4

@Kgorecki2500 XD
Tragicznie dobierają te postacie. Już pomijając kolor skóry, Filippa Einhart to była sukowata, wyniosła cwaniara. Pani Clare nie wygląda na taką.

0

@gontex Jak dla mnie bardzo słaby. Nie warto tracić czasu.

22

@KmN Brait też nie ma kontuzji. Nawet Dembele ostatnio nie ma kontuzji. Jeśli o klasie piłkarza ma świadczyć to, czy ma kontuzje czy nie, to niech mnie wezmą. Też nie mam kontuzji.
Generalnie piłkarze na boisku biegają i pracują. Busquets wczoraj coś koło 11 kilometrów, Alba zapieprza jak mały samochodzik, Mingueza biegał jak głupi i naprawiał błędy kolegów.
Tymczasem za bieganie i pracę chwalony na stronie jest tylko Griezmann. Reszta stoi i zbija bąki.

2

@maatiixx Nie zgodzę się, Pedriemu i Destowi prąd odcięło i chłopaki stracili koncentrację. Mingueza biegał jak głupi i naprawiał ich błędy.

24


Fajny filmik z gratulacjami dla Messiego Barca wypuściła. Wielu byłych graczy się wypowiada. Jest Sylvinho, Belletii, Marquez, Pedro, Deco, Ronaldinho. Nawet Seydou Keitę gdzieś z szafy wyciągnęli. Nieźle chłop przypakował.

1

@Jakchcesz Zapewne dlatego, bo Ter Stegen dotknął go ręką w nogę, po czym ten się wywalił. Nieważne, że już mu uciekła piłka, nieważne, że nic by nie zrobił.
Minimalny kontakt+symulka=karny
Takie są obecne przepisy.

54

Obecne przepisy w piłce nożnej są po prostu skandaliczne. Jak to jest możliwe, że za byle dotknięcie jest dyktowany karny? Przecież w ogromnej większości tych sytuacji, za które dyktuje się jedenastkę i tak nie byłoby dogodnej sytuacji do strzelenia gola. Np. dzisiaj. Co z tego, że Ter Stegen go musnął ręką, skoro wcześniej gość się minął z piłką. I tak nic by z tym nie zrobił i tak.
Karne powinny być dyktowane tylko wtedy, gdy przez faul piłkarz traci klarowną okazję na strzelenie gola, a nie że wystarczy dotyk motyla.
80-90 procent karnych powinno po prostu nie mieć miejsca.

1

@macio_944 Zdaję sobie z tego sprawę. W robieniu głupot na rynku transferowym Barcelona wciąż jest numerem jeden.
Chodzi mi o prostu o pewną konsekwencję, mam nadzieję, że mają nauczkę na przyszłość.

3

Fajnie z perspektywy czasu powspominać prześmiewcze komentarze realowców, jaką to oni mają fantastyczną politykę transferową i że za cenę Coutinho genialny Florentino wyciągnął Hazarda i Jovicia.

2

@Pilka_jest_okragla Tak, tak jakby poziom jego gry zależał od tego czy pajacuje czy nie XD

0

@cat_r37 Nie przegrywał rywalizacji, na początku sezonu 18/19 doznał poważnej kontuzji, która wykluczyła go z gry na pół roku. Kiedy wrócił, to miał podobną sytuację do tej, którą ma aktualnie Eric Garcia. Nie grał, bo zostało mu pół roku kontraktu i stwierdził, że go nie przedłuży, więc trenerzy stawiali na innych zawodników.
Na pewno nie przegrywał rywalizacji. W sezonie 17/18 był podstawowym piłkarzem juvenilu A, gdyby nie jego sytuacja kontraktowa, to tylko Wague byłby dla niego poważnym konkurentem w walce o skład.
Zresztą zobacz sobie, gdzie obecnie są ci piłkarze. Wague musiał wylecieć aż do Grecji, bo żaden inny klub go nie chciał. Morer gdzieś tam kopie w Portugalii i zbiera ochłapy. Tymczasem Morey regularnie zbiera minuty w Borussii Dortmund.
Nie dziwię mu się. W Dortmundzie ma lepsze warunki do rozwoju, nasz klub jednoznacznie pokazał mu, że nie liczy się z nim na poważnie sprowadzając piłkarza z ligi belgijskiej, więc najlepsza decyzja dla niego to było odejście.

8

@DonMatteo901 Każdy>Hazard

6

@cat_r37 Praktycznie wypieprzyli go z klubu. Sprowadzili Wague, który wcale lepszy nie jest, powiedziałbym wręcz że gorszy i nie dawali mu grać. Nie miał innego wyjścia, musiał odejść, żeby się rozwijać.
Sam odszedł to np. Eric Garcia, którego chcieli zatrzymać. Na Moreya nie postawili.

