Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Leon15 Nie wiem o co Ci chodzi. Podoliński jest dużo lepszym "ekspertem", niż np. Węgrzyn ze swoim pijackim bełkotem.
0
@Pilka_jest_okragla Ale chłop odleciał od wczoraj. Pierdoli kocopoły, jak mało kto.
3
@FC1899Barca Gdyby nie Korwin, to mieliby poparcie na poziomie Kukiza.
1
@parpe Za tydzień nikt nie będzie o tym pamiętał, a dzięki szumowi, jaki wywołał jest o nich głośno, przez co niektórzy mogą o nich usłyszeć, pooglądać inne wypowiedzi i zaciekawić się tym co przekazują.
Gdyby było tak jak piszesz, to mieliby marginalne poparcie.
1
@Jakchcesz Było kompletnie niegrubo. Po prostu ramblowska policja lubi usuwać niektóre komentarze.
2
@parpe Mając za sobą grę w poważnych europejskich ligach oraz w LM. Nasi zawodnicy wchodzą dopiero do dorosłego futbolu.
1
@parpe Ci młodzi w Hiszpanii to Olmo, Pedri, Garcia, Torres, a nie zawodnicy 17-letni, którzy debiutują w LM. Ot, taka różnica.
1
@Pilka_jest_okragla No to oby nie przyszedł.
0
@Kicioros Wierzysz temu siwemu oszustowi?
2
@wojopancer Spróbuj w parkingu podziemnym Galerii Krakowskiej.
10
@Pilka_jest_okragla Nie widzę żadnych szans z naszej strony na zdobycie mistrzostwa. Mamy za dużo dzieciaków w zespole, a za mało zawodników w idealnym wieku dla piłkarza, którzy mogą stanowić o naszej sile.
Możemy zaliczyć udany sezon, jeśli jeden będzie zdrowy, drugi wróci do dawnej formy, a trzeci mimo młodego wieku pokaże topowy poziom. Jest u nas za dużo tych "jeśli". Prędzej czy później nasze mankamenty wyjdą.
20
To są brednie. Pjanić miał u nas 16 milionów brutto. Umtiti z Dembele mają po 12 milionów brutto. Coutinho ma około 24 miliony brutto. Bartomeu nie dałby Griezmannowi pensji mniejszej od któregokolwiek z tych zawodników, pobierał ogromną pensję w Atletico, miał status jednej z największych gwiazd, rok wcześniej został mistrzem świata. To jest po prostu niemożliwe, żeby kwota 17 milionów była kwotą brutto.
Właściwie każde źródło od początku przygody Griezmanna z Barceloną podawało, że Francuz ma inkasować rosnącą z roku na rok pensję, drugą największą w drużynie po Messim, o wartości 30 kilku milionów BRUTTO.
9
@blaugrana16 Koeman i cały sztab Barcelony również się nie znają. Wielkie kluby, które chciały pozyskać Demira się nie znają. Przyzwoite europejskie średniaki, które nie chciały pozyskać Collado się nie znają (najlepszy klub, który zainteresował się Collado, to Club Brugge).
Tylko Ty się znasz.
26
@kkbarca To jest absolutnie w porządku, czemu Collado ma dostać szansę, skoro jest za słaby, a Demir jest od niego o wiele lepszy.
1
@Breakdrowser Pjanić miał w Barcelonie 16 milionów brutto.
1
@Bykunn Odpisy amortyzacyjne wciąż musimy robić (i to całkiem spore), ale dzięki temu, że jest to wypożyczenie, to w księgach na zakupie Griezmanna wyjdziemy praktycznie na 0. Gdyby został teraz sprzedany, to nie można byłoby zrobić odpisu, więc zanotowalibyśmy straty.
0
@albi Wypożyczenie, nawet nie wiadomo czy roczne, czy dwuletnie, obowiązek wykupu. Laporta zrobił co mógł, żeby dostać za Griezmanna jakieś pieniądze, ale jednocześnie zachować możliwość robienia na transferze Francuza odpisów amortyzacyjnych. Gdyby został teraz sprzedany, to straty w księgowości wyniosłyby 20-30 milionów euro. Musiał więc go wypożyczyć.
Zapewne cała formuła pasuje też Atletico, które po tegorocznych zakupach mogłoby nie mieć już pieniędzy na zakup Griezmanna.
25
Griezmann przyszedł do nas w 2019 roku za 120 milionów euro. Bez sensu, bez planu, bez perspektyw. Przyszedł, bo tak wymyślił sobie nasz szczęśliwie już były prezydent. 2 lata później w biurze Barcelony biją brawo Alemanemu, bo udało mu się pozbyć Francuza za kwotę około 50 milionów euro, które w dodatku dostaniemy po kosmicznych fikołkach w księgowości. To dobitnie świadczy o tym, jakim nieudacznikiem, frajerem i zerem intelektualnym był Bartomeu.
0
@dafik85 Nie jest to możliwe, ponieważ zagrał już z "16".
1
@macio_944 No właśnie, Messi był, a i tak nie chcieli pozbyć się Gryza, bo "przecież się przyda". Teraz chcą go wywalić nawet mimo braku Messiego.
Teraz tamten deal by prawie wszyscy wzięli z pocałowaniem ręki.
3
Pomyśleć, że ludzie miesiąc temu byli przeciwko wymianie Griezmann-Saul.
0
@Jonyx A może ja zagram? Nawet za darmo. Też będę się starał.
22
@BarcaInfo Wspaniała strategia negocjacyjna, powiedz całemu światu, że nie liczysz na piłkarza. Na pewno dostaniesz przyzwoite pieniądze.
53
@BarcaInfo Jeżeli to takie proste, to znajdź kupca na Roberto.
0
@Ghotti Napakowane drewno, więc w zastępstwie Emersona pasuje.
2
@LS Jest sens, świetna produkcja.
0
@Kettger Masz w Barcelonie pomocnika w dobrym wieku, który rozegrał w dorosłym futbolu te 150-200 meczy, stanowiącego o sile swojej reprezentacji i mającego renomę międzynarodową?
Bo ja takiego nie widzę. Może de Jong jest takim piłkarzem, ale w jego przypadku to i tak lekko naciągane. Pozostali to albo młokosy, albo starszyzna.
Barcelona nie ma jakości w pomocy i to jest fakt. W zeszłym sezonie środek pola został przegrany przez naszych zawodników w praktycznie wszystkich meczach z topowymi rywalami.
2
@macio_944 To jest ten David Valdearenas od Neymara, a filmik jest z tamtego roku.
1
@Siergiej_Piputkin Debesta
7
@wpwelement Mamy uwierzyć, że dwóch największych atencjuszy na stronie odwołało się 2 miesiące po banie :) ?