3

@Nano22 Była też sytuacja z Busquetsem, który powinien dostać minimum żółtą za faul na Vasquezie, a nie dostał nic. Z kartką inaczej by bronił. W tym konkretnym meczu nie doszukiwałbym się winy w decyzjach sędziego.
Nie uważam, że wynik został wypaczony, Real był lepszym zespołem, ale zgadzam się co do treści komentarza. Są ludzie, którzy nawet jakby nam nie podyktowano 5 prawidłowych karnych, to powiedzą, że co z tego, bo jakbyśmy byli lepsi to i tak byśmy wygrali.

14

@Chakalaka @BarcaInfo Gratulacje chłopaki, piękna potyczka. Czekamy na więcej.

0

@LuisSalvano Mnie rozwala jak w Ukrytej prawdzie zamawiają kawę, nie piją nawet łyka, po czym zostawiają 2 dychy napiwku i sobie idą.

1

@masq Myślałem, że taki byk schowa Viniciusa do kieszeni, a on pokrył na alibi przy pierwszej bramce, źle pilnował Viniciusa, no ogólnie słabo.

2

@tomek8756 O co chodzi z tym Stanowskim? Po co on jest dziennikarzem?

0

@FC1899Barca Z połowa piłkarzy Barcy tutaj to najlepsi zawodnicy w historii na swoich pozycjach. Real też kozak skład.

37

Niezależnie od tego, jak zakończy się mecz i jak zakończy się sezon, zawsze będę wdzięczny Koemanowi za odważne wprowadzanie młodych zawodników i za przywrócenie kibicom radości z oglądania meczów. Naprawdę to świetna rzecz znów ekscytować się meczami po bezjajecznych czasach EV.

9

@mutombo Akurat 1-0 po golu strzelonym tyłkiem przez Brejta byłoby super.
Potężny Brejt wykańcza Real dupą.

19

Zupełnie nie rozumiem o co chodzi z tym Pique, z którym tak się spieszą, żeby zdążył na klasyk.
Na co to komu potrzebne. Gerard powinien teraz grzać ławę i ewentualnie dać odpocząć innym stoperom w meczach ze słabszymi rywalami.
Mamy Minguezę w dobrej formie, który jest stworzony do gry jako półprawy stoper.
Jeżeli chcemy wystawić wysokiego, silnego stopera, to przecież mamy Araujo, który nie dość, że nie wraca po miesięcznej kontuzji, to jest po prostu na ten moment lepszym obrońcą od Pique.

Koeman i tak go nie wystawi(tak mi się przynajmniej wydaje), ale zupełnie nie rozumiem tych wszystkich doniesień. Naprawdę mamy wiele większych zmartwień, niż to czy Pique zdąży czy nie.

2

Komentarz usunięty

0

@AmigoBlancos On już od kilku lat wchodzi w dupę Realowi, żeby pokazać jak bardzo jest obiektywny.
Oczywiście w tym przypadku bredzi, co wcale mnie specjalnie nie dziwi.

2

@mm_ Jeśli ojcem dziecka jest Puig, to nic dziwnego, że nazwał go Xavi ^^

5

@BarcaInfo Uwielbiam zwrot "zaufany człowiek". To chyba jasne, że zaufany, inaczej by z nim nie pracował.

1

@tomek8756 Klaudia z Rancza

9

@Messibestplayerintheworld Zdanie trenera nie powinno być decydujące, bo jego tu za 2 lata może nie być, a prezydent będzie się musiał męczyć z jego zachciankami.
Przykładowo Arda Turan, którego bardzo chciał Enrique, a Valverde go odpalił.
Piłkarz powinien być sprowadzony, jeżeli zarząd i trener się zgadzają co do transferu. Ostatnie słowo ma prezydent, bo to on jest odpowiedzialny za zarządzanie.
Nie może być czegoś takiego, że piłkarz przychodzi na widzimisie trenera.

6

@BarcaInfo Jeżeli chodzi o dwóch Holendrów, to Depay zdecydowanie na tak, ale co do Wijnalduma zaczynam mieć wątpliwości. Mamy Moribę i innych młodych pomocników. Jeżeli chcemy doświadczonego pomocnika z topu, to już chyba lepiej wyciągnąć z Liverpoolu Thiago, a nie Wijnalduma.

16

@Dave2411 Legenda i ojciec tej partii, były premier Donald Tusk sam siebie nazywa socjaldemokratą.

1

@BarcaInfo Nawet jeśli tak jest, to typowa gra o wyższy kontrakt. Straszenie Manchesterem United jak swego czasu Umtiti czy Ramos.
Są zespoły zainteresowane jego pozyskaniem, ale to jest np. Juve, gdzie jest bajzel jeszcze większy niż u nas, wspomniane United, które nie oferuje trofeów i które ma chrapkę na Sancho, no i jeszcze PSG, którego ofertę już chyba 2 razy odrzucił.

On nie chce odchodzić z Barcelony, jego agent być może będzie chciał wykorzystać zainteresowanie wielu klubów, żeby podpisać lepszy kontrakt.
Zapomniał tylko, że już nie ma tutaj Bartka, tylko Laporta, który jest konkretnym negocjatorem. Może co najwyżej zgodzić się na rosnące z czasem wynagrodzenie i szybko ustawi Bombele z agentem do pionu.
Pismaki popiszą, popieprzą, on na końcu podpisze nowy kontrakt na w miarę rozsądnych warunkach i tyle z tego będzie.

