Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Ból dupy madryciaków o Mbappe jest cudowny.
Teraz sobie wmawiają, że to w sumie dobrze, że nie przyszedł, bo ma nasrane we łbie. No i oczywiście że potężny Real bez niego będzie jeszcze lepszy, niż byłby z nim.
1
@Emhyr Będą działy się rzeczy.
1
@FC1899Barca Aubameyang na skrzydle?
Nie będziemy grać na dwie dziewiątki.
Pozostali dwaj piłkarze, nawet nie są blisko transferu do Barcy.
Weź tu wrzuć jeszcze Antonego, pasuje idealnie do głupot, które piszesz.
1
@PatrychoO Puć będzie miał partnera do tiktoka.
1
@BoreekxD Aubą nie potrafi grać w ataku pozycyjnym, co jest najważniejszą umiejętnością napastnika w Barcelonie, więc nie powinien być dziewiątką wyjściowego składu. Transfer napastnika jest niezbędny.
0
@JarekS Który ma większy potencjał, Diego Almeida czy Chadi Riad?
3
Bardzo martwią te wypowiedzi Tuchela o Christensenie, płynie z nich przekaz, że chłop ma jakiś problem mentalny. Oby nie okazał się Andre Gomesem 2.0 w tym aspekcie.
0
@Vintee No a gdzie on ma grać przy Pedrim, Gavim, de Jongu i Kessim?
0
@PatrykBarca Atletico może przedłużyć wypożyczenie o kolejny rok, także wcale nie musimy dostać pieniędzy za Griezmanna już teraz.
1
@HighestInTheRoom Na LO wolałbym oczywiście Gayę, jednak jest ciężko z finansami. Jest jeszcze Grimaldo, który byłby dostępny w bardzo przystępnej cenie, jednak Xavi chyba woli Alonso, trzeba udać trenerowi.
Christensen rzeczywiście ma potencjał na bycie plackiem, jednak czysto piłkarsko wciąga Lengleta nosem, do tego bardziej pasuje do Barcelony.
Kessie i Azpi solidne uzupełnienia kadry.
0
@koksik2700 No i co z tego że mówił?
1
@HighestInTheRoom Polityka Laporty wynika ze wspaniałego zarządzania pajaca Bartomeu. Nie musiałby sięgać po pierwszego lepszego zawodnika z kończącym się kontraktem, gdyby nie zła sytuacja finansowa klubu.
Poza tym przesadzasz. Alonso, Christensen czy Kessie to porządni zawodnicy. Bartomeu ściągał przeciętnych randomów typu Firpo czy Brejt i to za dość duże pieniądze.
0
Z wyciekających informacji wynika, że wszystko zależy od de Jonga. To jego sprzedaż spowodowałaby transferowe domino w Barcelonie, także na razie nie ma co się podniecać. On ewidentnie nie chce odejść. Jeśli już by się zgodził, to nie do przegrywów z United.
Może udałoby nam się pozyskać Gayę z Valencii, wciskając im Minguezę, Brajta i może Pucia, ale transfer Solera bez odejścia de Jonga jest niemożliwy, a poza tym bezsensowny.
Poza de Jongiem, jedynymi piłkarzami, mogącymi zapewnić zastrzyk gotówki do klubowej kasy są Depay, Dest i Lenglet.
Jeżeli będziemy chcieli się porządnie wzmocnić, to takie transfery nie wystarczą. Chimeryczny, połamany Dest, wrak piłkarza Lenglet i przeciętny Depay z rocznym kontraktem. Oni we trzej nie wygenerują takich zysków jak sprzedaż de Jonga, także nie dziwię się zarządowi, że tak im zależy na odejściu Holendra.
Pozostaje liczyć na sprytne ruchy Laporty w zakresie finansów i że magik Alemany znajdzie świetne okazje rynkowe.
11
Romero XD
Można, a nawet trzeba się śmiać z tych jego telefonów, ognisk i OJO, ale okienko bez niego byłoby dużo uboższe.
1
@Fabik87 Nie rozumiem transferu ani jednego, ani drugiego, ale wierzę, że Xavi wie co robi.
28
Zaledwie 5 miesięcy temu Bayern zlał nas 3-0 w meczu, w którym nie istnieliśmy, a teraz ich najlepszy piłkarz chce do nas odejść. Sytuacja w piłce zmienia się niezwykle szybko.
Jeszcze daleka droga przed Barceloną, żeby wrócić na szczyt, ale sam fakt, że zawodnik takiego kalibru jak Lewandowski obrał sobie Barcelonę jako priorytetowy kierunek transferu świadczy o ogromie pracy, jaką z zespołem wykonał Xavi.
0
@Pawel13sz Barcelona musi z dwóch stron oglądać każde euro, nie ma opcji, że Luuk zostanie w klubie, zresztą przy transferze Lewandowskiego to nie miałoby sensu.
2
@Pawel13sz "Nadchodzi kluczowy tydzień w sprawie Neymara."
Oj były czasy.
2
@Barca-Messi10 Athelstan
15
@jacob345 Iniesta-Thiago
6
@MrShakira No nie wiem, może po to, żeby w zespole był goleador z najwyższej półki, który gwarantuje kilkadziesiąt goli w sezonie?
Chcesz, żeby Jutgla z rezerw był w zespole zamiast najlepszego napastnika ostatnich lat?
0
Christansen nowym Langletem? Oby nie na boisku, ale pod względem błędów w pisowni nazwiska z pewnością.
2
@Gaz Zastępstwem będzie Kessie, być może Soler i mamy jeszcze Nico, który na początku sezonu zjadał Holendra. Nie musisz za nim płakać, jakoś sobie bez niego poradzimy.
2
@Transu96 Tak, Dembele prezentuje się dużo lepiej od de Jonga. Dodatkowo de Jong to piłkarz, którego bardzo prosto zastąpić i dla którego ciężko znaleźć miejsce z zespole. Z kolei zastąpienie Dembele jest bardzo trudne, o ile nie niemożliwe, nie ma takich piłkarzy na rynku.
7
Nie wierzyłem w odejście de Jonga, ale transfer Kessiego (box to box tak samo jak de Jong) i plotki o Solerze łączą się z tym odejściem w jedną układankę. Widocznie zarząd chciałby spieniężyć Holendra, który ma za sobą więcej złych, niż dobrych występów i za pieniądze z niego uzyskane wzmocnić zespół 2-3 piłkarzami o podobnej jakości.
Ze strony zarządu wszystko się zgadza, pozostaje pytanie czy de Jong chciałby odejść do burdelu, jakim jest United. Tam nic się nie zgadza. Skład, miejsce w tabeli i perspektywy. Jedynym magnesem może być trener.
7
Rozwój Dembele jest imponujący. Przez długi czas myślałem, że nie jest to piłkarz nadający się do gry kombinacyjnej, ale Xavi bardzo go rozwinął. Dembele potrafi wyjść do podania, tworzyć trójkąty i urwać się obrońcy w odpowiednim momencie. Jeszcze żeby tylko wyeliminował głupie straty, to w pełni będzie można powiedzieć, że jest skrzydłowym pasującym do Barcelony.
2
@Emhyr de Jong pierwszy raz w życiu zagrał dobrze na pivocie, a Ty krytykujesz jego występ.
1
Aubameyang w grze tyłem do bramki jest po prostu dramatyczny.
0
@Kamiloza91 Tak
5
@clyde No nie do końca, na stronie Barcy nie ma artykułu za każdym razem, kiedy Sport albo Mundo pierdną.