wiem, że Fati już w zeszłym debiutował, ale w tym dopiero został członkiem pierwszego :D
1
Wyobraźcie sobie, gdyby Fati i Araujo, mogliby grać cały sezon bez przeszkód... Stawiam, że nie byłoby porażki z Sevillą oraz tak wysokiego wyniku z PSG.., Ile mogą znaczyć dwaj debiutanci pierwszego zespołu obcenego sezonu, nie do pomyślenia
2
@Bykunn no tak, tak, możliwe :D, ale napisałem to w późniejszej części komentarza :D
3
@IronSanHybrid #TeamSamsung, ale tak ;D
3
@Yosemite Jakim cudem udział przy golu co 80 , 5 minuty? przecież ma 33G/A w 36 meczach. Czyli średnią na gola ma na pewno większą niż 90 minut. Chyba, że to było robione pod względem minut, a nie meczów, to możliwe, że masz rację. fantastyczne statystyki poza tym, ale irytował często :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@wojopancer
- Riqui Puig
- to niech go wpuści