3

@BarcaInfo Dembele być może zostawi problemy zdrowotne za sobą, Neymar już zawsze będzie szklanką.

27

@MaTt_BarcaFan Za 10 baniek to sobie mogą kupić jakiegoś kalafiora ze strefy spadkowej, a nie potężnego Nazario.

0

@BarcaInfo Zastanawiam się czy serio są szanse na tego Haalanda, czy to obóz Laporty celowo wypuszcza takie informacje, żeby zatrzymać Messiego i polepszyć atmosferę wokół klubu.

1

@jeff182 Nie uważam tego za wadę, wręcz przeciwnie. Potrzebujemy bardzo takiego wieżowca, który poprzestawia obrońców. Zresztą napastnik tak bardzo nie uczestniczy w grze, problem, który opisujesz dotyczy pomocników, skrzydłowych. Napastnika w mniejszym stopniu.

0

@Jakchcesz Nigdy nie byłoby takiej sytuacji, że Haaland grając tak jak Griezmann byłby chwalony i jak to określiłeś nazywany "potworem". Z prostej przyczyny.
Griezmann gra słabo/przeciętnie, kosztował dużo i ma status gwiazdy. Haaland kosztowałby dużo i ma status gwiazdy. Myślisz, że gdyby grał tak jak Griz, to byłby chwalony, bo młody ma jeszcze czas i jeszcze odpali? Nie. Dembele był bardzo mocno hejtowany w pierwszym i drugim sezonie i młody wiek go nie uratował. Młody wiek ratuje piłkarzy, którzy kosztowali nieduże pieniądze. Ludzie myślą tylko takimi prymitywnymi kategoriami, czyli kosztował duże pieniądze, to ma świetnie grać. Koniec kropka.
Wymyśliłeś sobie, La Rambla uwzięła się na jednego biednego Griezmanna. To nieprawda, mamy bardzo wielu piłkarzy, których La Rambla hejtuje.
Lenglet, wspomniany Busquets, Pjanić. Swego czasu Coutinho, Dembele czy Andre Gomesowi obrywało się o wiele bardziej, niż Griezmannowi teraz.

4

@Vebrol Nie żadna sodówka, już przedłużenie z nim umowy w 2019 roku było dosyć trudne i musieli naruszyć drabinkę płacową w La Masii, żeby go zatrzymać. Zna chłop swoją wartość. To nic złego. Jeśli będzie dawał argumenty na boisko, to nie mam nic przeciwko.

0

@Jakchcesz "gdyby Haaland robił takie liczby i grał tak jak Griezmann to Rambla by go wychwalała że jest potworem i dobrze że tu jest. Ja już się nauczyłem że z nimi nie wygrasz."
Przecież to są Himalaje głupoty. W nierzeczowy i ironiczny sposób to wytknąłem. Mi nie chodzi o to, że twoja odpowiedź była nierzeczowa, tylko po prostu głupia, dziecinna i bez kontekstu. Nie wiem w ogóle, skąd Ci przyszło do głowy, że chodzi mi o nierzeczowość twojego komentarza.
Oprócz dogryzania musisz też poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem.

3

@busquets5 Wydaje mi się, że byłby to transfer na LS i zamienialiby się z Fatim.
Do tego od czasu do czasu mógłby pograć na "9".

3

Kibice Barcelony, kiedy ktoś pokazuje im, ile Bartomeu przepieprzył na głupie transfery.
https://zapodaj.net/b9c7921975647.jpg.html

1

@Nano22 Ja bym wszędzie rozpoznał ten głos ^^
Co za gangster. Imponujesz Rafał.

1

@Coutinho007 To tylko takie moje gdybanie, ale wydaje mi się, że Dembele nastukałby o wiele lepsze statystyki, gdyby miał do kogo podać. Niestety nie ma i jak zrobi rajd, to potem i tak musi wycofać piłkę.
Natomiast jeśli chodzi o Griezmanna, to jest jego max, nie dałby rady jakoś bardzo poprawić statystyk. W sumie nie są jakieś złe, ale jego wady wychodzą i jeszcze będą wychodzić przy lepszych rywalach. Podobnie było z Suarezem.

