Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie sądzę. Jakoś z nim w składzie też mieliśmy problemy.
Myślę, że wygralibyśmy w sezonie 18/19, ale tak poza tym to skończyłoby się podobnie.
Jeżeli zespół ma takie problemy, jak my mieliśmy, to jeden zawodnik nie jest w stanie ich rozwiązać.
3
@Messibestplayerintheworld Busquets, de Jong, Pedri, Moriba, Nico Gonzalez. Jeszcze na miejscu włodarzy bym dokupił rozgrywającego.
Pjanić out, Coutinho out, Puig wypożyczenie.
5
@amanter Jasne, 200 od razu, w końcu to Floro bóg sprzedaży.
0
@marcin000019 No to poszukaj tych lepszych ofert.
1
@JarekS Czyli według Ciebie, jeśli Dembele 3 razy spóźnił się na trening, to można traktować go jak worek ziemniaków. Ok, w porządku.
Nie musisz mi tłumaczyć, że Dembele to osiołek. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Jednak nic nie usprawiedliwa tego, co robił poprzedni zarząd.
Ten klub za czasów Bartomeu nie ma nic wspólnego z dobrym traktowaniem piłkarzy, a Dembele jest tego najlepszym przykładem.
4
@JarekS Klub dobrze go potraktował? Ten sam klub, który dosłownie co roku chciał go wypieprzyć za drzwi albo wymienić jak worek ziemniaków za Neymara. Ten sam klub, który rękami swoich pachołów z MD i Sportu przeprowadził na zawodnika nagonkę, publikując bzdury momentami przekraczające wszelkie granice absurdu.
Dembele jest ostatnim piłkarzem tej kadry, o którym można powiedzieć, że był dobrze traktowany przez klub.
10
@Andi18 Największy wygrany - Mingueza
Największy przegrany - Pjanić
1
@Encore Przytoczę ulubiony argument pragmatycznych obrońców Ernesta.
"Gdyby piłkarz X był rzeczywiście tak dobry, to by grał."
No właśnie. Gdyby Valverde rzeczywiście był taki dobry, to już dawno jakiś zespół z topu bo go wziął.
21
@LuisSalvano LuisSalvano w swoim żywiole
0
@pax Wydaje mi się, że Koeman przestał rotować w momencie kiedy zobaczył, że tytuł mistrzowski jest możliwy. Wcześniej dużo częściej pojawiał się na boisku Trincao, Pjanić czy nawet Puig.
4
@Kurkmen Jaki sensowny skrzydłowy może przyjść w jego miejsce? Tylko nie pisz, że Depay, bo to nie ta pozycja i nie ten profil.
2
@Coutinho007 Chodzi mi o pomocnika typu Thiago.
1
@Lionel_Messi10 Bo praktycznie gramy na czterech pomocników. Busquets, de Jong, Pedri i Moriba. Pjanicia i Pucia rudy odpalił. Przydałby się ktoś piąty.
3
@Lionel_Messi10 Nieprawda. Przydałby się jeszcze pomocnik i dziewiątka.
1
@chudymc Nie wiem co to na do tego, że BI dostał zasłużonego bana.
Zresztą dalej masz wszystko pod ręką na stronie, bo Chaka bawi się w informatora i nawet nieźle mu to wychodzi.
24
@macio_944 Fajnie, że u góry krytykowałeś brak normalnej dyskusji i wyśmiewanie, co teraz sam praktykujesz, wyciągając pojedynczy fragment i sugerując, że jestem debilem, bo nie zrozumiałem co potężny Macio miał na myśli. Od dawna wiadomo, że hipokryzja to zjawisko, z którym jesteś w bardzo dobrych stosunkach, więc specjalnie mnie to nie dziwi.
Nie zapomnij teraz sięgnąć do słownika i wkleić mi definicji słowa "potężny", której użyłem w złym znaczeniu, bo nigdzie tak o sobie nie piszesz.
Miło mi natomiast, że chcąc po raz kolejny odwrócić kota ogonem, niejako przyznałeś, że podziwiasz Chakę za opanowanie w dyskusji, ale za spryt już nie do końca. Przynajmniej tutaj się zgadzamy.
Nie zapomnij jeszcze napisać po raz kolejny cześć ;), żeby pokazać, jaki masz dystans do tego wszystkiego. A ja tu siedzę z nienawiści zapluty przed monitorem. A potem tacy ludzie jak ja idą głosować i decydują o losach kraju. Przykra sprawa.
17
Komentarz usunięty
2
@Kurkmen Sprzedać Dembele, bo poczuł dyskomfort w pachwinie, a wcześniej pauzował 3 tygodnie przez naciągnięty mięsień. Niemożliwa ilość kontuzji.
