2

@ShawnC Mylisz się. Większość piłkarzy, których wymieniłeś praktycznie nie podnosiła się z ławki rezerwowych. Valverde miał 14-15 piłkarzy, tak jak teraz Carletto. Reszta poszła w odstawkę i grała ogony.

8

To co robi teraz Ancelotti z Realem bardzo przypomina Barcelonę Valverde. Na początku Valverde top, bo wyniki i ogarnął zespół. Później narastająca frustracja wynikająca z pragmatyzmu trenera i piłowania wyjściowej jedenastki, co z czasem stawało się nie do zniesienia. Na końcu nędzna stagnacja i zerowy entuzjazm z gry zespołu.
Na miejscu Florka pogoniłbym Carletto tak szybko, jak będzie to możliwe. Im jest potrzebny trener architekt, a nie gość ogrywający 36-letniego Modricia.

1

@Kusco15 Jesteś imbecylem. To też tak na marginesie.

2

W przypadku obrońców, którzy mało u nas grają uważam, że każdy powinien odejść na wypożyczenie. Teraz przez brak gry ich wartość mocno spadła, ale mogą się odbudować w nowym klubie.
Lenglet - wiadomo, że kasztan, ale pierwsze 2 sezony u nas miał bardzo dobre. Regularnie powoływany do piekielnie silnej reprezentacji Francji. Mógłby być wyjściowym zawodnikiem klubu pokroju Milanu czy Arsenalu. Po dobrym sezonie na wypożyczeniu możemy na nim sporo zarobić.
Mingueza - zadaniowiec dla jakiegoś ligowego średniaka. Myślę, że jeśli się sprawdzi, możemy za niego otrzymać kwotę rzędu 10-15 milionów euro.
Umtiti - chłop musi złapać regularność podobnie jak Lenglet w klubie pokroju Milanu czy Arsenalu. Tutaj mamy do czynienia ze stoperem swego czasu absolutnie topowym. Jeśli zdrowie będzie dopisywało, to wcale bym się nie zdziwił, jakby Umtiti był okrzyknięty w swoim nowym klubie odkryciem sezonu i szefem defensywy. Pytanie tylko, czy klub z wysokiej półki będzie chciał wypożyczyć piłkarza mającego taką historię urazów. Na szczęście po obniżeniu pensji ze znalezieniem jakiegokolwiek pracodawcy, choćby solidnego ligowca z Francji, nie powinno być problemu.

0

@Ghotti Spodziewam się, że trójka Umtiti, Lenglet, Mingueza odejdzie w lecie na wypożyczenia. Zostaną nam Pique, Araujo, Garcia plus nowo sprowadzeni, o których się mówi. Christensen i Azpilicueta. 5 stoperów, a czasem gramy ustawieniem na trójkę z tyłu, plus Pique ma już 35 lat i spodziewam się, że nadchodzący sezon będzie jego ostatnim. Rzeczywiście dużo obrońców, ale myślę, że przy takiej konfiguracji każdy powinien otrzymać jakieś minuty.

4

@Ghotti Nie dość, że Maryla nawet śpiewać nie potrafi, to jeszcze zapraszają ją na koncert i dają najwyższą gażę.

0

@socha Pedri niedawno przedłużył umowę i zgodził się na warunki klubu, więc nie ma prawa narzekać. Gavi niedługo również przedłuży umowę ze znaczną podwyżką.
Jeżeli Barcelona da Kessiemu wysoką pensję, to będzie znaczyło, że klub uznał że warto. Dodatkowo Iworyjczyk będzie w czerwcu wolnym piłkarzem, normalne jest, że tacy dostają nieco wyższą pensję.

20

@Greenalley Jak taki surowy drągal jak Emerson miał sobie u nas poradzić? Nigdy nie widziałem w Barcelonie tak słabego technicznie zawodnika. Sprzedaż go do Totków to był fantastyczny interes.

1

@Azacca Araujo-Christensen

11

@Azacca Na screenie widzę tylko idiotyczną odpowiedź skierowaną w stronę Bosaka.

9

@Azacca Możesz podesłać link do tego wyjaśnienia?

43

@DonMatteo901 Stanowski to człowiek z IQ orzeszka i emocjonalnością Julki z Twittera.

3

@Worny Ciężko powiedzieć, bo u Xaviego praktycznie każdy gra lepiej, niż wcześniej.
Ja bym chyba powiedział, że de Jong.

0

@patry295 Stanowski zachowuje się jak rozhisteryzowana nastolatka w każdej sprawie, w którą się angażuje, więc jego reakcja mnie nie dziwi.

6

Xavi w 3 miesiące bardziej rozwinął indywidualnie piłkarzy, niż Valverde przez 2,5 roku. Fakt, nie opinia.

2

@Dembouz1899 Najbardziej niedoceniony piłkarz Barcelony i jeden z najbardziej niedocenionych piłkarzy w świecie piłki.

0

Komentarz usunięty

5

@AllBundy W tej praktyce jeszcze Ci dużo brakuje do Crunchipsa :)

0

@Ali3231 Ja w związku z La Ligą mówię, że chciałbym, żeby ten pajac zamknął mordę.

2

@BARCA1899Messi Myślę, że poradzi sobie dobrze i tu i tu.

1

@DonAndrzejos Ja bym w sprawie Dembele niczego nie wykluczał. Zespół się rozwija, ma w Barcelonie Aubameyanga i kilku innych kumpli, Xavi bardzo ceni go jako piłkarza i na niego stawia. Do tego ładne miasto, w którym już żyje kilka lat. Jeśli odszedłby do Anglii, to musiałby się od nowa aklimatyzować. Jest w bardzo dobrym miejscu zarówno do życia, jak i kontynuowania kariery piłkarskiej.
Jeżeli zda sobie z tego sprawę, to możliwe, że będzie chciał zostać.

1

@vangoor Ale warunek rozegranych meczów odnosi się tylko do spotkań, w których był gotowy do gry.

12

@kamilo0066 Co? Niemożliwe. To szkodliwe działanie propagandy foliarzy. To placebo wyleczyło ludzi, a nie ten lek.

0

@DonMatteo901 Bardzo dobrze, króciutko z atencjuszem.

0

@Gaz Nie rozumiem kompletnie narracji panującej na stronie odnośnie Moriby. Ludzie mówią, że dobrze, że odszedł, bo najemnik, ale jednak wielki talent. Pamiętam sytuację z Casemiro, którą opisujesz. Świetne wejście, piłkarz top, mental top. Tymczasem Moriba przez te kilka miesięcy gry nie pokazał nic ciekawego, Gavi i Nico zjadają go we właściwie każdym aspekcie gry oprócz warunków fizycznych.

5

@Toretto Dembele jest znienawidzony, więc zawsze ocena 1-2 stopnie niższa niż zasłużył. Nic nowego.

3

@Omoziu Po meczu, jaki zagrał Torres większość piłkarzy byłaby w potraktowana w podobny sposób. Taki Dembele byłby wywalany przez następny miesiąc. Tak już niestety jest, że ludzie patrzą tylko na ostatni mecz i w emocjach piszą głupoty.

6

@macio_944 Nie zapomnij jeszcze dopisać "Mati jusz nie jesteśmy za Barcom".

0

@13th Tam nie ma nic innego poza scenami walki :)

2

@barcelonaLM O co chodzi z tym Kryhą? Skąd nagle taki wypływ memów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?