0

@Jakchcesz W którym momencie zachowałem się jak dziecko? Używając słowa "farmazon"? Czy po prostu stwierdzając fakt, że nie mając jak odpowiedzieć na mój komentarz piszesz głupoty?
To jak będzie, wskażesz, którym komentarzem w lutym się tak wyjątkowo wygłupiłem?
Oczywiście takiego wskazania nie będzie, bo nie chodziło Ci konkretnie o jakiś mój głupi komentarz z lutego, tylko chciałeś się po prostu jakoś "odgryźć". W bardzo głupi i nietrafiony sposób, ale trudno.

0

@Suzu Bardzo niewiele, bodajże 2 mecze Młodzieżowej Ligi Mistrzów kilka lat temu i 2 w tym sezonie. Oceniam sobie zawsze po filmikach profil zawodnika i zastanawiam się czy przydałby się pierwszemu zespołowi. Orellana ma bardzo fajny profil, taki barceloński pivot, bardziej mobilny i szybszy od Busquetsa. Na tej pozycji mamy dziurę, jest stary Busquets i nikt więcej, więc taki piłkarz by się przydał.
Jak nie dostanie szansy, to w porządku, to Koeman jest szefem. Podkreślam jeszcze raz, ja o nim nigdy ani o żadnym piłkarzu z Barcy B nie napiszę, że to jakiś kozak i dawać go do pierwszej drużyny. Nie da się ocenić umiejętności na podstawie kilku meczy i to w 3 lidze. Oceniam profil. Bardzo łatwo zauważyć po 2-3 filmach, z jakim typem zawodnika mamy do czynienia.
Jeszcze pozostaje kwestia naszego redaktora, czytam co ma on do powiedzenia na temat młodych zawodników. Jeśli pisze, że Orellana jest najlepszym zawodnikiem rezerw w tym sezonie, to ja mu wierzę. Ogląda mecze regularnie i ma oko do młodych zawodników.

1

@Jakchcesz Żenujące "odbicie piłeczki", takie na zasadzie podwórkowej "chyba Ty". Nie masz co odpowiedzieć, to piszesz farmazona.
Skoro przejmujesz ode mnie koronę, to wskaż mój komentarz, który zasłużył na złotą malinę lutego. Czekam z niecierpliwością.
Tak jeszcze dla informacji. Suarez robił lepsze liczby w poprzednim sezonie, niż Griezmann w tym. Nie widziałem ani jednego komentarza mówiącego o tym, że Suarez jest potworem. Wręcz przeciwnie. Wiele osób chciało go wypieprzyć z klubu. Tak samo jak teraz Griezmanna.

1

@ViscaBarca123 Nie widzę w nim nic specjalnego. Może się rozwinąć, ale może też odbić się od poważnej piłki jak od ściany. Widać na pierwszy rzut oka, że to piłkarz typu box to box na pozycję de Jonga.
Wiem, że młodzież fajna, ale żeby Koeman nie przesadził z tym. Do pierwszego zespołu powinni awansować najlepsi, a nie piłkarze, którym ostatnio coś tam wyszło. Widać zresztą na przykładzie Realu. Nakupowali tych gówniaków, a koniec końców prawie żaden nie gra. Nie można postępować w ten sposób.
Lepiej niech się Orellaną zainteresuje. Dziura na pozycji pivota ogromna.

1

@bialagora Coutinho za 40 do Wilków, Griezmann za 60 do United i będzie klasa.
Myślę, że z ceną Coutinho to moje życzeniowe myślenie i transfer skończyłby się na mniejszej sumie, ale za Griezmanna to jestem przekonany, że klub z Premier League byłby w stanie tyle wyłożyć.

