0

@GeneralXavi Siadłby do takiego Man United.

3

@Coutinho007 Masz rację, nie ma żadnego związku, bo nie masz pojęcia o czym mówisz, tylko ciskasz wyzwiska na prawo i lewo. Niczym się nie różnisz od typowego Janusza najlepiej znającego się na wszystkim.

2

@Coutinho007 Twoja wiedza lekarska jest naprawdę godna podziwu. W jaki sposób ją zdobyłeś?

1

@xBoMBoWiECx A co ma być? Jest zdrowy, po prostu Kuman zdecydował się go nie wystawiać.

1

@Coutinho007 No to się zdecyduj na kogo chcesz zwalić winę.
Klubowych lekarzy, których nie znasz czy doktora Ramona Cugata(którego też nie znasz), który przeprowadził operację Fatiego. Wcześniej przeprowadził mnóstwo operacji na piłkarzach Barcelony, więc nie można powiedzieć, że jest konowałem.

I czemu nagle chcesz teraz coś rozwalać? Od dawna wiadomo, że rehabilitacja tej dwójki przebiega źle i nagle zdziwienie że idą na kolejną operację.

0

@Coutinho007 Ale wiesz, że Fatiego i Coutinho nie operowali lekarze z klubu?
Przy ciężkich kontuzjach piłkarze lecą na operację do najlepszych specjalistów, specjalizujących się w danym typie urazów.
Jeżeli można coś zarzucić lekarzom z klubu, to ewentualnie źle dobraną rehabilitację i słabą obserwację powrotu do zdrowia. Tego też nie można konkretnie sprawdzić, nie będąc w klubie.

0

@itmustbejoke Żeby posądzać Neymara o umiejętność wykończenia akcji, to naprawdę trzeba nie pamiętać jak chłop u nas grał.
Ma słabe wykończenie, brak mu zimnej krwi i obija bramkarzy lub trybuny. Nie jest w tym jakiś tragiczny, ale nigdy nie rozwinął tej umiejętności na poziom zawodnika topowego.

2

@Messibestplayerintheworld To nie jest pierwszy raz, Roberto to jeden z najbardziej szklanych piłkarzy w kadrze. W przeszłości również często wypadał z powodu kontuzji mięśniowych.

4

@Rewolucja123 Jak mógł zgasić to w Tobie Setien, skoro on nic nie zmienił w stosunku do tego co było za Valverde. To Valverde zabił entuzjazm kibiców i to już w swoim pierwszym sezonie.

92

Nie dość, że Atleti ciągle gubi punkty, to jeszcze skończyły się płacze o Suareza. Piękna sprawa.

0

@Mns21 W samym zaszczepieniu się nie ma nic złego. Skoro jest taka możliwość, to można z niej skorzystać. Jednakże źle to wygląda w przypadku Hołowni, który ciągle gada o obywatelskości, odpowiedzialności i dbaniu o słabszych.

44

@marcin000019 Wymieniłbym Ciebie na Marcina Dorocińskiego bez zastanowienia.

1

@Bykunn Ważne, że potrafisz się przyznać do błędu.
Przykładowo Mario napisał "co za bullshit", po czym widząc oczywiste usunął komentarz :)
Także doceniam.

13

Niby Romano pisał, że Ney nowy kontrakt, ale coś mi się wydaje, że jednak do tego nie dojdzie. Nawet tier 1 może się czasem pomylić.
Neymarito wie, że Leo zostaje w Barcelonie i chciałby jak najszybciej wrócić. Stąd ta frustracja i czerwone kartki.
Oby Laporta nawiązał współpracę z prawnikami, którzy znają się na prawie Webstera i Ney fichado. No chyba, że się w tym roku nie uda, ale za rok to już na pewno.

0

Wcale nie ma wzrostu formy, np. w sezonie 18/19 grał lepiej.
Po prostu gra regularnie i nie wypada z powodu kontuzji, stąd entuzjazm w stosunku do niego, ale nie jest to jego najlepsza wersja.
Kokosów za niego nie wyrwiemy, jeśli ma rok kontraktu, także lepiej przedłużyć umowę, sprowadzić napastnika i zobaczymy co wtedy pokaże Dembele, bo widać ewidentnie, że brakuje w składzie piłkarza na pozycję nr 9. Zawsze można pomyśleć o sprzedaży w przyszłości, z jego profilem chętnych nie będzie brakowało.

2

@BarcaInfo Nie sam hajs, ale też projekt, zespół, trener, perspektywy na przyszłość.
Właściwie wszystkie te aspekty w największym stopniu wypełnia Manchester City.

0

@Encore Myślę, że to nie jest przypadek i przy większych rywalach wychodziły po prostu wady Suareza.

0

@Ghotti Jedyne udane wypożyczenia jakie przychodzą mi do głowy, to Miranda do Betisu, Munir do Alaves i Todibo do Nice.
Jeszcze Gomesinho do Evertonu.

0

@NaFazieHitman Tylko on przyszedłby już jako supergwiazda. Tacy piłkarze zawsze dostają wysokie kontrakty i nie ma w tym nic dziwnego.
U nas najwięcej ma Messi (około 40 milionów netto), dalej Griezmann (20 milionów) i de Jong (16 milionów).
Gdyby Haaland dostał coś z przedziału pomiędzy 15-20, to nie byłoby w tym nic złego.

4

@Ratamahatta Mam taki sam stosunek co do niego.
Wykorzystuje swoje umiejętności i cwaniactwo, żeby zbić jak najwięcej hajsu.
To może wkurzać, ale ma do tego prawo.

