2

@Sau_Ron Przykład pierwszy lepszy z brzegu, to nasza Barca zaledwie rok temu najpierw wywaliła po dreszczowcu Granadę z Pucharu Króla, a w następnej kolejce zrobiła to samo z Sevillą. W każdym z tych pojedynków odrobiliśmy 2-bramkowe straty.
Także pisanie, że Real jest jedyną drużyną, która potrafi wygrywać w ten sposób to jakieś totalne brednie.

6

@Janiama Zgadza się, w ostatnich 30 minutach byli tak żałośni, że gdybym nie wiedział, że to Sevilla, to bym pomyślał, że to zespół z trzeciej ligi hiszpańskiej. Poślizgnięcia, elektryczność, dziury w formacji obronnej, brak umiejętności wymienienia kilku spokojnych podań, gubienie krycia. Po prostu tragedia.

5

@Rust_Cohle Ten sam Liverpool, który już 2 razy rozłożył nogi przed Realem?

3

Piszecie o tym mentalu Realu, jakby żadna inna drużyna na świecie nie walczyła do końca o wynik. Pragnę tylko przypomnieć tym ignorantom, że chociażby zaledwie tydzień temu Barcelona również wywalczyła zwycięstwo w samej końcówce meczu.

1

Sevilla jakie dziady, wywracają się non stop o własne nogi.

0

Rafa Mir, co to jest za pierdoła

0

@Kitek1640 Bajka poprawną, choć jest wiele lepszych. Chyba najbardziej przereklamowana wśród tych popularnych.

3

@Emhyr Xavi? TOP
Dla porównania Bartomeu powiedział, że w 2017 roku do klubu na pewno przyjdzie pomocnik. Przyszedł Paulinho i to mu wystarczyło.

1

@Rust_Cohle Ragnar, Athelstan, Bjorn

2

Czy mamy opcje odkupu Cuenci i Todibo?

6

@robsesh Zaraz powiedzą, że cieszyliśmy się po 4-0, jakbyśmy potrójną koronę wygrali, a w ogóle to Real wtedy miał wywalone na ten mecz.

1

@Emhyr Tak, odejdzie, ale spodziewam się wypożyczenia, a nie sprzedaży.

0

@Bykunn Tak, widziałem. Cały jeden komentarz, który został wtedy bardzo mocno skrytykowany. Dla porównania na RM.pl taka opinia pojawia się już któryś raz, 13 baranów to zalajkowało i jeszcze gość pod tym komentarzem dostał poklask. Taka różnica.

1

@elmayakos Pokazuje to, że na realmadryt.pl są idioci największego sortu.
Znajdź mi choć kilka takich komentarzy tutaj na udowodnienie swojej tezy, to zmienię zdanie.
Nie wiem jak głupoty tam wypisywane można usprawiedliwić tym, że "wszędzie trafiają się głupie komentarze". Być może tak, tylko na jeden głupi komentarz tutaj przypada wielokrotnie więcej głupich komentarzy na RM.pl

12

https://zapodaj.net/fa47c47aca334.jpg.html
realmadryt.pl kolejny raz udowadniający, że jest najgłupszą stroną kibicowską w polskim internecie. Stare, znałem.

1

@Nano22 Nie jest to prawdą, kadra z tamtego sezonu była zbudowana koszmarnie, a ławka rezerwowych była grupą ludzi z przypadku.

3

@Zoker Nie do końca. Odnośnie obrony kibice pisali często, że potrzebujemy wzmocnień, ale w przypadku ataku wielu uważało, że Luuk i Traore na rezerwie w zupełności wystarczą.

3

Ostatnie mecze obnażają braki kadrowe Barcelony. Kibice twierdzący, że mamy kompletną kadrę są w wielkim błędzie. Potrzebujemy LO, pomocnika, napastnika i prawoskrzydłowego. Oby magik Alemany coś na to zaradził w lecie.

