49

Przy bramce na 6-1 Puig strasznie szybko podbiegł do Messiego. Widać ewidentnie, że szuka kamer.

0

@Pilka_jest_okragla Ależ piłka się zmieniła, oprócz Fodena to właściwie same box to boxy i konie do biegania.

16

@BarcaInfo Tutaj trzeba pochwalić Dembele, że te kontuzje go nie podłamały i chciało mu się dalej pracować.
Myślę, że po takich problemach niejeden rzuciłby to w cholerę i przestał ciężko pracować.
Mam nadzieję, że spore grono osób, które wylewało na niego wiadro pomyj, bo Marca i As stwierdziły, że tylko gra na konsoli i się opieprza zastanowią się dłuższą chwilę, zanim zaczną kogoś hejtować.

0

@busquets5 Na miejscu takiego Haalanda na pewno nie wybrałbym Realu, bo jak odejdą stamtąd już bardzo wiekowi Ramos i Modrić, czyli 2 najważniejsze punkty zespołu, to już nie będzie miał kto ciągnąć wózka. Do tego Benzema, Kroos również zbliżają się do końca kariery. Zdolnej młodzieży nie mają żadnej, bo wszystko co mieli dobre, to wysprzedawali. Także od Realu jako młody piłkarz bym się trzymał jak najdalej.
Jednak transfer do Barcelony to też duże ryzyko, te wszystkie afery, ciągle wypływające informacje o problemach finansowych, instytucjonalnych. Musimy pozytywnie zakończyć sezon, żeby wysłać jasny sygnał, że Barcelona wraca do gry i jest to przyszłościowy projekt.
Na jego miejscu wybrałbym City. Świetny projekt, mają kupę siana, świetnego trenera, doskonałe warunki do rozwoju. Czego chcieć więcej.

1

@BarcaInfo Geniusz, po prostu geniusz, ale gdzie my go pomieścimy w składzie.
Widzę w jego ruchach podobieństwo do młodego Messiego, to jest piłkarz, który prowadzi grę zespołu. Mamy Messiego, przecież Trincao też ma coś z takiego typu piłkarza. Transfer sensowny tylko jeśli Messi odejdzie. Jakby przyszedł to klasycznie skończy na lewym skrzydle i się udusi. Wiem, że gra tam w Eibar, ale widać na pierwszy rzut oka, że to nie jego pozycja.
Piłkarz skrojony pod Barcelonę, nie dziwię się, że wpadł Laporcie w oko, ale trzeba z nim poczekać.

0

@TSWKRK Nie krótka pamięć kibica, tylko fakt. Nawet Zubi tak mówił, że w Barcelonie mieli wątpliwości co do Suareza, bo nie jest mobilnym napastnikiem, ale mimo tego na niego postawił. Jak widać słusznie.
No nie jest to piłkarz mobilny, mający lekkość w poruszaniu się, jak np. Benzema.

0

@Gall Oczywiście, że tak. Suarez potrafi mieć przebłysk geniuszu i zagrać podanie, którego nikt się nie spodziewał, ale Lewandowski jest lepszy w rozegraniu.

3

@messi564 Tylko, że Suarez nie jest kompletnym napastnikiem. Trochę brakuje mu mobilności, ciężko, żeby zszedł niżej i rozegrał piłkę. Technicznie też nie jest absolutnym topem. Ma (a raczej miał) inne fantastyczne cechy, które czyniły z niego fantastyczną dziewiątkę, ale nie powiedziałbym o nim, że jest kompletny. Ani o Haalandzie.
Kompletny to jest Kane. Albo Lewandowski. Wykończenie, technika, siła, rozegranie, gra głową, przygotowanie fizyczne. Oni mają wszystko. Ciężko mi sobie wyobrazić zespół, w którym by sobie nie poradzili.

Odnośnie Haalanda, to on jest genetycznym fenomenem. Ciężko w ogóle uzmysłowić sobie dokąd on może dojść, ale sufit ma niezwykle wysoko. Wyżej niż Suarez. To piłkarz, który może naznaczyć epokę.