0

@LeoMessiah Real
Liverpool
Bayern
Inter
PSG

1

@neeed Spoko, jutro zaliczy jakieś niezłe podanie do przodu, wróci raz do obrony na wślizgu i wrócą.

0

@PatrykBarca Dembele 8 goli, Brait 7 goli, każdy po jednym z karnego. Aguero 3 gole, w tym dwa z karnego. Porównując minuty na boisku Aguero ma lepsze statystyki z karnymi, ale gorsze od obu naszych zawodników, jeśli nie weźmiemy pod uwagę karnych. Mówię o golach strzelonych we wszystkich rozgrywkach.
Następnym razem sprawdź statystyki, zanim napiszesz głupoty. Pozdro.

0

@PatrykBarca Nie wiem co to ma do łaka łaka remix, ale jak już chcesz mówić o statystykach, to wiesz, że Aguero ma w tym sezonie całe 3 bramki?

49

Sergio Aguero best injuries and twitch skills despacito łaka łaka remix 2021

0

@333tricampeones333 Nie wiem, gdzie widzisz podobieństwo Collado do Messiego, lewa noga i podobny profil, ale to tyle.
Hiszpan o wiele bardziej przypomina Jamesa czy Odeegarda. To jest taki typ zawodnika.

7

@ViscaBarca123 Widziałem mecz, świetny występ, chyba tylko Collado zagrał lepiej.
W jaki sposób Pimienta podchodzi do zawodników, daje grać tym, którzy są aktualnie w najlepszej dyspozycji, czy raczej rozdziela minuty w miarę po równo, żeby każdy coś pograł.
Zdziwiło mnie, że wszedł Oriol Busquets zamiast Orellany i że kasztan Maia zszedł tak późno. Podejrzewam więc, że druga opcja.

0

@busquets5 Biedny Griezmann, tylko jemu wypomina się zmarnowane setki.

1

@Avatarr Byłoby głupie, Alena to przeciętniak, czas przetestować innych zawodników.

0

@Encore Od Nazario to się proszę za przeproszeniem odpieprzyć.

0

@socha No to jak w końcu, grał czy nie grał.

0

@socha No w ogóle. W fazie pucharowej LM w zeszłym roku grał za niego bot, który tylko wyglądał jak Garcia.

2

@recha90 Ale na pozycję Griezmanna wróci Fati i być może sprowadzimy Depaya, więc już kompletnie nie będzie miał gdzie grać. Wyląduje na ławce i odejdzie za rok za marne grosze, lepiej sprzedać go teraz.
Zalety Dembele uwypuklą się przy transferze napastnika. Chłop w Borussii nastukał 22 asysty w 50 meczach. Tymczasem zalety Griezmanna nie uwypuklą się w żadnej konfiguracji, bo nie ma dla niego miejsca na boisku. To co teraz pokazuje to jest jego max.
Jestem bardzo zdziwiony, że w ogóle coś takiego wpadło Ci do głowy. Dembele jest młodszy, ma lepszy profil i może się jeszcze rozwinąć. Jaki jest sens zatrzymywania Grieza, który nadaje się tylko na podwieszonego napastnika, a nawet w meczach, w których grał na tej pozycji wyglądał słabo. Gdyby Ansu był zdrowy, to gość już teraz grzałby ławę. Trzeba go sprzedać, póki jest jeszcze czas. Do tego pobiera kosmiczną pensję. Nic nie przemawia za jego pozostaniem.

0

@Avernand Zrobiliby stroje a'la 2008/2009 i do tego te spodenki, wyglądałoby super.
Niestety nie poszli w tę stronę i wygląda jak wygląda.

0

@BarcaInfo No Mateu i już mi się podobasz.

3

@BarcaInfo No zgadza się, ale to niczego nie zmienia.
Neymara zawsze będą kopać, więc zawsze będzie wypadał. Dembele dzięki odpowiedniemu przygotowaniu na razie urazy opuściły i oby tak pozostało.

5

@Criss18Barca Przecież tu nie chodzi o statystyki Griezmanna, one są całkiem przyzwoite. Chodzi o jego minimalny wpływ na grę zespołu.
Obowiązkiem Barcelony jest sprzedanie Griezmanna. Fati jak wróci to statystyki będzie miał takie same jak nie lepsze, a będzie grał dużo lepiej od Griza. Do tego na horyzoncie opcja transferu Depaya, który również zajmuje tę pozycję.
Poza tym warto podać wszystkie statystyki, a nie tylko wybiórczo z ligi, żeby Griezmann lepiej wypadł.
Dembele ma 8 goli i 4 asysty. Griz 12 goli i 11 asyst. Pierwszy 2000 minut, drugi 2800 minut. Przeliczając to na minuty, ich statystyki bramek są prawie identyczne, tylko w asystach Griz przoduje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?