1

Nie wiem czy zauważyliście, ale jest taka spora grupa ludzi, która ma myślenie na zasadzie "lepiej się miło zaskoczyć, niż niemiło rozczarować".
Piszę w kontekście Haalanda, ale nie tylko. Czasem mam wrażenie, że ci ludzie najchętniej założyliby, że Barcelona spadnie do drugiej ligi, a Real ściągnie 5 nowych galacticos. Wtedy zawsze znajdzie się jakieś miłe zaskoczenie.
Przez te wszystkie lata czytania tych plotek transferowych można już trochę ogarnąć, który dziennikarz jest rzetelny, a który gada głupoty i w ogóle nauczyć się jak działa rynek transferowy. Tymczasem dalej można spotkać ludzi, którzy wierzą, że skoro El Chiringuito podało, że Haaland kupił dom w Hiszpanii (nawet nie w Madrycie, tylko w Hiszpanii XD), to znaczy, ze transfer do Realu kwestią tygodni.
Ten transfer będzie bardzo ciężki do przeprowadzenia, ale Raiola z ojcem Haalanda nie przylecieli do Barcelony podziwiać pięknego południowego słońca. Trzeba ze spokojem obserwować wydarzenia i zobaczymy co przyniesie przyszłość.

6

@pt9 Czyli Raiola z ojcem Haalanda przylecieli do Barcelony oglądać widoki tak?
Ja też nie wierzę w ten transfer, ale skoro doszło do spotkania, to znaczy, że transfer jest możliwy. Bardzo trudny, ale możliwy.
To nie działa w ten sposób, że nie mieliśmy 5 baniek na tego i tego. Jest coś takiego jak drabinka płac, której nie należy przekraczać.
Sprawy finansowe zostaw ludziom z klubu. Mają do tego wgląd i są o wiele bardziej kompetentni niż wszyscy użytkownicy LR razem wzięci.

4

@macio_944 "Otoczenie zawodnika"

0

@kkbarca Ta jego obecność w dynamice pierwszego zespołu skończy się na 3 meczach w sezonie z ogórasami, jak Alena.
Niech chłopak idzie się rozwijać na wypożyczenie, a chętnych na pewno będzie wielu, więc będzie miał w czym wybierać.

7

@masq Myślę, że wskoczy prosto na wypożyczenie.

1

@Pilka_jest_okragla Żeby wziąć Aguero, kiedy dostępny jest Depay, to trzeba nazywać się Bartomeu. Mam nadzieję, że Laporta ma trochę bardziej poukładane w głowie.

0

@itmustbejoke Potem wyjdzie jeden z drugim i powie, że Puig to idol La Rambli XD

1

@Jakchcesz Nie chcę go sadzać na ławce. Chcę, żeby odszedł i swoim siedzeniem na ławce nie obniżał swojej wartości rynkowej.
Plus kosmiczna pensja. Klub na pewno będzie chciał się go pozbyć. A Fati nie będzie się bił o minuty z Dembele, bo to inna strona boiska, tylko właśnie z Grizem. Kto ma grać zamiast niego? Brait? Trincao? To jest ten sam poziom argumentacji, jak ludzie, którzy mówili, że "Rakitić jest wspaniały, bo grał u każdego trenera". Potem patrzysz się na ławkę rezerwowych i widzisz, że rywalami Rakiticia w walce o skład są Denis Suarez i Andre Gomes.
Ja nie wiem kogo klub sprowadzi, ale kogoś z dużym prawdopodobieństem ściągnie. I ten ktoś będzie poważnym rywalem Griza w walce o skład. Plus powrót Fatiego. Jaki jest więc sens trzymać Griza, skoro przykładowo można mieć Depaya i Fatiego. Oni we dwóch będą mieli dużo mniejszą pensję niż jeden Griz. A zagrają tak samo lub lepiej.
Wiem, że przyszłość Fatiego jest niepewna ze względu na kontuzję, ale w ten sposób nie planuje się kadry. "Zostawmy jednak tego Griezmanna, jakby z Fatim było coś nie tak". W ten sposób nie postąpi żaden prezydent. Będą dążyć do obniżenia wynagrodzeń i Griezmann z Coutinho są pierwsi do wywalenia.
No i Koeman wciąż chce Depaya. Gdyby był zadowolony z Griza, to chyba by tak nie dążył do ściągnięcia swojego rodaka.
Griezmann to jest casus Rakiticia. Po co się go pozbywać, końskie zdrowie waleczny, zawsze pierwszy skład, przyda się, blablabla. I potem odchodzi do Sevilli za milion plus zmienne. Nie można powtórzyć tego błędu. Griezmanna prędzej czy później wyrzucą ze składu młodsi i lepsi zawodnicy. Trzeba go sprzedać, póki można na nim jeszcze zarobić.
Pisałem o sprzedaży Rakiticia już w 2018 roku. Rok później też. Widziałem co się święci. Potem przesiedział sezon 19/20 na ławce i odszedł za psie pieniądze, czyli dokładnie tak jak przewidziałem. Nie chcę, żeby z Griezmannem było tak samo.

1

@Jakchcesz Jak sprowadzą nowego zawodnika do ataku, to ciekawe za kogo wskoczy do składu. Przecież nie za Griezmanna prawda? On jest nietykalny. Fati jak wróci to też nie będzie grał zamiast Griezmanna. Wystawimy 13 zawodników.

0

@VamosRakieta Też tak myślę, ale nie dlatego, że nie będzie chętnego, ale dlatego, że on stwierdzi, że czuje się wspaniale w Barcelonie i będzie trzymał się klubu rękami i nogami. Tak jak swego czasu Ivan :)
Gryzman posiedzi rok na ławce i wtedy odejdzie za psie pieniądze. Tak to widzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?