0

@JarekS Musielibyśmy go sprzedać za 70 milionów euro. Jedynym klubem, który lekką ręką może tyle wydać na Griezmanna jest PSG, ale on tam raczej nie będzie chciał odejść. Najmocniejsze kluby angielskiego mają jego pozycję bardzo mocno obsadzoną.
Włosi może by go wzięli, ale tylko w ramach wymiany. Sprzedaż Griezmanna jest według mnie prawie niewykonalna.

15

Szkoda mi tych Walijczyków. Powstrzymanie Brejta jest po prostu niemożliwe.

2

@Coutinho007 Widzę, że pan mądrzejszy od lekarzy znowu zabiera głos. Jak potrafisz ocenić takie rzeczy bez obejrzenia Fatiego, to marnujesz się tutaj. Powinieneś lecieć do Barcelony i sam go zoperować.

0

@paweldunajecfcb Nie w 100, ale w 200.

0

@CzarnyRycerz Nie wiem, Ty mi powiedz.

0

@CzarnyRycerz Fajnie się bawicie chłopaki na tym multi.

2

@Sulimo Może już zostań przy tych wulkanach.

12

@Kettger Jeżeli serio jakieś chamskie odzywki im aż tak przeszkadzają, to zejście z boiska jest najgorszą możliwą odpowiedzią. Przecież o to chodzi tym ludziom. Chcą wyprowadzić ich z równowagi. Jeżeli chcą im dobrze odpowiedzieć, to niech przemówią na boisku.

3

@Nano22 Shrek

0

@Homeopata8989 Ale chłopak u Pepa będzie chodził. Jeden z najlepszych angielskich piłkarzy.

6

@doc Arsenal co roku interesuje się Coutinho :)
Jak dotąd nic z tego nie wynikało.

0

@DaPidejpi Nie damy rady się go pozbyć, bo do amortyzacji zostało jeszcze 72 miliony. Inne kluby doskonale zdają sobie sprawę z jego ograniczeń, więc zainteresowanie tym piłkarzem ze względu na profil i zarobki będzie niskie. Wolą zainwestować w innych piłkarzy, chociażby United woli Sancho.

Jedyną opcją jest wymiana, bo wtedy można wpisać do ksiąg dużo większą sumę i amortyzacja z głowy. Ciężko będzie jednak przeprowadzić taką operację. Jedynym klubem, z którym możemy się wymienić jest Inter. Mają interesujących nas piłkarzy i są na tyle dobrzy, że Griezmann mógłby chcieć tam przejść. Chociaż oni pewnie też go nie będą chcieć, poza tym to centusie i ciężko się robi z nimi interesy. Możemy się więc spodziewać, że Griezmann niestety zostanie w Barcelonie.

0

@Criss18Barca No i co w związku z tym XD?

4

@Criss18Barca To, że jeśli któryś trener uznałby, że więcej da w pomocy, to już dawno by go przestawił. Jak widać żaden w 10-letniej profesjonalnej karierze Griezmanna tego nie zrobił.

21

@Encore Duże wzmocnienie Barcelony.

0

@masq To jest i tak o 1+1 za dużo :)

5

@masq Ponieważ gość w tym roku ma 33 lata, 7 miesięcy w ogóle nie grał w piłkę, a jego jakość piłkarska jest wątpliwa. Nie pasuje do szybkiej piłki, którą chce w jakimś stopniu wprowadzić Koeman. Do tego nie potrafi bronić. Nie możemy zadowalać się półśrodkami, trzeba sprowadzić pomocnika z jakością, a nie Paulinho, bo fajny i kilka bramek nastrzelał.
Jeśli on ma przyjść zamiast Wijnalduma, to to nie ma sensu, bo Holender jest piłkarzem, któremu Paulinho nie dorasta do pięt, a poza tym jest to rozwiązanie na rok, góra dwa lata. Spokojnie zamiast niego może grać chłopak ze szkółki.
Jeśli Koeman chciał Wijnalduma z konkretnych powodów, to Paulinho nie powinien być alternatywą, bo to inny piłkarz o innych walorach.

3

@VamosRakieta Ja nie bardzo :)

3

@CzarnyRycerz Hiszpania, Holandia i Włochy. W tej kolejności.

2

@doc Nie wiem czy ludzie, którzy go chcą mówią poważnie, czy tylko żartują. Mam nadzieję, że jednak to drugie.

0

@kaamil1910 Bo gra słabo po prostu.

0

@tristan87 No i fajnie, kasztan Torres schodzi. Szkoda tylko, że Pedri gra.

1

@masq Barella tylko i wyłącznie.

3

@AssisMoreira No, najgorzej. Jak można dziękować za wsparcie? Co za postać.

0

@icon3520 Malcom nie dorastał Dembele do pięt, nawet Trincao wciąga Brazylijczyka.
Bardzo przeciętny piłkarz.

0

@D10SLEO Byłby postrzegany za kolejny słaby transfer, tylko Barto wyjątkowo postąpił dobrze i sprzedał go zanim spadła mu wartość.

1

@Pilka_jest_okragla Wszystko fajnie, tylko celem Laporty jest przedłużenie umowy z Dembele, a nie jego sprzedaż. Mówił o tym już wiele razy. Jeśli umowa nie zostanie przedłużona, to z intencji samego zawodnika i jego agenta, a nie prezydenta klubu.

Może odejść, jeśli nie przedłuży umowy i jeśli będzie problem ze sprzedażą innych zawodników, to nie jest wykluczone. Jednak gdyby to zależało od samego Laporty, to jestem przekonany, że pozbyłby się takich piłkarzy jak Griezmann czy Trincao, a Dembele zostawiłby w klubie.

1

@DonMatteo901 Ale fajna jedenastka z pięcioma napastnikami. I ten Coman na boku. Klasa.

0

@A_Gomesinho_21 Twierdzisz, że wyznacznikiem nowoczesnego piłkarza jest wątły, techniczny Pedri? Przecież to pomocnik a'la Barcelona sprzed 10-15 lat. Tacy piłkarze nie są obecnie "na topie". Nowoczesny pomocnik to piłkarz kompletny, wszechstronny i wybiegany, typu de Jong, Kimmich czy de Bruyne.

Nie mówię, że nie potrafi odebrać piłki, tylko że daje się prosto ogrywać. Nadinterpretujesz moje słowa.

Barella jest lepszy, Aouar sezon temu pokazywał dużo wyższy poziom, niż Pedri obecnie, teraz wiadomo, ma słabszy okres.
Thiago, Gundogan, Wijnaldum.
No jest kilku lepszch, do tego kilku o podobnym poziomie.

0

@A_Gomesinho_21 Ciekawe, że de Jong również bierze udział w pressingu, a nie daje się mijać w ten sposób.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?