Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pilka_jest_okragla Tylko Griz przychodzi mi do głowy z tych kluczowych gwiazd.
34
https://zapodaj.net/840b8fad373bb.jpg.html
I tak to właśnie jest.
2
@Janiama Cieszę się, że poczucie humoru dopisuje :)
3
@JimMorrisonFCB To jest chyba zagadka z tych podchwytliwych.
1
@masq Waka waka czy despacito remix?
4
@tobiasson92 Niech się zamknie w celi metr na metr i nie wychodzi z niej przez tydzień, skoro mu się tak obostrzenia podobają.
0
@Jakchcesz A skąd wiesz, że macham na wszystko ręką tak ogólnie?
Macham na wszystko ręką, ale na La Rambli. Krytyków PiSu jest cała masa. Po co jeszcze ja mam dokładać do tego swoje 3 grosze? Nie czuję takiej potrzeby i po prostu mi się nie chce wklejać śmiesznych obrazków z internetu albo po raz tysięczny pisać jaki PiS jest okropny, bo zasadniczo do tego ta twoja krytyka i czynna postawa się sprowadza. To jest tak, jakby wrzucić jakąś informację, którą BarcaInfo podał 2 dni temu, a następnie kilkanaście osób powieliło. No bez sensu. Po raz kolejny zapytam. Serio uważasz, że czynna obywatelska postawa powinna objawiać się w pisaniu na La Rambli rzeczy, które już wszyscy czytali mnóstwo razy i które wszyscy wiedzą?
Porównanie kompletnie do niczego, bo post krytykujący jakiegoś piłkarza pojawia się raz na kilka dni. Albo jeszcze rzadziej. Post o PiSie kilkanaście/kilkadziesiąt razy dziennie. Widzisz różnicę?
3
@Jakchcesz Serio uważasz, że PiS lubi mnie jako obywatela, bo nie krytykuję ich na stronie klubu piłkarskiego? XD
0
@Jakchcesz Tak, tak uważam. Myślisz, że jak Maciek wstawi 15 komentarzy dziennie, że PiS bezczelny, kłamliwy i pogardliwy to cokolwiek zmieni? Nie. Więc po co to robić.
Nie pisząc nic również nic nie zmieni, ale przynajmniej oszczędzi czas.
No ale to jego sprawa. Niech pisze co chce i ile chce.
4
@macio_944 Czytając twoje komentarze mam wrażenie deja vu.
Ja też ich nie lubię, ale nawet jak napiszesz 1000 razy, że PiS to najbardziej bezczelna partia w historii, to niczego tym nie zmienisz. Nie rozumiem po co w kółko pisać to samo.
0
@Pawel13sz No dobrze, niech będzie jeszcze Son.
Chyba niezła opcja jak na czwartego zawodnika na swojej pozycji. Tym bardziej, że przychodzi za darmo.
0
@Pawel13sz Widzę, że nie palisz się do odpowiedzi, więc odpowiem sam sobie.
Jest dwóch lepszych. Neymar i Mane. Oczywiście mówimy o ofensywnych zawodnikach preferujących lewą stronę boiska.
0
@Pawel13sz No to ilu jest lepszych na jego pozycji?
19
@SonBarcaGoku Tak, Dembele miał już kończyć karierę, Coman to samo, z Messim nie było zbyt dobrze. Można tak mnożyć przykłady. Najpierw poczekaj jak wróci i jak się będzie prezentował, a potem oceniaj czy będzie crackiem czy nie.
20
@Pawel13sz Potrzebujemy też zawodnika do ataku. Depay powinien być sprowadzony niezależnie od transferu dziewiątki. Poza tym najpierw piszesz, że to nie piłkarz na Barcę, a potem że nie jest goleadorem. Przecież to, że nie jest goleadorem nie sprawia automatycznie, że nie nadaje się do Barcy. Także zdecyduj się co Ci w nim nie leży. Umiejętności czy profil.
10
@Pawel13sz Czemu?
5
@BarcaInfo Ernesto "nie dzwoniłem do de Jonga" Valverde.
Koeman potwierdza, że wielkim klubem musi trenować charyzmatyczny człowiek z autorytetem, który w 100 procentach angażuje się w sprawy klubu. Wtedy cały projekt ma największe szanse powodzenia.
