0

@Rewolucja123 Może by się i nadał, ale zrozum, że nikt w klubie nie pójdzie na takie rozwiązanie. Nie wiem po co w ogóle to rozważać, przecież to jest science fiction. To jest gosć, który ma 30 lat. Nikt mu nie będzie zmieniał pozycji w tym wieku. Piszesz, że grał z głębi pola i wymieniał się pozycjami z Leo. Co z tego. On często tak gra. Będziesz sobie mógł napisać, że gra w pomocy, jeśli wskoczy za Pedriego czy de Jonga. Wskoczy? Nie.

0

@MichuPlayPL Out Coutinho, Griezmann w pierwszej kolejności, bo to dziesiątki i wkomponowanie ich do zespołu jest niemożliwe. Do tego Coutinho jest po prostu cienki, a Griezmann nie potrafi odnaleźć się w stylu Barcelony. I już się nie odnajdzie.
Do tego Firpo i Neto. Zmiennicy, którzy grają bardzo mało, możemy ich zastąpić graczami ze szkółki. Sprzedałbym też któregoś z Francuzów Umtiti/Lenglet, ale nie mam pojęcia jak rozwiązać te sytuację. No i Emerson. Nie ma odpowiedniego profilu, a możemy zarobić fajne pieniądze. Trzeba też rozważyć przyszłość Pjanicia, ale łudzę się, że się jeszcze obudzi.
In dziewiątka. Marzeniem jest Haaland, ale to raczej nierealne. Jak nie on, to niech znajdą na rynku jakiegoś nieoczywistego zawodnika. Do tego fajnie by było sprowadzić Gayę na LO, jest też potrzebny transfer do pomocy. Może Wijnaldum by się przydał. Garcia przyjdzie na pewno, warto też rozważyć transfer Depaya.
Także podsumowując:
Out: Griezmann, Coutinho, Neto, Firpo, Umtiti/Lenglet
In: Haaland, Gaya, Wijnaldum, Garcia, Depay

2

@Rewolucja123 Żaden trener nie wystawi w pomocy gościa, który całe życie grał w ataku. Wszystkim, którzy chcą Griezmanna w pomocy, radziłbym sobie szybko to wybić z głowy, to po prostu nierealne.
Na dziesiątce mamy Messiego, także nie ma dla typa miejsca i choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, to tego nie zmienisz.

7

@BarcaInfo No i klasa.
Dobre źródło?

4

@Rewolucja123 Każdy kto śmie skrytykować Griezmanna za wczorajszy występ powinien od razu dostać bana bez żadnego paragrafu.

2

@axegrinder Ogólnie masz rację, Dembele przy wykończeniu wczoraj niezłą kaszanę odwalił, ale te sytuacje nie były przypadkowe. Dembele do nich doszedł dzięki swojej szybkości, przecież gdyby tam był taki Suarez to tych sytuacji w ogóle by nie było.
Dlatego nie rozumiem tych pretensji, że to przez niego nie zrobiliśmy remontady, bo inny zawodnik by strzelił hat-tricka. Raz, że inny zawodnik by w ogóle nie doszedł do tych sytuacji. Dwa, to i tak nie były klarowne sytuacje.

0

@Joan_Laporta Sorki, tak jakoś samo wyszło...

0

@Joan_Laporta No to działaj szefie na rynku transferowym. Podobno dobre kontakty masz.

12

@BarcaInfo Miło czytać takie rzeczy, rzeczywiście jakoś od stycznia widać w nim odmianę i dawną radość z grania w piłkę. Ogromna różnica, gdy porównamy sobie to do Messiego z początku sezonu, zgaszonego i ze spuszczoną głową, cieszącego się trochę na siłę.

1

@xDoMinO26x Skoro przychodzi Garcia, to nikogo więcej na pozycję stopera nie kupimy.
Jeśli chodzi o krajowe podwórko, to fajne umiejętności i dobry profil ma Pau Torres.
Liczę po cichu, że ktoś z rezerw się objawi, może Ramos Mingo, może z Cuenci wyrośnie świetny stoper. W Almerii zbiera dobre recenzje.
W dłuższej perspektywie, to de Ligta bym chętnie u nas zobaczył.

