Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@masq Smutno się robi, jak się pomyśli, że Umtiti w prime był jeszcze lepszy od nich wszystkich.
0
@michal26 No i fajnie, niech idzie do Juve, będzie się fajnie uzupełniał z Vlahoviciem.
5
@Xxxbarca4ever Super pomysł, przesunąć najlepszego stopera w drużynie na PO, albo marnować tam Kounde.
2
@Marcelinho99 Człowiek z mentalnością trenera średniaka ligowego, a nie topowego zespołu, zero wprowadzania młodych talentów (a nie można powiedzieć, że ich nie miał, bo taki Araujo pół szansy u niego nie dostał), sprowadzanie przeciętniaków, zero przyszłościowego myślenia w kontekście budowania drużyny, legendarne eurowpierdole, które kibice będą pamiętać dekadami.
Rzeczywiście super trener.
2
@Pilka_jest_okragla Dlaczego nie ma być miejsca w pierwszym składzie dla najlepszego stopera poprzedniego sezonu?
2
@jacobFCB Nie lubiłem i dalej nie lubię Suareza, ale sportowo był wybitny w swoim prime i chciałbym zobaczyć jeszcze takiego napastnika w Barcelonie.
1
@Vebrol Krzysia Stanowskiego postrzegam za idiotę, którym w sumie jest. Wyjątek potwierdzający regułę.
0
@Khajio Kompletnie nie rozumiem Barcelony, jeśli chodzi o pozycję LO.
Cucurella uciekł, trudno, teraz jest za drogi. Po Sergio Gomeza moglibyśmy jak najbardziej ruszyć. Zamiast tego klub walczy o paralityka Alonso, a opcją rezerwową jest madrycki piesek Reguilon.
7
W dzisiejszych realiach, kiedy piłkarze w Barcelonie mają wszystko, trzeba doceniać ambitną postawę niektórych zawodników i pójście na rękę klubowi.
Jest wielu takich ananasów, którym wystarczy wysoka pensja i barcelońskie słońce. Nie muszą grać, są nielubiani przez kibiców, zaliczają regres swoich karier, wypadają z reprezentacji narodowej, ale mają to gdzieś, bo hajs i komfort życia się zgadzają.
Ogromny szacunek dla Minguezy, który nie robił żadnych problemów z odejściem, a dodatkowo przepraszał Xaviego za swój niewystarczający poziom sportowy. Gość mógł sobie pierdzieć w stołek, jak wielu przed nim, ale postanowił zawalczyć o swoją karierę. Duży szacunek dla Coutinho, który przeszedł do dużo gorszego zespołu, żeby odbudować karierę i jeszcze zrzekł się 1/3 pensji od Barcelony. Wyśmiewany przez wszystkich Pjanić odszedł na wypożyczenie do Besiktasu i również znacznie obniżył pensję.
Z kolei tacy piłkarze, jak Puć, Brejt czy Neto nie zasługują na jakąkolwiek sympatię ze strony kibiców. Od kilku okienek mają odejść, ale zawsze coś przeszkadza, a to zespół nie ten, a to liga nie ta, a to pensja się nie zgadza, a to zespół dużo gorszy, niż Barcelona. Potem wchodzi się do tabelki płac i okazuje się, że oczywiście całkowicie przypadkowo wszyscy mają nierynkowe, zawyżone wynagrodzenie.
8
@Janas11224 Uważam, że bredzisz.
Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby mając do wyboru uratować psa lub obcego człowieka wybrać psa, nawet jeśli to byłby najlepszy i najwierniejszy pies na świecie.
Życie ludzkie jest warte o wiele więcej, niż życie zwierzęcia.
0
@Kluivert_P Oni Mentalowi by wszystko wybaczyli. Będzie jakiś odsetek, który go znienawidzi, ale większość dalej pójdzie za Mentalem murem.
0
@pacior95 O, a ja nie mam.
Dzisiaj, maksymalnie jutro będzie oficjalka.
4
@kondzix2115 IMO Araujo wygrałby pojedynek bark w bark z każdym.
16
@Cule1234 Strach pomyśleć co by teraz było, gdyby trenował nas Ernesto "jeszcze nie rozmawiałem z de Jongiem" Valverde.
Xavi TOP
1
@Herato Zdecydowanie Robercik.
