10

@Rewolucja123 Granie w komputer < Mecze Barcy byczq :D

17

@Sherem Ostatnie mecze to był majstersztyk w jego wykonaniu i może w przyszłości stanowić o sile obrony Barcelony. Ma na to jak najbardziej papiery

2

@IMBALEO szybko jak komar :D

17

Byczek, oby mial świetna karierę w Barcelonie. Vamos Moriba!

1

@Thomas99PL potężna HELLAS VERONA

2

@tristan87 @VamosRakieta Było tak się nie kłócić z tym Minguezą

5

@Elosek Wierzyć trzeba do samego końca i wczorajszy mecz dobitnie to pokazał. Zawsze warto wierzyć :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

103

@Janiama nie no tego nie można mu zarzucić. Na pewno ma wielką radość i klub darzy miłością. Jesli nie, to dawno by odszedł

1

Ale trzeba przyznać, że mogliśmy, ale nie powinniśmy. Decyzja w pełni zależna od sędziego i z obu by się wybronił

7

@pride1899 Może świetne nie było, ale jednak aż tak złe też nie. Zobacz jego wyprowadzanie piłki i podania.Jak na Messiego nie było to dużo, ale i tak zagrał dobrze

2

Jak według was zagrał Messi wczoraj? Jak dla mnie, jego podania były po prostu cudne, ale nie był to najlepszy mecz Leo. Oby w meczu z PSG zagrał jeszcze lepiej

3

Mi się wczoraj (Oczywiście oprócz każdego) podobał bardzo Firpo. Bardzo fajnie zagrał

23

Rakitic tak se mysli:
Cholera, człowiek wyjedzie z Barcelony, ale Barcelona z człowieka nigdy :D

1

@DonMatteo901 Zawsze lubiłem grać w zamku z behemotem :D wtedy bierzemy Desse i jazda z frajerami :D

2

@Encore Meczu Realu jeszcze nie ma :D

1

@Yosemite Pokazałabyś gola Martina z Ferevenarcos, a nie jakiegoś Henryka

1

@Coutinho007 nie no, mi sie wydaje, że jednak KDB nie gra tak wysoko i raczej jest cofnięty

3

@Coutinho007 Ale KDB, to jednak bardziej SP, a Bernardo taki SPO, a Rodri to SPD, wiec No nie wiem :D

1

@LeoMessi1994 eto w prime bezdyskusyjnie, ale ogółem raczej Benz

3

2

@FDJ Ale przydałoby się oznaczyć też @VamosRakieta tutaj, bo jeszcze by nie zobaczył tego czegoś

2

@FCBparasiempre "w piłce chodzi o to, żeby strzelić jednego gola więcej od przeciwnika" :D

14

@FDJ XDDDD i tylko tak można to skomentowac

9

@Coutinho007 i tak wszyscy są nikim przy Martinie.

3

@pt9 pomyliłeś się lekko. Artykuł 13 w tym artykule mowi, ze ,,prawy sierpowy pod kątem prostym jest dozwolony w przeciwnika o prostym kręgosłupie". Dopiero artykul 14 z tego paragrafu mowi o tym co napisałeś

8

@barteggg08 Real Sociedad i sie zgadza

2

To ma ktoś linka do tej sytuacji w której powinien być karny?

1

@Bocheno1 nie mogę oglądać i w tym problem :(

2

@norbi77 zle napisalem, czy ma ktoś linka do całej sytuacji ? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?