Barcza223
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Rewolucja123 Granie w komputer < Mecze Barcy byczq :D
17
@Sherem Ostatnie mecze to był majstersztyk w jego wykonaniu i może w przyszłości stanowić o sile obrony Barcelony. Ma na to jak najbardziej papiery
2
@IMBALEO szybko jak komar :D
17
Byczek, oby mial świetna karierę w Barcelonie. Vamos Moriba!
1
@Thomas99PL potężna HELLAS VERONA
2
@tristan87 @VamosRakieta Było tak się nie kłócić z tym Minguezą
5
@Elosek Wierzyć trzeba do samego końca i wczorajszy mecz dobitnie to pokazał. Zawsze warto wierzyć :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
103
@Janiama nie no tego nie można mu zarzucić. Na pewno ma wielką radość i klub darzy miłością. Jesli nie, to dawno by odszedł
1
Ale trzeba przyznać, że mogliśmy, ale nie powinniśmy. Decyzja w pełni zależna od sędziego i z obu by się wybronił
7
@pride1899 Może świetne nie było, ale jednak aż tak złe też nie. Zobacz jego wyprowadzanie piłki i podania.Jak na Messiego nie było to dużo, ale i tak zagrał dobrze
2
Jak według was zagrał Messi wczoraj? Jak dla mnie, jego podania były po prostu cudne, ale nie był to najlepszy mecz Leo. Oby w meczu z PSG zagrał jeszcze lepiej
3
Mi się wczoraj (Oczywiście oprócz każdego) podobał bardzo Firpo. Bardzo fajnie zagrał
23
Rakitic tak se mysli:
Cholera, człowiek wyjedzie z Barcelony, ale Barcelona z człowieka nigdy :D
1
@DonMatteo901 Zawsze lubiłem grać w zamku z behemotem :D wtedy bierzemy Desse i jazda z frajerami :D
2
@Encore Meczu Realu jeszcze nie ma :D
1
@Yosemite Pokazałabyś gola Martina z Ferevenarcos, a nie jakiegoś Henryka
1
@Coutinho007 nie no, mi sie wydaje, że jednak KDB nie gra tak wysoko i raczej jest cofnięty
3
@Coutinho007 Ale KDB, to jednak bardziej SP, a Bernardo taki SPO, a Rodri to SPD, wiec No nie wiem :D
1
@LeoMessi1994 eto w prime bezdyskusyjnie, ale ogółem raczej Benz
3
@SonBarcaGoku nie
2
@FDJ Ale przydałoby się oznaczyć też @VamosRakieta tutaj, bo jeszcze by nie zobaczył tego czegoś
2
@FCBparasiempre "w piłce chodzi o to, żeby strzelić jednego gola więcej od przeciwnika" :D
14
@FDJ XDDDD i tylko tak można to skomentowac
9
@Coutinho007 i tak wszyscy są nikim przy Martinie.
3
@pt9 pomyliłeś się lekko. Artykuł 13 w tym artykule mowi, ze ,,prawy sierpowy pod kątem prostym jest dozwolony w przeciwnika o prostym kręgosłupie". Dopiero artykul 14 z tego paragrafu mowi o tym co napisałeś
8
@barteggg08 Real Sociedad i sie zgadza
2
To ma ktoś linka do tej sytuacji w której powinien być karny?
1
@Bocheno1 nie mogę oglądać i w tym problem :(
2
@norbi77 zle napisalem, czy ma ktoś linka do całej sytuacji ? :D