9

@Cule1234 Nie dziwię się absolutnie Xaviemu. Barcelona gra piłką i przy źle przygotowanej murawie bardzo traci. Obowiązkiem każdego klubu jest przygotować murawę w sposób prawidłowy, z czego nie wywiązał się ostatnio np. Eintracht Frankufrt.
No ale wiadomo. Autobusom, którym zależy tylko i wyłącznie na wybiciu piłki kartoflisko raczej nie przeszkadza i będą wyzywać Xaviego od ogrodnika.

0

@BarcaInfo Mówię o sytuacji, w której Lenglet gra dobry sezon w mocnym klubie i potem chcemy go sprzedać. Teraz to wiadomo, że nikt za niego więcej, niż 20 mln nie da.

0

@Pawel13sz Nie mam pojęcia, jak można powiedzieć, że Suarez. Wystarczy popatrzeć na liczby obu zawodników w LM. Luisa wielokrotnie weryfikowały właśnie najważniejsze mecze i najważniejsze rozgrywki, w których często zdarzało mu się znikać i to jeszcze za czasów, kiedy nie był stary, leniwy i ulany.
Lewandowski to jedyna rozsądna odpowiedź, kiedy mówimy o całej karierze. Ta różnica będzie się tylko pogłębiać, Suarez już jest właściwie emerytowanym piłkarzem, a Lewandowski ma wciąż kilka lat gry na wysokim poziomie.

0

@BarcaInfo Podejrzewam, że jeżeli będą chcieli się wymieniać, to Alemany będzie próbował wcisnąć piłkarzy pokroju Minguezy czy Trincao, czyli średniaków.
Lenglet to zawodnik z potencjałem na sprzedaż rzędu 40 milionów euro, Barcelona go nie sprzeda, tylko odda na wypożyczenie, żeby odbudował formę i swoją wartość rynkową.

3

@Kondziubarca Czy ma jakikolwiek argument na to? To, że chce się przypodobać kibicom Realu jest oczywiste, no ale nie powie tego wprost. Musi coś innego wymyślić.

4

Komentarz usunięty

2

@Pogba Jak ma przy nich nie pograć, skoro nie gra na ich pozycji?
Rywalami Ansu są Depay, którego zjada i Ferran, od którego również jest lepszy. Jeśli będzie zdrowy, to będzie grał w pierwszym składzie.

1

@Emhyr Oczywiście, że coś jest. Za dużo dobrych dziennikarzy o tym pisało, także to nie może być jakiś farmazon.

0

Jeżeli chodzi o atak na przyszły sezon, to skupiłbym się na kupnie środkowego napastnika. Na LS będziemy mieć Ferrana i Fatiego(oby już był zdrowy), na PS mam nadzieję, że Dembele przedłuży. Adamy i tak nie wykupią. Jest kilku utalentowanych piłkarzy w Barcy B na pozycji prawoskrzydłowego, więc mogą łapać jakieś minuty przy Dembele. Ze środkiem ataku będzie największy problem, bo zostaniemy z samym Aubameyangiem(Sevilla będzie chciała zarobić trochę pieniędzy na Luuku po jego dobrych występach, a Barca mocno oszczędza, więc go nie wykupimy). To zdecydowanie za mało. Oby transfer Lewandowskiego doszedł do skutku.

0

Lenglet jest tak marny, że już wolę, żeby na obronie zagrali Araujo i Garcia, a na PO Mingueza. W przypadku wystawienia Lengleta będziemy mieli niezgrany, niepewny środek obrony i Araujo na PO. Jeśli zagra Mingueza, to chociaż środek będzie dobrze obsadzony.

0

@Antimadridista~ Ciężko znaleźć kogoś, przez kogo KS nie traci.

0

@Mixtape Tak samo miało być rok temu, Liverpool rozłożył nogi przed Realem, a jednak Chelsea potrafiła ich wyeliminować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?