Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Joe_Pesci Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale z Juventusem były 2 mecze.
0
@Joe_Pesci Ja absolutnie nie wymagam od Pedriego, żeby grał na poziomie Iniesty i Xaviego. To ludzie tutaj uważają, że Pedri to jest jakiś geniusz i robią z niego kolejnego Iniestę, do którego jak na razie bardzo dużo mu brakuje.
Jeden mecz?
Słaby mecz z Atletico, słaby mecz z Realem, słaby mecz z Realem Sociedad, słaby mecz z Juventusem, słaby mecz z PSG. Podałem tutaj starcia z poważnymi rywalami w LM oraz TOP5 La Liga. Tak naprawdę tylko w wyjazdowym spotkaniu z Juventusem zaliczył świetny występ. Cała reszta spotkań poniżej oczekiwań i tylko o tym ostatnim meczu z PSG można powiedzieć, że nasz występ był katastrofalny i cała drużyna zagrała padakę. W całej reszcie Pedri po prostu odstawał od kolegów.
Jak Pedri będzie totalnym kozakiem, to z miłą chęcią o tym napiszę. Im Barcelona ma więcej dobrych piłkarzy, tym lepiej. Na razie kozakiem nie jest, ale może nim zostać w przyszłości.
2
@Joe_Pesci No zwłaszcza w ostatnim ligowym meczu z Sevillą, gdzie cała drużyna zagrała kapitalnie, tylko sam Pedri zniknął.
3
@Joe_Pesci Znika w praktycznie wszystkich ważnych meczach, więc rzeczywiście można powiedzieć, ze nie jest kluczowym zawodnikiem w takich starciach.
1
@LeoMessiah W miejsce, w którym obecnie gra Griezmann wskoczą Fati i Depay, obaj lepsi od niego. Jedyną rozsądną opcją na pozostanie Griezmanna jest odejście Messiego, chociaż sprzedałbym go niezależnie od wszystkiego.
Wiem jak postąpiłby poprzedni zarząd. Zostawiłby Griezmanna wbrew logice. Inni gracze by go wygryźli i byłby tylko rezerwowym, odchodzącym po sezonie za 30 baniek. Mam nadzieję, że Laporta będzie rozsądniejszy i sprzeda go już teraz.
13
@Fawrf Ja pierniczę jaki to jest pocieszny chłopak :)
1
@Ratamahatta Nie musi dobrze dryblować, pasowałoby, ale fakt faktem nie musi.
Jeśli chodzi o utrzymanie się przy piłce, to nigdzie nie napisałem, że nie potrafi tego robić.
2
@jeyx77x W ruchach Pedriego idzie się zakochać? W czym konkretnie? Naprawdę jest wielu zawodników na których patrzy się przyjemniej z piłką przy nodze. Pedri to nie jest wirtuoz. Jeszcze te jego krzywe nogi pająka a'la Busquets. Nie hejtuję, tylko mówię jak jest. To nie jest ten typ piłkarza, od którego oglądania opada szczęka.
Mogę wymienić bardzo wiele plusów Pedriego, ale na pewno nie jest nim styl poruszania się.
19
@jeyx77x Znacznie przeceniasz Pedriego, ma słabą antycypację ruchową, jak na ofensywnego pomocnika to przeciętny drybling, do tego słaba szybkość (choć na pomocnika wystarczająca) i warunki fizyczne. Ma jeszcze wiele do poprawy. Wszyscy piłkarze w tej trójce wyżej (Mbappe, Haalanda, Sancho) są lepsi od niego i to znacznie.
2
@LeoMessiah Nie wymiatałby.
0
@VenoM Ja nie krytykuję wszystkich, tylko jednego Orłowskiego.
12
Generalnie widać, że Koeman chce zbudować Lengleta po tych ostatnich błędach, ale to po prostu nie wychodzi. Gdybyśmy mieli kogoś lepszego albo gdyby po prostu Umtiti był pewniejszym graczem, to Clement nie powąchałby murawy. Widać, że psycha siadła.
0
Orłowski jak zwykle na swoim poziomie, czyli tragicznym.
Busquets jeden dobry mecz i potem 8 słabych. Opowiada jak to Dembele po pierwszym przedryblowanym piłkarzu drybluje następnego w kontekście akcji, w której przedryblował jednego i oddał strzał. Mówi tak, jakby w ogóle nie oglądał meczów. Po prostu fatalny komentator.
Poza tym uważam, że on z tak wadą wymowy nie powinien być w ogóle dopuszczony do komentowania. Nie, że się śmieję, tylko po prostu ludzie, którzy pracują głosem, powinni mówić ładnie i wyraźnie.
7
Jak mnie denerwuje Lenglet, jak jest jakaś obcierka, przypadkowa ręka, nakładka, jakiś głupi faul, to można w ciemno powiedzieć że to był Lenglet.
Mingueza rośnie z meczu na mecz. Coraz pewniejszy, coraz mniej błędów. Brawo.
