0

@JarekS Nie ma żadnej pewności, że Nico i Collado awansują do piwerwszej drużyny. O Nico mieliśmy tylko informacje, że Koeman go śledzi, o Collado nawet tyle nie było. Jedynie pojawiła się informacja, że Planes radzi, aby zabrać go na presezon. Plus jedna informacja o awansie od nie topowego dziennikarza.
Jak Koeman może "mieć plan na Collado", skoro nawet nie zabiera go na treningi? Skąd wziąłeś te informacje, jakoby Koeman wydzierał się do niego na meczu rezerw?
Żeby Koeman zrobił z Nico swojego jak to nazwałeś "żołnierza", to najpierw piłkarz musi przedłużyć umowę. A to też nie jest takie oczywiste.

0

@Coutinho007 Zdziwi mnie jak w ogóle Collado znajdzie się w pierwszej drużynie w przyszłym sezonie.

2

@Coutinho007 No niby zagra na czterech pozycjach, a koniec końców nie zagra na żadnej, bo na 10 mamy Messiego, na PS Dembele i Trincao, na 8 Pedriego, a na LS Alex traci wszystkie swoje atuty. Gdyby miał dostać szansę, to już dawno by ją dostał.
Nadal jest piłkarzem, który nie grał ani w drużynach młodzieżowych, ani w pierwszym zespole, w odróżnieniu od Puiga, który jakieś minuty, skromne bo skromne, ale jednak zebrał. To chyba o czymś świadczy.

1

@Coutinho007 Możesz tak uważać, ale używając twoich kryteriów oceny potencjału zawodnika, czyli czas spędzony na boisku w "poważnej piłce", zaprzeczyłbyś wtedy sam sobie.

4

@Coutinho007 Wiesz, że Collado jest z rocznika Puiga, a nawet nie gra w młodzieżówce?
Nie rozumiem więc, czemu skreślasz Puiga, a Collado odpisujesz jako kogoś, kto "puka do drzwi pierwszej drużyny". Różnica pomiędzy nimi jest taka, że tych 4 trenerów dawało Puigowi ogony, a Collado nawet nie powoływali.
Jak to La Rambla lubi powtarzać: skoro 4 trenerów nawet nie powoływało Collado, to musi z nim być coś nie tak.

1

@Hosh To, że gość pisze tylko o polityce świadczy z automatu, że Chaka tego nie robi?

0

@JohnnyBarca Jak masz wolnych 70 baniek na darowiznę klubowi na transfer, to nie ma problemu :)

3

@FC1899Barca Wypisując takie punkty jak Ty, można umieścić każdego piłkarza w każdym klubie.
Co z tego, że Real nie ma żadnego projektu sportowego? Co z tego, że klubem trenuje Zidane, który nie daje szansy młodym piłkarzom? Najważniejsze dla Haalanda jest z pewnością piękne miasto XD
Poza tym większość tych rzeczy, które tu powypisywałeś, to mogą być co najwyżej powody dla których Real chce sprowadzić Haalanda, ale nie argumenty dla samego Norwega, żeby tam dołączyć.
"Real szuka dziewiątki".
No szuka. I co z tego? Haaland ma do nich dołączyć, bo Real szuka dziewiątki? Inne kluby też szukają. To nie jest żaden argument.
"Real szuka gwiazdy".
No szuka, szuka. I dalej, co z tego? Haaland przyjedzie na ich pierdnięcie do Madrytu, bo Real potrzebuje gwiazdy?
I tak dalej i tak dalej.

2

@Vempers Może przypomnę, że Rodri dołączył do City w 2019 roku, czyli wtedy, kiedy do nas de Jong. Wolisz Rodriego od de Jonga?

1

@FCBMati10 Gdyby nie to, co stało się w meczu rewanżowym z Liverpoolem, to takim kojarzonym przez wszystkich momentem byłaby bramka z wolnego na 3-0 w pierwszym meczu.

2

@GeneralXavi Różnica jest taka, że jak Bartek robił dziwne transfery piłkarzy, to byli to zawodnicy typu Paulinho, Vermy czy Douglasa.
Ja się zgadzam, że transfer bez sensu. Jak mamy sprowadzać wiekowego i połamanego napastnika, tylko dlatego, że jest amigosem Messiego i za darmo, to dziękuję bardzo za taki ruch, jednakże nie jest to poziom Bartomeu.

0

@PrinceDamon Super wiadomość, myślałem że trzeba będzie dłużej czekać.

8

@Pablit Czemu nie odpisałeś im pod tamtą dyskusją?

5

@Persyfl W tym co napisałeś nie ma żadnego pola do rzeczowej rozmowy. Zresztą po wypowiedziach twojego kumpla Chaki zauważyłem, że o wiele lepiej i wygodniej jest napisać coś szybko, krótko i po prostu sobie iść. Wezmę z niego przykład.

5

Komentarz usunięty

9

@Katalonbar Właśnie najlepsze jest to, że nic.

0

@Coutinho007 Dlatego nie chcę żeby Fekir tu przychodził, przecież napisałem. Jednakże nie jest to pomysł kompletnie z dupy. To jest najbardziej zbliżony stylem gry do Messiego gracz. On i Bryan Gil.

0

@Sznejk Nikt nie dostanie.

2

@Pawel13sz Czemu żarty, to jest profil Leo. Jeśli odejdzie, to najlepiej nikogo nie kupować, ale jeśli już, to Fekir jest ciekawą opcją.

