1

@masq A ja wyobrażam. Brait to całkiem dobry zawodnik i na pewno przyjdzie jakaś oferta z Anglii.

1

@LuisSalvano No okej, tylko wtedy masz 3 LS, napastnika, Messiego, czyli wolny elektron oraz Griezmann czyli kolejny wolny elektron. 3 gości na LS, żadnego na PS. Trochę średniawo.

0

@Pawel13sz Jest jeszcze Fati i Griezmann, więc nie dwóch, a czterech. To już chyba trochę za dużo.

2

@LuisSalvano Luis jak pomieścisz tyle nazwisk na lewym skrzydle? Jak widzisz atak w przyszłym sezonie? Według mnie transfery Depaya i Neymara się nawzajem wykluczają, bo to jest ta sama pozycja.

1

@kaamil1910 Oczywiście, że Toure.

13

@VamosRakieta Chyba była na podstawie, bo z rozszerzenia wyciekł temat i okazało się, że trzeba było zinterpretować wiersz Wojciecha Suchodolskiego.
https://zapodaj.net/757cfd9fee75e.jpg.html

3

@Encore Niesamowity dzban

0

@JohnnyBarca Shakira siedzi w Stanach.

11

@Ratamahatta Skoro tak mówisz, to musi tak być. Zaraz zadzwonię do Lapcia, żeby zorganizowali mu pożegnalną konferencję prasową.

4

@itmustbejoke Nigdzie, wtedy nie będzie dla niego miejsca.

1

@GeneralXavi Tyle razy dostaliśmy już w dupę przez ten brak skrzydeł, a ludzie dalej wolą, żebyśmy grali w ten sposób.

0

@saczers438 Ależ by tam Jacek siadł. Potencjał na najlepszego piłkarza Premier League. Guardiola może zrobić z niego potwora.

3

@Chwytak Myślę, że Mentzen jako osoba potrafiąca wypowiadać się publicznie oraz bijąca inteligencją Gonciarza na głowę wypadnie nieco lepiej, niż Krzysiek :)

1

@Vebrol Tak, to było ogromnym błędem. Było już widać za późnego Enrique, że potrzebujemy nowego impulsu, nowego spojrzenia i rewolucji, a nie popadania w pragmatyzm, małostkowość i ściąganie kolejnych Gomesów i innych rzemieślników. Gra się nam tak trudno dlatego, że na pewnym etapie popełniono takie właśnie błędy.

Barcelony nie może trenować gość, który ma podejście na zasadzie "liczy się tylko następny mecz" i "nieważne jak, ważne żeby wygrać". To się prędzej czy później źle kończy.

7

@Nano22 Ja też nie rozumiem tej naiwnej wiary niektórych, że tylko jeszcze zrobią coś i problem z wirusem zostanie rozwiązany.
Totalitarystom u władzy trafiła się kura znosząca złote jajka, za pomocą której można sterować społeczeństwem. Nie wypuszczą jej z rąk tak łatwo.

15

@macio_944 Nie dłużej, niż 12 miesięcy, bo tyle trwa odporność organizmu po szczepionce. Potem paszport wygasa i kolejne szczepienie. Jeśli tak to będzie wyglądało, to rzeczywiście na zawsze, a nie "tylko 12 miesięcy".

2

@Colon Jaki ma Pan stosunek do Konfederacji?
Nie popieram.
A coś konkretniej?
Nie podoba mi się, właściwie we wszystkim.
A gospodarczo też?
A co oni mówią o gospodarce, bo nie wiem.
Czyli tak. Nie lubi Konfederacji za wszystko, ale w sumie nawet nie wie co oni mówią.

0

@clyde Dlatego na swoim kanale miesza się w tego typu dyskusje non stop :)

2

@Jakchcesz Ale tu nie chodzi o wiedzę albo jej brak. Jaki jest twój stosunek do feminizmu i strajku kobiet? Takie pytanie padło. Chyba nie trzeba być ekspertem w danej dziedzinie, żeby mieć na ten temat opinię. Tym bardziej, że na swoim kanale Krzysiek nie ma problemu, żeby się o takich rzeczach wypowiadać.
Nie czuje się odpowiednią osobą, żeby wspierać lub nie wspierać tych poglądów, nie zna kontekstu, więc nie ma zdania, to delikatny temat, woli się nie wypowiadać, blablabla.
Wiem, że będziesz bronił Gonciarza choćby nie wiem co, ale odpal sobie yt, to zobaczysz, że tego nie da się wybronić.

6

Krzysiu Gonciarz w Hejtparku na każde pytanie odpowiada, że nie ma wystarczająco wyrobionej opinii, żeby się na temat wypowiedzieć.
Jaki jest twój stosunek do BLM?
Nie wiem, bo nie mam odpowiedniego kontekstu.
Jaki masz stosunek do osób transpłciowych?
Nie wiem, to delikatny temat.
Ja nie wiem po co w ogóle on tam przyszedł, skoro nie zamierza odpowiadać na pytania.
Krzysiu Stanowski próbuje coś z niego wyciągnąć, ale nic z tego.

0

@kamiVeB Jasne, nie wystawia go, bo kopnął ławkę.

0

@tristan87 Świetnie, wreszcie bez Pedriego. Jest też Umtiti.

4

@lukas10 Jestem skłonny uwierzyć w te doniesienia, ale Coutinho wygląda mi na gościa, dla którego barwy Liverpoolu wiele znaczą. Nie wiem czy chciałby zasilić ich odwiecznego rywala.
Choć kierunek bardzo fajny. Jeśli chce odbudować swoją karierę, to tylko do Anglii i zespół pokroju właśnie Evertonu.

2

@AdamS9882 Alba lub Ter Stegen. Nie potrafię wybrać jednego.

1

@FC1899Barca Uważaj, bo to przeczyta i wtedy to już na pewno wróci.

11

@MatiFCB2000 Widać, jak ludzie potrafią czytać ze zrozumieniem. Czyli w ogóle nie potrafią.
Hurr durr JaK MoŻnA PoRóWnYwAć MeSSiEgO z KiMkOlWiEk.

0

@A_Gomesinho_21 Nie, bo już za późno, nie jest w dynamice kadry i Lucho go raczej nie powoła. Myślę jednak, że to kwestia czasu i Mingueza wskoczy do kadry kosztem Diego Llorente lub Martineza.

2

@Arkon No właśnie nie. Najpierw rozpisałeś się nie na temat, a potem zbyłeś pytanie brakiem możliwości zmiany konstytucji. Nie wszystkie pomysły Korwina wymagają zmiany konstytucji.
Prosta piłka. Jeżeli Korwin doszedłby do władzy, to spełniłby część swoich postulatów czy nie? Oczywiście zakładając, że miałby ku temu wszelkie narzędzia.

4

@BarcaInfo Jedyne miejsce dla Roberto, to prawa obrona, ale nie w obecnym systemie. Grając w pomocy zawsze jest słaby albo przeciętny. Ewentualnie spróbowałbym go na pozycji Busiego. Nigdy tam nie grał, a myślę, że może tam pasować. W końcu to taki nasz Lahm/Kimmich. Ci piłkarze dobrze się czuli grając na pivocie.

Bardzo cieszy mnie, że Laporta ma łeb na karku i przewiduje co może się wydarzyć. Aż przypominają się kosmiczne kontrakty Barto podpisywane z amigosami.

2

@Arkon Nie wiem czemu kompletnie zbaczasz z tematu dyskusji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?