0
@JarekS Jest tylko jeden problem. Pozycja, na której grał Messi jest już bardzo dobrze obsadzona przez Dembele i Raphinhę. Nie mam pojęcia, gdzie grałby grać.
Jego powrót bardzo by mnie ucieszył, w końcu Messi to Messi. Jednak gdyby to nie był on, a zawodnik o podobnym profilu i umiejętnościach, to dyrekcja sportowa nawet nie spojrzałaby w jego stronę, ponieważ nie jest to piłkarz na ten moment potrzebny zespołowi na boisku.
0
@Zoker Informacje o komplikacjach w sprawie Kounde wyszły już po aktywacji drugiej dźwigni.
0
Kilka dni temu pojawiły się informacje od Romero, że bez wypchnięcia piłkarzy transfer Kounde będzie bardzo trudny do sfinalizowania. Teraz już Kounde prawie domknięty. Może magik Alemany znalazł odpowiednie formuły płatności, ale nie zdziwię się, jeśli niebawem ujrzymy oficjalki dotyczące odejścia Minguezy albo Neto.
0
@RoberDzik Neymar
0
@Mns21 Nie wiem, po prostu to że Xavi chce go ściągnąć świadczy o tym, że nasz trener nie liczy na Balde.
0
@Zoker Nie sądzę, Xavi to nie jest człowiek, który zadowoli się półśrodkami i rozwiązaniami awaryjnymi.
Od dawna naciska na sprowadzenie Azpilicuety i Alonso. Na Balde nie liczy kompletnie, gdyby tak było, to dałby mu w sezonie jakieś minuty. Araujo na PO będzie wystawiany, żeby wyłączyć jakiegoś piłkarza z drużyny przeciwnej. W innym przypadku nie sądzę, żeby Xavi go tam wystawiał.
3
Moim zdaniem wzmocnienie obu boków obrony jest konieczne. Zmiennik dla Alby jest niezbędny, a Dest i Roberto na PO to nie jest żadna gwarancja. Wtedy okienko będzie kompletne, a kadra bardzo mocno obsadzona na wszystkich pozycjach.
0
@Emhyr Takie cechy można przypisać do każdego skrzydłowego, który robi różnicę z przodu.
0
@Traba727 To ciekawe co piszesz, bo wchodząc np. na notatnik, to znalezienie kibica Realu bez kompleksów jest porównywalne z poszukiwaniem igły w stogu siana.
3
@Emhyr Nie skojarzyłbyś go w ogóle z Joga Bonito, gdyby nie był Brazylijczykiem.
Raphinha nie gra jak stereotypowy Brazylijczyk z dawnych lat.
2
@Pawel13sz Patrząc na pomoc z zeszłego sezonu, to grałby za de Jonga lub Gaviego. Wychodzilibyśmy w pomocy Busquets-Pedri-Silva.
1
@Pawel13sz Taki jak teraz, tylko z Bernardo Silvą :]
1
@bartekvisca Ma rację, że powinni go potraktować lepiej, ale myślę, że koniec końców zrozumie, w jakiej Barcelona była sytuacji. Ani Xavi, ani Laporta nie chcieli źle się z nim obejść, no bo po co. Po prostu klub dalej jest w trudnej sytuacji finansowej, musieli długo czekać na dźwignie i dlatego decyzja pojawiła się tak późno.
47
Alemany: sprowadza wszystkich piłkarzy jakich chce Xavi, dyma Chelsea na każdym kroku, szef totalny.
Tymczasem debile z internetu: haha, a za rok będą ogłaszać bankructwo albo prosić o zredukowanie pensji do minimum, śmieszny klubik.
Gdyby to Real czy jakikolwiek inny klub na rynku transferowym działał w ten sposób, to klub zostałby okrzyknięty królem okienka, a ich dyrektor sportowy geniuszem.
Ludzka głupota i zawiść w stosunku do Barcelony nie mają żadnych granic.
0
@Peciak Lenglet nigdy nie powinien już założyć koszulki Barcelony. To nie jest kupowanie na siłę. Jakbyś nie zauważył, to obecny zarząd, jak i Xavi mają łeb na karku i skoro chcą kupić obrońcę to znaczy, że Xavi dostrzega potrzebę wzmocnienia bloków obronnych drużyny.