29
@macio_944 Klasyk. Nie ma jak odpowiedzieć, to sięgamy do słownika i rozpoczynamy bełkotliwą nowomowę z cyklu "co autor miał na myśli".
Bardzo przepraszam. Następnym razem, jak będę chciał użyć jakiegoś słowa, to nie użyję go w znaczeniu obiegowym i potocznym, tylko jak Pan Bóg przykazał sprawdzę każde słowo w słowniku, żeby wiedzieć czy używam go w dobrym znaczeniu. Musi być naukowo i porządnie.
Sprowadzając te twoje definicje do bardziej zwięzłej formy twierdzisz, że:
1.Tusk nie jest twoim idolem, bo podziwiasz go trochę, a nie szczególnie. Do tego napisałeś o nim kiedyś 3 komentarze, w których go trochę skrytykowałeś, więc ta setka pozostałych, w których mówisz jaki jest fantastyczny nie ma znaczenia. Patrzysz na niego całkowicie obiektywnie, więc nie jest twoim idolem.
2. Tutaj to wygląda na to, że mimo nie popatrzenia do słownika, użyłem słowa "guru" prawidłowo. Chaka to autorytet we wiadomym kółeczku wzajemnej adoracji, do którego należysz, także wszystko się zgadza.
Mówisz, że komentarz o idolu jest cholernie nietrafiony. Miałbyś rację, gdybym napisał, że Kaczyński jest twoim idolem. Takie rzeczy są cholernie nietrafione, a nie brak użycia słownikowego znaczenia słowa "idol".
Mówisz, że podziwiasz Chakę za "opanowanie, umiejętności i spryt". Poważnie? Podziwiasz za spryt gościa, który popełnił największą kompromitację w historii serwisu? No nieźle.
No i na koniec moje ulubione. Mam ignorować twoje komentarze, żeby być zdrowszym. Dziękuję za taką troskę, ale czy Ty naprawdę uważasz, że ja teraz siedzę "zapluty przed komputerem" ze złości jak fantastycznie mnie zaorałeś swoją znajomością słownika języka polskiego? Chyba tak, skoro wypisujesz takie bzdury.
Dobra to wszystko. Już dam Ci spokój i pójdę eksponować mój ograniczony światopogląd, wąskie horyzonty i popadanie ze skrajności w skrajność gdzie indziej.
29
@macio_944 Oczywiście. Wcale Chaka nie jest twoim guru. Wcale nie lajkujesz większości jego komentarzy z prędkością karabinu maszynowego (zwłaszcza tych o byłym premierze). Wcale nie bronisz go na każdym kroku.
Do Tuska wcale nie czujesz sympatii. Nie wyraziłeś tego nawet w tej dyskusji, ani w kilku poprzednich. Masz do niego całkowicie neutralny stosunek.
To jest cała prawda. Poprzedni komentarz to fikcja podyktowana przez mój wąski światopogląd i strefę fałszywego komfortu.
37
@macio_944 XDDD
Mają oplute ekrany z nienawiści, bo wyśmiali twojego idola? Gdzie widzisz agresję w tych wypowiedziach?
Twoja wyimaginowana hipoteza, jakoby na La Rambli było pełno zawistników i ciemnoty tylko dlatego, że nie cieknie im ślinka na widok Tuska, tak jak Tobie i twojemu guru Chace jest naprawdę godna pożałowania.
3
@Quavosk Właśnie o tym mówiłem :)
1
@kaamil1910 Na pewno nie za Salaha. Pozostałe 2 opcje to trzeba by usiąść na spokojnie.
4
@Quavosk Muszę przyznać, że doskonale naśladujesz oryginał.
1
@AmigoBlancos No cóż, brak ławki rezerwowych wychodzi Realowi bokiem, tym bardziej, że ci zawodnicy mają już swoje lata i to naturalne, że są bardziej podatni na przeciążenia i urazy.
To się nawet sprawdza, jeśli piłkarz jest koniem pociągowym do biegania i ma fantastyczną odporność na urazy, np. Rakitić, de Jong czy Marcos Llorente.
Modrić z Kroosem raczej do takich zawodników nie należą.
0
Komentarz usunięty
0
@LuisSalvano No Brzechwa po prostu.
2
@LuisSalvano Piniążki na Neymara teges szmeges pą pą pą
1
@BarcaInfo Zważając na cenę Haalanda, brak środków i brak dostępnych opcji na tej pozycji, ten transfer staje się jak dla mnie coraz bardziej prawdopodobny.
Jestem na nie ze względu na urazy i wiek piłkarza, ale gdyby dostał 2 lata umowy i małą pensję, to byłoby to jeszcze do przełknięcia.
2
Szkoda, że przez tę całą Superligę ucichł temat Neya i jego powrotu do nas. Lubię czytać o tym informacje.