3

@Pilka_jest_okragla Tymczasem Busquets: potrzymaj mi piwo.

1

@amanter Grać Nico, a w miejsce de Jonga można sprowadzić lepszego piłkarza.

0

@arasz1819 A gdzie napisałem, żeby zostawić Busquetsa?

6

Straciłem już całkowicie cierpliwość do de Jonga. Pożegnać się w lecie, póki gość ma jeszcze dobrą opinię w Europie i porządnie wzmocnić zespół.

0

@barcelonaLM Kto broni Dembele?

2

@Klaudix Oni też nie są skrzydłowymi. Jedyny sensowny piłkarz na tą pozycję został w Barcelonie, więc trzeba było kombinować.

1

0

@Ronmes Kartka z dupy.

0

@FCB24 Nie powiedział, media to napisały.

1

@Pilka_jest_okragla Ciekawe, że kiedy ukrywali to ten dziennikarz nic o tym nie pisał, tylko teraz sobie przypomniał, jak temat jest gorący. No chyba, że nie ukrywali i sobie swoje dopowiedział.

0

@Rewolucja123 11 bym dał Abde.

0

Jakie numery dla Gaviego i Nico?
Gaviego widzę z "14", a Nico niech weźmie "25" do czasu, gdy zwolni się jakiś fajniejszy numer.

0

@masq Jakie Stanowski ma kompetencje, żeby prowadzić partię polityczną?
Niesamowicie przehajpowany człowiek.

1

Śledzi ktoś Bellerina w Betisie? Mógłby być dla nas opcją na PO?

1

@JohnA Historyczny wałek XD

1

@Swistus172 Saint-Maxim gra na lewym skrzydle, a my potrzebujemy prawoskrzydłowego.

2

@El dominatore Myślę, że Messi jednak nie chce sabotować Barcy.

3

@Barca1992 Kit
Gdyby nie to, że jest z Ajaxu, to byłby zjedzony.

3

@Vaven Super pomysł, i mamy mu płacić przez pół roku za siedzenie na trybunach?

1

@Hubsao Barca? Patrząc na ostatnie komentarze myślałem, że to strona kibiców Realu.

2

@taris Jak może być liderem w Realu, kiedy obok będzie biegał Mbappe?

0

@cules100pro No właśnie nie bardzo, zawsze się spinał na IO i skakał lepiej, niż w zawodach.

0

@PatrykBarca Dembele nie będzie chciał odchodzić do przeciętnego Juve z problemami finansowymi.

1

@Marcelinho99 Coutinho to piłkarz skrojony pod Premier League, gdzie gra się od jednego pola karnego do drugiego i nie ma autobusów znanych z Hiszpanii. W Barcelonie ciężko było mu się wkomponować do zespołu, bo nie jest ani pomocnikiem, ani skrzydłowym, natomiast przychodził, żeby zastąpić Iniestę i to już jest wina ludzi z zarządu, że w ciemno stwierdzili, że na pozycji pomocnika on u nas sobie poradzi.

Transfer Griezmanna to była katastrofa i nawet większość ludzi na stronie wiedziała, że to nie może wypalić,.ale Bartomeu nie wiedział. On u nas nie mógł grać na 10, bo mieliśmy Messiego w składzie. Ich się nie dało zmieścić w jednej jedenastce, żeby to dobrze funkcjonowało na dłuższą metę.

Dembele odchodzi, żeby wygrywać trofea? Drużyny, o których mówi się w jego kontekście to Man United i Newcastle, także tak średnio :)

0

@Janiama Też bym chciał, żeby Busquets został odsunięty, jednak nie wydaje mi się, żeby problemy de Jonga wynikały tylko z obecności Busquetsa.

0

@Janiama de Jong w Barcelonie miał w miarę dobry poprzedni sezon, ale raczej drugą część oraz początkowe 2 miesiące. Mało jak na zawodnika tej klasy. Ciężko wpasować go do Barcelony, nie jest pivotem, ma problemy z grą defensywną, a w ofensywie gdzieś zatracił pazur. To nie jest marudzenie rozkapryszonych kibiców, naprawdę de Jong w Barcelonie zawodzi. Nico Gonzalez to podobny profil piłkarza i pokazuje na boisku to, czego de Jong od dawna nie potrafi zrobić. Sprzedaż de Jonga powinna być rozważona, jeśli piłkarz nie będzie potrafił do końca sezonu wrócić na swój poziom.

1

@Rewolucja123 Odpaliłbym go. Za pieniądze z jego sprzedaży można sprowadzić Gayę i jeszcze jednego zawodnika.

5

Czytamy te same newsy o Gayi już od 3 lat. Valencia będąca w kłopotach finansowych może chcieć sprzedać piłkarza za okazyjną kwotę blablabla.

0

@IronSanHybrid Myślałem, że na filmiku będzie Dorota Wellmann.

3

@Emhyr Zakaria

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?