2

@marcin000019 Ostatnio strzelił podobną z Sevillą.

1

@Pilka_jest_okragla Nie jestem za tym. Na LO wolałbym, żeby sprowadzili Gayę. Alaba nie jest na tyle dobrym stoperem, żebyśmy spełniali jego kosmiczne wymagania finansowe. Mamy problemy na tej pozycji, trzeba określić przyszłość francuskiego duetu. Może się obudzą i wrócą do dawnej formy. Jeśli nie, to poradzimy sobie z tym co mamy. Jeżeli mielibyśmy kogoś kupić, to wolałbym transfer zawodnika młodszego i z mniejszą pensją, chociażby taki Pau Torres. Może ktoś w rezerwach się objawi.

0

@macio_944 Ale by siadł taki transferek do Manchesteru United.

13

@SergioTomas Ale przecież oN nIe GrA u PePa, więc jak ma wzmocnić Barcelonę blablabla

1

@Rewolucja123 Wtedy Dembele był sam na sam, teraz jakby podał Messiemu, to było jeszcze 2 obrońców.
Może troszeczkę podobna, ale więcej tu jest różnic.

1

@Rewolucja123 Nie wiem gdzie tam widzisz podobieństwo, ale ok.

0

@Avernand Jak to nie jest na siłę, skoro wystawiasz im 0/10 i 1/10, twierdząc przy tym, że przeciętne sytuacje były idealne. Futbol to jest gra błędów. Równie dobrze PSG po tych stratach Pedriego z początku meczu mogło nam walnąć 1-2 gole. Teraz byś zwalał winę na niego.
Każdy grał z wielkim zaangażowaniem, każdy się starał. Niesprawiedliwe jest zrzucanie winy na 2 piłkarzy, bo jeden z nich zmarnował setkę, a drugiego było za mało widać. Myślisz, że gdyby w miejscu Dembele stał Braithwaite czy Messi to strzeliłby hat-tricka? Gwarantuję Ci, że nie. Równie dobrze mogę sobie zwalić winę na Messiego, bo nie wykorzystał karnego i nie dołożył nogi do "patelni" od Dembele.
Wyolbrzymiasz wagę sytuacji, które stworzyliśmy i wyolbrzymiasz winę Francuzów. Gdyby wszystko poszło po naszej myśli (Messi strzelił karnego, Dembele wykorzystał setkę, Lenglet nie sfaulował w polu karnym) to wygralibyśmy 3-0. Wciąż za mało, żeby awansować. Zresztą takie gdybanie jest bez sensu, bo przebieg meczu byłby wtedy zupełnie inny.

0

@Avernand Mówiłem już, to jest nieprawda, że sytuacje były stuprocentowe. Miał jedną setkę. Cała reszta to jest myślenie życzeniowe. Zwaliłbym na nich winę gdyby spieprzyli 3-4 setki. Dembele spieprzył jedną, więc winy zwalać nie zamierzam, to jest szukanie na siłę kozła ofiarnego.

2

@Avernand No co miał jeszcze więcej Dembele, jeszcze w pierwszej połowie minął obrońcę i lutnął w trybuny, to też była niezła okazja, ale nie setka. Wychodzi na to, że miał 3 sytuacje, z czego tak naprawdę jedna stuprocentowa.
Powinien strzelić jedną, może dwie, nie strzelił żadnej. Ja wiem, że on powinien choć raz wpisać się na listę strzelców i należy go za to skrytykować, ale nie wiem też na co liczyli kibice. Że gość, który od zawsze partoli sytuacje i ma problem z wykończeniem nagle walnie 2-3 gole? I to nie z klarownych sytuacji? No nie oszukujmy się. To nie był bramkostrzelny piłkarz, nie jest i nigdy nie będzie. Ma za to duży talent do robienia asyst. Dzisiaj miałby 1-2 asysty gdyby w polu karnym zamiast Messiego był Haaland. Nie możemy obwiniać Dembele za to, że nie ma kogoś, kto wykończy jego akcję. Bramki się same nie strzelą.
Zarzutów do Griezmanna chyba jeszcze bardziej nie rozumiem. Klarownych sytuacji z tego co pamiętam nie miał w ogóle. Za to wywalczył karnego. Analogiczna sytuacja do Dembele. Nie oczekujmy od gościa, który znika w meczu z Cadizem, że zagra koncert z PSG.
Rozumiem rozczarowanie, rozumiem złość. Nie rozumiem zdziwienia. Kibice nagle odkryli, że Dembele nie potrafi wykończyć akcji, a Griezmann za mało wnosi do drużyny. Nie rozumiem również szukania w nich kozłów ofiarnych, gdyby wykorzystali okazje, to zamiast 1-1 byłoby 2-1, ewentualnie 3-1 przy naprawdę dobrych wiatrach. Wciąż za mało na awans.