1
@macio_944 XDDD
Ciekawe co by zrobił Krzychu, gdyby przeczytał, że podejrzewają jego homoseksualizm :)
18
Z Dembele jest ten sam problem co z Suarezem. Irytuje, traci piłkę, jest niechlujny, ale co mecz tworzy jakieś okazje. Ma niespotykane warunki fizyczne, szybkość, drybling, obie nogi. Taki piłkarz robi różnicę. Może partaczyć cały mecz, ale potem stworzy coś z niczego, weźmie obrońcę na obieg, jakiś strzał z dupska jak z Sevillą. Dlatego trenerzy koniec końców będą na niego stawiać.
0
@mikiiki Marcelo od dwóch lat to wrak piłkarza. Swego czasu nawet śmiali się z niego, że gruby i nic nie gra. Miał dobre 6/7 lat. Alba jest na topie już koło 10 lat i jeszcze spokojnie z 2 lata pogra. Także patrząc na całokształt wybieram Albę.
0
@mikiiki Alba zarówno w obecnym czasie, jak i całokształt.
1
@PatrykBarca No już o to zahaczyłem. Być może Abidal chce się wybielić. Pewnie tak jest. Jednakże to niczego nie zmienia w kontekście Bartomeu, który jest idiotą.
Np. ta wypowiedż o Valverde. W grudniu 2018 roku robiliśmy świetne wyniki. Abidal nie ma żadnego interesu, żeby tutaj kłamać. Wręcz przeciwinie. Może się narazić, no bo jak to Eric, chciałeś wtedy wyrzucić trenera, mimo, że wykręcał świetne wyniki? Skoro mówił Bartomeu, że trener jest do zmiany, to właśnie tak było (w w sensie, że wierzę mu, że rzeczywiście tak wtedy powiedział do Bartomeu).
No i Bartek, mimo dochodzących głosów, że z Valverde coś jest nie tak przedłuża z nim umowę. Rok później go wywala i płaci mu odszkodowanie. Parodia prezydenta.
15
Czytając te wypowiedzi Abidala możemy się już po raz setny przekonać, że Bartomeu to kretyn, który nie zna się ani na piłce, ani na zarządzaniu.
Może Abidal chce się trochę wybielić, ale to niczego nie zmienia. Jeśli widzisz jakieś niepokojące sygnały i że trener nie prowadzi zespołu w należyty sposób, to nie przedłużasz z nim umowy. Potem trzeba płacić mu pieniądze za zerwanie umowy. To samo z przedłużaniem kontraktów zawodników na każde ich pierdnięcie.
Jeśli masz elementarne pojęcie o piłce, to zdajesz sobie sprawę z tego, że ciężko będzie wkomponować Griezmanna do drużyny, więc odpuszczasz sobie jego transfer.
Już jakiś czas go nie ma, a dalej do mnie nie dociera, jak można być prezydentem tak wielkiego klubu i tak bardzo nie znać się na swojej robocie.
1
@macio_944 Okej, okej.
Pytanie może głupie, ale po prostu byłem ciekawy, jakie masz "metody szpiegostwa" :)
Myślałem, że to były jakieś potężne usunięte dyskusje, które mi gdzieś umknęły i ich nie kojarzę.
0
@macio_944 No ale skąd wiesz, że te same nicki, które udzielają się pod jego postami nawołują, żeby je ignorować.
0
@macio_944 Skąd wiesz, że to te same osoby?
7
@VamosRakieta Nikt nie kwestionował jego umiejętności piłkarskich, tylko raczej fatalną motorykę. Muszę go zobaczyć w meczach z Atletico i Realem, żeby zobaczyć jak to funkcjonuje w tym ustawieniu. Już wiele razy daliśmy się nabrać na Busiego w meczach ligowych, potem przychodziła LM i była tragedia.
Także poczekam jeszcze i zobaczymy czy rzeczywiście to ustawienie wystarczająco niweluje jego wady.
23
@olsen A no jak poczuli się oszukani to mogą wyzywać od szmat i kurew. Wszystko w porządku.
0
@KacperVEB Mbappe chyba szybszy skurczybyk jest.
Ciężko jednoznacznie ocenić, bo oni rzadko odpalają rakietkę na 100 procent.
0
@Ghotti Wijnalduma zarabia 4 mln euro, także nie pobiera dużej pensji.