17

@KSSniper Po co się tak ograniczać, 40 setek z PSG.

31

@Pawel13sz Gdyby był tu teraz Valverde, to gralibyśmy w pomocy Busquets-de Jong-Pjanić.

3

@masq Niestety Pedri to pupilek La Rambli i nie można powiedzieć o nim pół złego słowa, bo zostaniesz zlinczowany.
Zwracałem uwagę nieraz na jego błędy i słabe mecze, ale już sobie odpuściłem, bo on może nawet strzelić 3 samobóje, a i tak usłyszymy, że "ma 18 lat i nie można od niego wymagać nie wiadomo czego".

6

@DonMatteo901 Piechota chyba nie widział w akcji potężnego Oscara Minguezy.

0

@Bobo25 Widziałem i co w związku z tym?
Ja się z nim generalnie zgadzam, na ogół nie rozmawiam o sędziach. Jak nie wierzysz to sobie prześledź moje komentarze, nie znajdziesz tam nic o sędziowaniu.

1

@Bobo25 No nie, co ja biedny zrobię bez twojego zielonego herbu.

2

@MESSIah16 No właśnie o tym mówiłem XD
Błędy były są i będą, więc nie ma co się przejmować, że Real dzięki ślepym sędziom wygrał LM. Wszystko jest w porządku, jest dobrze.

19

Nie ma co rozmawiać o sędziach, bo przecież oni się w obie strony mylą tak samo.
Hejtujecie notatnik, a u nas wcale nie jest lepiej.
Gdybyśmy grali dobrze, to byśmy wygrali tak czy inaczej, nie ma znaczenia, że sędzia nas przekręcił.
I tak dalej i tak dalej i tak dalej.
Uwielbiam komentarze symetrystów. Co by się nie stało, to oni i tak powiedzą, że w sumie to nie ma problemu, praca sędziego nie ma znaczenia, każdy korzysta na pomyłkach sędziowskich w takim samym stopniu i panuje u nas chlew nie mniejszy niż na notatniku, bo wszyscy kibice są tacy sami.
Jeżeli rzeczywiście tak jest, to chętnie bym zobaczył jakiś mecz w ostatnich latach, w którym Barcelona ma uznane 2 bramki ze spalonego, rywale nie dostają ewidentnych karnych, a w środku pola biega Kaziu, który wjeżdża we wszystkich sankami i nie dostaje nawet żółtej kartki.
Tak samo z kibicami. Jeżeli rzeczywiście jesteśmy na poziomie notatnika, to chętnie zobaczę konto na twitterze kibica Barcelony, który pisze podobne bzdury do Muniaka i el Fujarka.
Teraz kibice Realu, klubu, który zyskał najwięcej na pomyłkach sędziowskich w ostatnich latach(m.in. dwumecze z Bayernem, czyli największa kradzież w piłce nożnej w XXI wieku) mają w ogóle czelność snuć teorie, że "Uefalona" posmarowała sędziego mecz z Valladoid, bo piłkarz rywala dostał czerwoną kartkę za wślizg od tyłu na nogi Dembele. W sumie nie dziwię im się, ich piłkarze za takie coś dostają upomnienie albo max żółtą kartkę, więc rzeczywiście mogli poczuć się dziwnie.

Ja wcale nie twierdzę, ze Real smaruje sędziemu, ale po prostu oni na takich błędach zyskali zdecydowanie więcej niż każdy inny klub i należy o tym wspomnieć, a nie milczeć i udawać, że nic się nie stało.
Także drodzy symetryści, popatrzcie co działo się w meczach Realu, popatrzcie na to obłudne, zakłamane środowisko z Muniakiem na czele i zastanówcie się 2 razy, zanim znów zaczniecie pisać swoje symetryczne komentarze.

0

@SonBarcaGoku Oni mają problem z Dybalą, niepotrzebny im jeszcze Griezmann do tego.

1

@GeneralXavi W Chelsea to oni mają Ziyecha i Havertza, też takie trochę dziesiątki jak Griezmann. Nie mają go gdzie za bardzo wcisnąć.
Z kolei w United mają gówniaków Diallo i Greenwooda, ten pierwszy nic nie gra. Przydałby im się taki Griezmann, zawsze można go trochę niżej ustawić, w pomocy też nie mają jakiegoś dobrobytu, z tych ofensywnych to tylko Bruno no i podstarzały Mata. Oni cały czas chcą kogoś do ataku, rok temu był temat Sancho i Dembele, Griez to kompletnie nie ten profil, ale gdzieś tam się łudzę, że na niego zapolują.
Albo Anglia albo PSG, zakładam, że do Francji nie pójdzie, więc cała nadzieja w Anglii.
Jeśli chodzi o Coutinho, to myślę, że weźmie go jakiś klub z "aspiracjami", pokroju Wolves czy coś takiego. Zespół, który potrzebuje gwiazd, wokół których można zbudować projekt. Oczywiście po tej kontuzji jego wartość bardzo mocno spadła, więc niestety obawiam się, że wypożyczenie to będzie max. Jakby ładnie tam pokopał, to zostanie mu rok kontraktu i zgarniemy z 20-25 baniek za transfer definitywny, a to i tak przy dobrych wiatrach.

1

@BrzydkiAS 3 tweety niżej wyniki konkursu na największego dzbana fcbarca.com :)
Ciekawy profil, nie powiem, że nie. Muszę tam częściej zaglądać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?