1

@Jakchcesz Właśnie wygrałeś konkurs na najgłupszy komentarz marca.

0

@cat_r37 To co z nim zrobić? Zakładając powiedzmy pozostanie Messiego, transfer Depaya i dziewiątki (niekoniecznie Haalanda).

0

@kaamil1910 Kogo?

0

@Quavosk No to jak będzie Haaland to pogadamy.
Na razie mamy wciąż duże braki w składzie.

0

@Quavosk Ta Suareza. Już widzę jak gość, który nie strzelił od 5 lat bramki na wyjeździe w LM nagle walnie hat-tricka.

7

@ViscaBarca123 Ostatnie mecze dobre, ale w większości sezonu przeciętny. Widać, że odstaje umiejętnościami od innych zawodników. Jak ogarną kogoś lepszego za nieduże pieniądze, to Firpo powinien odejść.
Jednocześnie zgodzę się, że ten Balde powinien się jeszcze ograć. Jak nie znajdą na rynku odpowiedniego piłkarza, to niech ten Firpo już zostanie.

2

@KacperVEB Wywalą go na pewno. Jeśli nie sprzedaż, to wypożyczenie. Choć rzeczywiście może być ciężko.

0

@paweldunajecfcb Gościu nie ma opcji, Pjanić przy portugalskim Xavim to wirtuoz :)

0

@KacperVEB Na pewno nie dobra, bo do końca sezonu 13 spotkań. Nie zdąży wrócić nawet na 10.

2

Orientuje się ktoś ile Coutinho musi rozegrać meczy, żeby Liverpool dostał zmienne? Źródło różnie podają. Jedni mówią, że 5 milionów za każde 15 męczy aż do rozegrania 90 spotkań. Inne, że 20 milionów za 100 spotkań. Oby ta druga wersja była prawdziwa.

2

@BarcaInfo No i super. Tylko wtedy musi odejść kilku piłkarzy z ataku, bo już kompletnie nie będą mieli gdzie grać.

6

@KamilZ Mylisz się, sprowadzenie dziewiątki to absolutny priorytet. Nie mamy żadnego zawodnika na tę pozycję i widać ewidentnie, że takiego piłkarza nam brakuje.
To, że Griezmann nie wypali było dość oczywiste. Wiele osób o tym pisało jeszcze przed jego transferem, że nie ma dla niego pozycji.
Trochę podobnie z Coutinho. Tutaj ludzie byli entuzjastycznie nastawieni, ale jak się okazało również brak odpowiedniego profilu stanął na przeszkodzie.
Z Haalandem nie będzie tak samo, bo przecież potrzebujemy napastnika jak powietrza. Tu nie ma co nie wypalić, tylko kontuzje mogą go zatrzymać. Oczywiście może grać gorzej niż się spodziewamy, może mieć problemy z grą kombinacyjną, ale w dłuższej perspektywie ten transfer wyszedłby niewątpliwie na plus.

2

0

@MichuPlayPL Nie chcę się chwalić, ale poniekąd przewidziałem to, że się nie sprawdzi i od początku mówiłem, że nie ma dla niego pozycji, więc wypieprzą go na skrzydło, na które się nie nadaje. I tutaj wyszła kompletna głupota zarządu Bartomeu, bo koniec końców trzeba patrzeć na piłkarza, jak wygląda obecnie, a nie jak wyglądał kilka lat temu. Piłkarze zmieniają się, ewoluują.
Ja potrafiłem to zauważyć, wiele osób tutaj też o tym pisało. Zarząd jednego z największych klubów na świecie nie umiał.
Przykra sprawa, bo to naprawdę super zawodnik, ale tak niepotrzebny Barcelonie i niepasujący tu, jak tylko się da. Tak się kończą zakupy zarządu, który nie zna się na piłce i wychodzi z założenia, że dobry piłkarz poradzi sobie wszędzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?