8

Widzę, że już niektórzy się nakręcają, że Griezmann z Dembele zawalili nam mecz i bez ich indolencji byłaby remontada.
Przecież nasze okazje nie były stuprocentowe. Często brakuje nam ostatniego podania, odrobiny miejsca więcej, zawodnika do domknięcia akcji itp.
Akcje, które powinny skończyć się golem, to strzał Dembele prosto w Navasa i karny Messiego. Poza tym dobra była sytuacja Dembele z drugiej połowy, gdy zamiast spróbować wykończyć akcję w polu karnym, on zaczął symulować, no i fajna była okazja jak Dembele podawał do Messiego i brakło centymetrów Messiemu, żeby wykończyć akcję. Jednakże to nie były sytuacje klarowne, stuprocentowe.
Dembele nie jest piłkarzem, który będzie kończył akcję z zamkniętymi oczami. Griezmann nie jest piłkarzem, który wygra pojedynek z obrońcą. Messi nie jest piłkarzem, który na wślizgu dołoży nogę do dośrodkowania. Nie ma co wieszać psów na naszych piłkarzach i wmawiać sobie, że stworzyliśmy jakieś fantastyczne sytuacje. Były dobre, czasem bardzo dobre, ale nie stuprocentowe. Niestety wychodzi tutaj brak dziewiątki.

11

PSG rozstawiało kartony przed Hanką Mostowiak.

3

@GeneralXavi Tak, wszystkie braki Griezmanna, te szybkościowe, w grze 1 na 1, ogólnie umiejętności, które powinien mieć skrzydłowy wychodzą zwłaszcza w takich meczach. Francuz nie załatwi PSG ani inteligencją, ani tym bardziej umiejętnościami.

2

Brak Nazario w składzie to strzał w stopę ze strony rudego, ale to nic. Jak wejdzie z ławki zmotywowany, to obrońcy PSG będą mieli jeszcze bardziej pełne portki.

2

@Qlewer Po co się czepiać słówek? Wiadomo o co chodzi.

0

@ViscaBarca123 Myślę, że najpierw wróci do Villarealu i zastąpi Torresa, który zapewne odejdzie.

1

@zadafcb Dziwnie piszesz Braithwaite

0

@clyde Zgłaszam się, najlepsze anime.

1

@masq Messi, Coutinho, Griezmann. Wystarczy przecież, że jest sam Messi i już chłopak nie ma szans na grę. Wiem, że Griezmann gra na boku, ale jak Messi nie będzie grał, to za niego wskoczy właśnie Griezmann. A nie Collado. Trener woli mieć mniej piłkarzy.

1

@masq To nie są pewne doniesienia, do nowego sezonu jest jeszcze dużo czasu. Jeśli wskoczy, to i tak nie będzie grał.
Lepiej dla niego samego i dla klubu, żeby odszedł na wypożyczenie. Zresztą to kolejna dziesiątka, a tych już mamy wystarczająco dużo. Nie przebije się chłopak.

2

@masq Za nikogo, nie ma dla niego miejsca.
Jeżeli chodzi o Coutinho, to przecież w jego miejsce wskoczył Puig, który gra ochłapy. Collado nie dostanie nawet ochłapów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?