0

@LeoMessi1994 Z tego co wiem Obajtek lubi parówki, zwłaszcza brudne. Także ta Urbana wydaje się bardzo dobrze pasować.

0

@LeoMessi1994 Jerzy Urban jak zwykle w punkt.

3

@VamosRakieta Rakieta jak zwykle w punkt.
Niech Joan załatwia pięknego Depaya.

1

@MeMyselfAndI Mam pojęcie o sytuacji finansowej Realu, który ma spore długi. Opisano to w tym artykule.
https://www.realmadryt.pl/news/101365-jak-duze-dlugi-ma-real-madryt
Real ma mniejsze długi od Barcelony (chociaż i tak są one duże) oraz mniej złotoustych ludzi związanych z klubem, dzięki czemu informacje nie wypływają na zewnątrz z prędkością światła, jak w przypadku Barcelony. Dlatego o długu Realu w ogóle się nie mówi.

1

@PatrykBarca Dobrze, zobaczymy w lecie czy jakiś zidiociały klub będzie w stanie podjąć to ryzyko.

0

@PatrykBarca Ty piszesz poważnie czy trollujesz? Wytłumaczę jeszcze raz.
30 lat to nie jest świetny wiek dla piłkarza. Świetny wiek to 26-27 lat, a nie 30. Nieważne ile miał kontuzji wcześniej, ale ile ma teraz. A teraz ma kontuzje non stop i żaden klub nie będzie chciał w niego zainwestować, bo to ogromne ryzyko.
Skoro 50 mln za niego to promocja, to czemu nikt nie chciał kupić Bale'a w tej cenie? I to jeszcze w normalnych czasach. Bardzo ciekawe.

0

@PatrykBarca A gdzie ja napisałem, że to mała kwota? W ogóle nie odniosłeś się do mojego komentarza.

5

@PatrykBarca Piszesz bzdury.
Ciekawe kto w obecnych czasach zapłaci za podstarzałego, wiecznie kontuzjowanego i leniwego Hazarda 50 mln. Gdybyś miał rację, to już dawno pogoniliby Bale'a za 70. Jak widzisz nic takiego się nie stało.
W sezonie 16/17 Morata robił fantastyczną robotę wchodząc z ławki rezerwowych i raz za razem ratując Real. Wcześniej miał za sobą dobry okres w Juventusie.
Mimo wpadki w Chelsea Atletico zapłaciło za niego ponad 50 milionów. Czyli co, szef Chelsea to jeszcze większy geniusz, niż Perez? Nie. Po prostu to nie jest taki ogórek, jak Ci się wydaje, do tego rzadko obecnie spotykany profil, więc chętny się znalazł.
Może Ci się wydawać to nieprawdopodobne, ale Perez sprzedał ich za dobre pieniądze, bo to po prostu dobrzy piłkarze. Dużo lepsi, niż wynalazki Bartomeu. Myślisz sobie, że nikt w świecie piłki nie zna się na piłkarzach i Perez wciska komu chce szrot za duży hajs? No nie. To tak nie działa.
Może jeszcze przypomnę, że Bartomeu opchnął kasztana Minę za 30 baniek. Czy to świadczy o tym, że jest dobrym biznesmenem? Nie. Jest fatalnym negocjatorem i fatalnym zarządcą, jednakże pałeczka stoi po stronie piłkarza. To on musi się w jakiś sposób pokazać. Jeśli to zrobi, to nawet tragiczny zarządca może go sprzedać za dobre pieniądze. I przeciwnie. Nawet najlepszy biznesmen nie wciśnie nikomu szrotu za dobry hajs.

1

@mekston Nie, nie mogą tego zrobić. To, że stoją dobrze finansowo, to mit. Dostali po dupie w trakcie pandemii, jak każdy klub. Do tego non stop mówi się o problemach Barcy, więc problemy Realu gdzieś uciekają. Jedyne zespoły, które stoją dobrze finansowo, to te z prywatnymi właścicielami i może Bayern.
Pieniądze na oba transfery by znaleźli, skoro Mbappe kończy się kontrakt, ale do tego dochodzi ogromna pensja obu piłkarzy i obniżone limity wydatki na płace. Sprowadzenie dwóch najgorętszych nazwisk na rynku transferowym dla klubu, który nie jest zarządzany przez szejków graniczy z cudem, zwłaszcza w obecnych czasach. Jeden teraz, drugi za rok czy dwa jeszcze ewentualnie może się udać(choć też mało prawdopodobne), ale nie obu naraz w jedno okienko. Do tego trzeba dołożyć fakt, że Real to klub bez żadnego projektu sportowego i bardziej atrakcyjnym kierunkiem dla młodego piłkarza jest zdecydowanie choćby Manchester City.

30

@PatrykBarca Jasne, od razu znajdą się chętni na piłkarza, który już prawie 2 lata jest właściwie poza futbolem i ma kosmiczną pensję.
Nie wiem czemu tu panuje taki mit, że Perez to jest jakiś bóg sprzedaży. Miał dobrych, perspektywicznych piłkarzy, było zainteresowanie wielu klubów, to ich opchnął za dobre pieniądze.
Zobacz sobie czy tak samo mu wychodzi sprzedaż w przypadku Bale'a czy Jamesa. Z Hazardem będzie jeszcze gorzej

2

@snake99 snake "śmiech na sali" 99

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?