0

@jeyx77x Było wielu słabszych, zwłaszcza w ostatnich latach.

0

@Tollusiek *zakończona szybciej niż powinna, z niewykorzystanym potencjałem

3

Daję Neymarowi maksymalnie rok czasu gry w piłkę na poważnym poziomie. Może w tej pustej bani zostały ostatki motywacji, żeby przygotować się do mundialu. Potem już tylko wóda, imprezki, urodziny siostry i kolejna zmarnowana brazylijska kariera.

21

@Pawel13sz Dembele bez wzrostu, Auba bez wzrostu, Ferran bez wzrostu, Fati bez spadku. Transfermarkt top.

14

@araevik127 Powiedział, że Koeman osiągałby lepsze wyniki, niż wcześniej i miał rację. Nie mówił, że Koeman wygrywałby tyle co Xavi.

3

@michal26 Haalanda to sobie mogą odpuścić, ale Mbappe jest najlepszym piłkarzem na świecie, jeżeli byłaby okazja go pozyskać i to za darmo, to nie rozumiem dlaczego nie skorzystać.
Zresztą Laporta to Laporta, będzie chciał pozyskać gwiazdora prędzej czy później.

0

No nie jest to głupie, z Alvesa Vinicius zrobił parę razy wiatrak ostatnio.

0

@jacobFCB Przepraszam bardzo, ale takiego czegoś na pewno nie będzie.

1

@Criss18Barca Widać, że nie rozumiesz sytuacji.

1

@Pawel13sz Możemy wziąć Salaha, ale nie jako dziewiątkę.

1

@Emhyr Nunez, może Gouiri z Nicei, możemy też nie kupować dziewiątki i korzystać z Auby i Ferrana.

7

@ChampionLW No nie bardzo. Ferran to najlepszy strzelec kadry Hiszpanii, do której Asensio nawet się nie łapie. Do tego Ferran to pewniak w składzie Barcy, Asensio w składzie Realu już niekoniecznie.
Ferran>Asensio i to zdecydowanie.

6

https://zapodaj.net/278c51d110588.jpg.html
"Poziom" na notatniku. Symetryści i tak powiedzą, że u nas przecież jest tak samo.

0

@baryn Nie o to chodzi, że miał dziś jeden słabszy mecz. On od jakiegoś czasu nie prezentuje się już tak dobrze, jak zaraz po transferze. Nie mówię, że gra źle. Nadal wiele daje drużynie, jednak myślę, że go ostatecznie nie wykupią.

0

@Sulimo A ja właśnie myślę, że się nie dogadają i wezmą innego piłkarza.

0

Chyba Traore z każdym występem oddala swój letni transfer do Barcy.

1

@A_Gomesinho_21 Zgadza się. Boli mnie, że w kluczowym momencie dla klubu, zamiast trenera z wizją wzięto wtedy gościa z mentalnością ligowego średniaka, przez co straciliśmy dobre kilka lat.

33

Ależ ta rewolucja u nas jest spóźniona. To co robi Xavi teraz powinno być wykonane po okresie Enrique. Zamiast tego mieliśmy Bartomeu oraz Ernesto "jeszcze nie rozmawiałem z de Jongiem" Valverde.

0

@Emhyr Ernesto "jeszcze nie rozmawiałem z de Jongiem" Valverde.

1

@A_Gomesinho_21 Chyba wolę Dembele, choć te dwie kwestie się nie wykluczają. Można przedłużyć Dembele i sprowadzić Rapfinhę, oczywiście jeśli Leeds spadnie i aktywuje się klauzula 25 milionów.

0

@JarekS Raczej go nie sprzedadzą, ale mogą go wypożyczyć. Mazraoui już prawie przyklepany, a nie wyobrażam sobie zmieszczenia w kadrze trójki PO Alves, Mazraoui i Dest.

0

@Gaz Dembele w bardzo dużej ilości meczów grał ogony albo szybko schodził, podczas gdy Salah i Neymar grali wszystko od deski do deski. Przelicz sobie liczbę goli i asyst na rozegrane minuty, to będzie bardziej miarodajne.

0

@Messibestplayerintheworld To nie ta pozycja.

0

@Janas11224 Chyba sobie żartujesz z tym Lengletem. Jak wypali na wypożyczeniu w dobrym klubie, to możemy wołać sobie za niego za rok kwoty rzędu 40 milionów euro.

0

@Jakchcesz Może nie chcą dawać mu tyle ile chce ze względu na wiek, a może Salah teraz będzie szantażował Barceloną, żeby jak najwięcej od Liverpoolu wyciągnąć.

0

@Jakchcesz Zainteresowanie Haalandem to na pewno prawda, stary z grubym już byli w Barcelonie w zeszłym roku, a w tym roku również doszło do spotkania grubego i Laporty. Laporta ma obsesję na punkcie pozyskania wielkiej gwiazdy. Pod tym względem Salah pasuje idealnie. Moim zdaniem, jeżeli klub chce sprowadzić bramkostrzelną gwiazdę, to jeśli nie pójdzie z Haalandem, to Salah będzie jedną z najbardziej oczywistych alternatyw. A może nawet najbardziej oczywistą.

0

@Emhyr Myślę, że zostanie ostatecznie.

9

@BART97 Salah to profesjonalista, a Hazard to leń z nadwagą, który zawsze miał problemy z dyscypliną.

8

@Messibestplayerintheworld Legendarne pozytywne odczucia.

1

@Jakchcesz Xavi może poprawić u niego kilka mankamentów, ale chłopak Ferrana w hierarchii nie przeskoczy, za dużo mu do niego brakuje. Wszystko zależy od Fatiego. Jeśli zdrowie będzie mu dopisywało, to Memphis nie ma szukać w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?