3
@Ratamahatta Rząd PO ma wiele poważniejszych rzeczy za uszami, niż ośmiorniczki, ale generalnie zgadzam się.
Zapewne dlatego, że to przyziemna sprawa i prosta dla ludzi do zrozumienia. Jak to tak, ośmiorniczki i zegarek za kilka tysięcy? Skandal. Natomiast żeby ogarnąć jak ten czy inny rząd dyna nas na przetargach i respiratorach, to już trzeba trochę pogłówkować, a mało komu się chce.
1
@itmustbejoke Dembele nie ma ciągłości gry. Do tego ma słabą koncentrację i nie sprawia wrażenia piłkarza ambitnego. Nie mówię, że nie jest ambitny, ale na boisku jest zbyt apatyczny. Gdy wraca do defensywy, to wraca bo musi, a nie bo chce. Pilnuje zawodnika, ale nie odważy się zabrać mu piłki. Do tego jest po prostu bez formy jakoś od grudnia.
Ogromnym problemem jest to, że gramy bez dziewiątki. To dlatego nie ma liczb, po prostu nie ma komu podać i musi wycofywać do tyłu.
Dla zawodnika o jego profilu napastnik jest potrzebny jak powietrze.
4
@Pawel13sz Po co mam wybierać, najlepiej zabrać obu :)
Ze względu na inteligencję wybieram Xaviego.
1
@szkutnik91 Co to znaczy CEO?
Czy to jest funkcja, jaką w klubie pełnił Segura? Czyli dyrektor generalny, a oprócz tego dyrektor sportowy, którym miałby być Overmars?
1
@Xavyol Nie sądzę, żeby tak powiedział.
4
Sytuacja na pozycji obrońcy przypomina mi pierwszy sezon Valverde i morderczą rywalizację Deulofeu-Aleix Vidal na pozycji prawoskrzydłowego. Po kontuzji Dembele, Valverde testował tę dwójkę i jeden zagrał 2 mecze, zawalił coś i wskakiwał drugi. Drugi na świeżości zagrał jeden przeciętny mecz, drugi mecz słaby i wracaliśmy do pierwszego zawodnika. To trwało krótko, Valdek się wkurzył na ich degrengoladę i postawił na Paulinho oraz 4-4-2.
Teraz mamy to samo. Już wydawało się, że Umtiti wraca do formy, ale wtedy przyszedł słaby mecz z Sevillą, wraca Lenglet i zawala mecz z Cadiz, zaraz za niego wskoczy Umtiti i tak w kółko.
10
Paweł Kozioł to totalny szef. Stworzony do bycia szerokim.
0
@Mixtape Nie wiem czy on ma tę klauzulę, czy nie. 75 milionów. Możliwe, że dopiero od następnego lata. Jeśli nie ma, to patrząc na nasze finanse będzie ciężko go wyciągnąć. Realowi zresztą też. Ja bym obstawiał, że on wyląduje w Anglii.
10
Magnus Carlsen zniszczony przez sandomierskiego magika.
0
@BarcaInfo To nie jest kwestia motywacji, ale braku odpowiedniego profilu i umiejętności, no ale niech sobie motywuje, jeśli chce.
1
@macio_944 Zaherbowałeś komentarz wyżej, który brzmi "To po prostu zwykła nienawiść." Można więc postawić wysoce prawdopodobną hipotezę, że skoro go zaherbowałeś, to się z nim zgadzasz, więc uważasz, że napisałem tak o Donaldzie Tusku, bo go nienawidzę. Lub nie lubię.
A to nieprawda, nie napisałem go z tych powodów. Nie chciałem go skrytykować. Chciałem się po prostu z niego pośmiać, to nie znaczy od razu, że z negatywnych pobudek lub z powodu mojej antymaptii do niego. Ironizować można zarówno z ludzi przez siebie lubianych jak i nielubianych.
Jeżeli ten komentarz wymagał zmarnowania twojego czasu, żeby odpowiadać na niego w ten piękny złożony sposób i sięgnąć przy okazji do słownika języka polskiego, to bardzo przepraszam. Marnowanie czyjegoś czasu również nie jest moją intencją.
0
@macio_944 No właśnie, ironiczny, a nie nienawistny lub negatywnie nacechowany.
1
@macio_944 Nie wiem czemu traktujesz ten komentarz jak zarzut, chciałem docenić Pana Donalda Tuska, a nie go skrytykować.
Nie jest łatwo w szybkim czasie od zera nauczyć się języka.
2
@Pawel1980 To się odnosi do mojego komentarza i kolegów niżej? O przepraszam bardzo, to nie do mnie tak. Do mnie nie.
Chciałem tylko docenić umiejętności lingwistyczne byłego premiera i byłego przewodniczącego.
17
@Chakalaka Jeszcze po angielsku, no po prostu ideał.
9
@BarcaInfo Laporta po mistrzowsku rozegrał Fonta. Widać, ze gość nie ma doświadczenia w polityce.