0

@Coutinho007 Jest kilku pomocników lepszych od Pedriego, którzy byliby może nawet do wyciągnięcia i kluby by ich puściły, gdyby nie nasze ograniczenia finansowe.

0

@Janiama No chyba jednak błąd, to zagranie było kluczowe dla całej akcji, co Moder jednym zwodem zyskał mnóstwo miejsca do dalszego poprowadzenia akcji.
W kwestii Pedriego chodzi mi bardziej o aspekt fizyczny, jest bardzo wątły, do tego wolny, bardzo prosto jest go ograć, czy zwodem, czy nawet poprzez samą szybkość. Musi popracować nad tężyzną fizyczną i koordynacją ruchową.

0

@LUPR Jest pomocnikiem, więc może dać się ogrywać? Nie bardzo rozumiem.

4

Warto zaznaczyć, że to Pedri był piłkarzem, który dał się ograć Moderowi jak dziecko. To jest notoryczne w przypadku tego zawodnika. Nie wiem z czego to wynika, ale Pedri był już wielokrotnie ogrywany bez większego problemu przez przeciwnika. Tak wiem, 18 lat i tak dalej i tak dalej. To nie zmienia faktu, że nie jest zawodnikiem nadającym się na pierwszy skład Barcelony czy reprezentacji Hiszpanii. Panie Laporta działaj.

0

@LukaszFan Iwański ogólnie nie powinien komentować meczy Portugalii.

0

@Ciule123 Już PSG próbowało, ale Depay odmówił. Romano podał taką informację kilka dni temu.
Nie ma takiej możliwości, żeby Depay do nas nie przyszedł. Będzie naszym piłkarzem prędzej czy później.

58

Życzymy Clementowi transferu do innego klubu.

0

@amanter W PSG to przede wszystkim by grzał ławę, więc jego wybór jest prawidłowy ze sportowego punktu widzenia.

5

@amanter Na pewno zaproponowali mu więcej, niż my, a on nie poszedł za pieniędzmi, więc możesz sobie oszczędzić takich komentarzy.

3

@marcin000019 Rzeczywiście posadzi Dembele, zwłaszcza, że to nie ta pozycja i nie ten profil.

3

@DonMatteo901 Lionel Messi, mówi to Panu coś?

1

Szpakowski ma Alderweirelda, a Iwański Ronaldo.

43

@Rewolucja123 Fantastyczny żart, nie myślałeś o karierze komika?

25

Memphis "ostatnie szczegóły" Depay

3

@pt9 Wystarczy szybki przebojowy skrzydłowy i będzie pasował jak znalazł. Do Messiego nie pasują dziesiątki, ponieważ sam jest dziesiątką, to chyba logiczne. Wtedy oni nie mogą grać na swojej pozycji, bo jest zajęta przez Messiego, zostają upchnięci na skrzydło, gdzie nie mogą pokazać nawet 30 % możliwości, a samemu Messiemu ciężko grać piłki do dziesiątek, którym chociażby brak szybkości do wyjścia na pozycję.

3

@speed1 Wcześniej Cancelo miał taką łatkę piłkarza, który nie ogarnia defensywy, więc ludzie sceptycznie podchodzili do opcji wymiany. No i to był temat, który przewijał się raczej gdzieś w tle.
Teraz mamy okienko transferowe i ludzie chcą wywalić nielubianych przez siebie piłkarzy, czyli Dembele i Roberto. Nie interesuje ich, że nie potrzebujemy Cancelo, ani tym bardziej Bernardo Silvy, chodzi im tylko o to, żeby klub pozbył się nielubianych piłkarzy.

2

@kaamil1910 Słyszałem to samo o Coutinho i Griezmannie.
O, jacy są wszechstronni, moga grać w środku pola i zamieniać się pozycjami z Messim. Jak widzisz nie wypaliło.
Taka polityka transferowa doprowadziła nas do zguby, nasprowadzajmy piłkarzy o profilu, który już mamy w zespole i wystawmy ich na losowych pozycjach, nie może się nie udać.

3

@pt9 Czyli wymiana Dembele na trzecią lewonożna dziesiątkę jest dobrym pomysłem?
Możemy go wymienić, ale Silva to tragiczna opcja. Z samego City lepszą opcja są Mahrez czy Sterling.

3

@kuz Na prawym skrzydle to w City kopie Mahrez, a Silva snuje się na fałszywej dziewiątce.
Przecież ten Silva to jest profil Coutinho, tylko lepiej pracuje na boisku, więc lepiej nadaje się do środka pola. Naprawdę poprzednie lata Cię niczego nie nauczyły? To jest ostatni zawodnik, jaki byłby nam w tej chwili potrzebny.

4

@kuz Fantastycznie, trzecia lewonożna dziesiątka do Messiego i Griezmanna. Co może pójść nie tak?

4

@amanter Jeszcze jakby były na odwrót, to by w miarę pasowało, po prawej więcej czerwonego, po lewej więcej niebieskiego, ale oczywiście nie. Trzeba wszystko ze sobą pomieszać, żeby piłkarze wyglądali jak klauny.

0

@Fenelon Generalnie wszyscy są dobrzy, choć odrzuciłbym zdecydowanie Torresa, bo ma wielki potencjał do baboli i stania się drugim Lengletem.

2

@FCB24 Oczywiście, on wciąga Dembele i Trincao dupą, a Koeman nie dawał mu szans, żeby zrobić mu na złość.

0

@clyde Trochę tak trochę nie. Myślę, że dawni wyborcy Palikota teraz głosują raczej na Biedronia. Dawni wyborcy Kukiza pouciekali do różnych partii, najwięcej wspólnego ma Hołownia z Petru, tutaj to bym strzelał, że koło 70% dawnych wyborców Ryszarda pójdzie teraz za Szymonem.

4

@Messibestplayerintheworld Coman to nie jest świetny skrzydłowy, a do tego szklanka. Z niemieckich boisk, to dużo lepsi są Gnabry i Sancho.

Zgadzam się, że strasznie brakowało takich piłkarzy, czyli robiących różnicę w grze 1 na 1, ale w końcu powinno się to zmienić. Mamy Dembele, Fatiego, a zaraz może przyjść Depay. Wiem, że pierwszy może odejść, drugi się leczy, a przyjście trzeciego nie jest pewne, ale mimo to myślę, że co najmniej 2 z tej trójki będzie z nami w przyszłym sezonie.

0

@JarekS Skąd wiadomo, że był dogadany z MU?

0

@JarekS No okej, tylko czy sam Lenglet byłby zainteresowany takim ruchem? W City prawdopodobnie czeka go ławka.

0

@JarekS Laporte jest lepszy niż Lenglet, czy Pep rzeczywiście by chciał naszego zawodnika? Mają zresztą jeszcze Nathana Ake'a, który również jest lewonożny i może zająć miejsce Laporte.
Widzę Lengleta w Premier League, ale bardziej w United czy Chelsea.

0

@zenoowity Wcześniej jeszcze orzekł, że Eriksen miał wylew, bo wujek lekarz mu z pozycji kanapy tak powiedział.
Ale wszystko w porządku, to ja mam problem z głową.

5

@A4ron nagroda dzbana roku 2021 ląduje w twoich rękach, gratuluję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?