Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Nie wiedziałem, że większość sezonu to kilka meczy.
1
@PatrychoO Iniesta i Xavi odchodzili z Barcelony w wieku 34-35 lat, kiedy byli w świetnej formie. Amigosi grają obecnie swój najlepszy sezon od sezonu 18/19, gdzie taki Pique ma 35 lat. Messi to jest osobny przypadek, ma słaby sezon, ale to bardziej kwestia zmiany otoczenia, niż tego, że się skończył. Gdyby został w Barcelonie, to dalej grałby świetnie.
Jedynym zawodnikiem, który faktycznie szybko się skończył jest Suarez.
10
@Emhyr Tylko że City ma katarskie pieniądze i nie muszą robić żadnych manewrów księgowych.
21
@igorbole Super sprawa, kibicować Realowi w finale LM, żeby ich pyszni rozpanoszeni kibice rozpanoszyli się jeszcze bardziej i to wszystko po to, żeby "trochę utemperować fanów Kloppa" XD
2
@Dosq No nie, jak z Liverpoolu wyciągniemy Salaha i Mane, to wskoczą na ich miejsce Jota i Diaz i dalej zespół będzie dobrze funkcjonował. Jak wyjmiesz z Realu Benzemę to przód nie istnieje. Nie mają go kim zastąpić, a do tego taki Vinicius bez Benzemy nie ma pojęcia co robić.
0
@KrwawiaceoczyVEB https://www.capology.com/club/barcelona/salaries
Nieprawda, Roberto inkasuje 9 milionów brutto rocznie na chwilę obecną. Fati i Pedri mają większą pensję.
3
@kuz Antony to w ogóle nie jest podobny profil. Zacznijmy od tego, że Raphinha to typowy skrzydłowy trzymający się linii, a Antony woli operować w półprzestrzeniach.
0
@KrwawiaceoczyVEB Nie jest to prawdą. Roberto już teraz zarabia mniej, niż Pedri i Fati. Gdy obniży pensję ta różnica jeszcze się zwiększy.
0
@Adamski69 Podpisuje kontrakt tylko na rok z minimalną pensją. Lepszy on na ławce niż jakiś Puć.
0
@Zoker Nie widzę sensu rozważania sensowności transferu, który się nie wydarzy.
0
Jakiś szmatławiec wypuści plotę, że Suarez chce wrócić do Barcy i już pojawiają się dyskusje, zupełnie niepotrzebnie.
Xavi to kumaty gość, co już udowodnił wiele razy, więc możemy być spokojni, że Suarez nie wróci.
0
@Emhyr Lewandowski i Koulibaly, oby.
4
@Hosh Jeden komentarz. Faktycznie przywołują.
3
@DonMatteo901 To trochę też, ale przede wszystkim nasze najlepsze lata zmarnował pajac Bartomeu.
9
@Hosh Kwestią czasu było, kiedy ten błazen wrzuci taki filmik.
Kibice Barcelony nie przywołują 4-0. Typowe wymyślanie głupot, żeby wyśmiać zjawisko, które nie istnieje. A nawet jeśli to co. Lanie Realu ma być powodem do żartów z Barcelony?
0
@FCB24 No właśnie nie. Zawsze piłkarze z rocznym kontraktem są do wyrwania po okazyjnej cenie. Nikt Grimaldo obecnie za cenę, którą podałeś by nie kupił.
1
@FCB24 Grimaldo ma rok kontraktu.
1
@lucca87 Nie, transfer 9 to absolutny obowiązek i każde okienko bez tego transferu nie będzie satysfakcjonujące.
0
@MeMyselfAndI City nikt nie chwalił za "mental" i "dojrzałość".
29
Pierwszy raz widzę, żeby komentatorzy zachwycali się postawą zespołu, który całą dogrywkę przeleżał na murawie.
Dla innych to byłoby niesportowe zachowanie i niszczenie piłki nożnej, ale nie w przypadku Realu. Oni mogą, bo to jest ten ich mental.
13
Orsato ubierz po prostu białą koszulkę i nie wprowadzaj w błąd kibiców.
5
To leżakowanie Militao to też jest mental?
2
@Emhyr Czasy Bartomeu się skończyły. Z transferami do klubu różnie może być, ale na pewno odejdzie kilku zawodników.
Trzon dalej będzie ten sam, bo amigosi po prostu gwarantują poziom sportowy.
1
@thorin Barcelona to najwyższa półka, jeśli odchodzisz z Barcelony, to nie po to, żeby przejść do lepszego klubu, ale po prostu dlatego, że ci nie poszło. Nic dziwnego, że nie sprzedajemy zawodników za duże kwoty.
80 milionów za de Jonga to byłyby uczciwe pieniądze.
Za Lukaku nikt normalny więcej niż 50 milionów nie da.
15
@norbi77 Kibice śmietankowych obrażeni, bo ktoś śmiał im nie zrobić szpaleru XD
0
Rywal jest w dobrym momencie i zamiast go wybić z uderzenia, to nasi za wszelką cenę starają się wyprowadzić piłkę po ziemi. Potem błąd, strata i gol. Brakuje czasem wybicie piłki najdalej os własnej bramki w celu uspokojenia gry.
1
@Firestone Ponieważ od ponad roku praktycznie nie gra w piłkę, większość piłkarzy przy takiej absencji byłaby po prostu zniszczona przez kibiców i oskarżana o wszystko.
5
@Ferran To jest nieprawdopodobne, bramka ze spalonego i 3 niepodyktowane karne w jednym meczu i to na takim poziomie. Największa kradzież w historii LM.
7
Dobrze, że Fati jest wychowankiem i nic nie kosztował. Gdyby było inaczej, to już zostałby posądzony o brak profesjonalizmu, opieprzanie się i jedzenie fast-foodów.
0
@damian16161212 Niektórzy mają takie podejście. Najlepiej, to żeby w ogóle nie grał, bo przecież zawsze może złapać kontuzję.