2

@KacperVEB Jeden z najbardziej żenujących artykułów jakie widziałem.
Już widzę, jak Haaland jest największym kibicem Realu na świecie i pójdzie tylko tam.
Pójdzie do drużyny, która zaoferuje mu najlepszy projekt sportowy i wysokie zarobki, nieważne czy to będzie Real, Barca czy ktoś z Anglii.

0

@Rewolucja123 No to Griezmann out tak czy inaczej, nieważne czy przyjdzie Haaland czy Depay czy jeszcze ktoś inny.

2

@Rewolucja123 Po powrocie Fatiego i transferze atakującego rusza się na ławkę.

0

@DonAndresFCB Nie ma chyba u nas zawodników, którzy by odwalali jakąś kaszanę. Pjanić i Umtiti mało grają i ciężko ich jednoznacznie ocenić. Wiadomo Pjanić bezjajeczny, Umtiti walnął kilka baboli, ale to raczej za mało, żeby powiedzieć no tak, ten gość jest fatalny.
Wolę oceniać zawodników, którzy grają regularnie. Jeśli miałbym wziąć tych, którzy się kręcą koło podstawowego składu, to obstawiałbym całe podium Lengletem. Nie do pomyślenia jest ile ten gość nam zabrał punktów i jaki zjazd zaliczył.

0

@AmigoBlancos Zaginął jakiś gość w Sandomierzu i Ks. Mateusz go odnalazł.

14

@BarcaInfo No teraz to se może tak gadać. Jakby pozytywnie przeszedł te testy i zasiliłby szeregi Realu, co przecież było jak najbardziej możliwe, to nie mówiłby teraz takich rzeczy :)
"Gdy byłem dzieckiem kibicowałem Barcelonie, ale teraz jestem piłkarzem Realu".
Zapewne coś takiego byśmy usłyszeli.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@matirix20 Fatiemu nie spadło mimo kilkumiesięcznej kontuzji, Lengletowi spadło na 25, Pedri ma 70 przy 25 Araujo. Dziwne te wyceny.

1

@masq Jak 2 tych chłopaków z rezerw awansuje do pierwszego zespołu i się sprawdzi to już będzie dobrze.

0

@jacob345 Wiadomo kiedy dokładnie Matip i Gomez wracają?

16

@pax Czemu właśnie wciągasz mnie w gierkę, którą wyżej skrytykowałem? Ja nawet nie rozmawiam o polityce. Czemu mam wskazywać, kto odniósł się rzetelnie, a kto nie. Według mnie ostatnia wypowiedź @Avatarr jest dość rzeczowa, ale Ty i tak powiesz, że nikt Ci konkretnie i rzetelnie nie odpisał choćby to była najrzetelniejsza i najkonkretniejsza wypowiedź, jaką tylko można napisać. Poprosisz o jeszcze więcej, jeszcze konkretniej, jeszcze rzetelniej. Zadajesz pytanie w taki sposób, żeby nie dostać odpowiedzi i potem się chwalić, że pytałeś, ale nikt Ci nie odpowiedział. No chyba, że ktoś odpowie. Wtedy kolejne pytanie i jeszcze kolejne, aż odpowiedź będzie niemożliwa.
To nie jest do końca tak, że nie masz z kim rozmawiać i nikt nie potrafi rzetelnie Cię przekonać do jakiegoś programu/ustawy. To po części też, bo wiedza ludzi o takich rzeczach jest bardzo znikoma. Jednak jeszcze większym problemem są twoje niezwykle wygórowane oczekiwania. Dla Ciebie zawsze będzie za mało konkretnie i za mało rzetelnie. Skoro tak Cię nie satysfakcjonują odpowiedzi, jakie dostajesz tutaj, to czemu nie poszukasz na własną rękę? Znam odpowiedź na to pytanie, ale zostawię ją dla siebie. Jeżeli zamierzasz dalej sam siebie oszukiwać albo robić ze mnie durnia i zgrywać niewiniątko, bo "Tobie chodzi tylko o to, żeby poznać poglądy innych", to proszę bardzo. Ja w twojej gierce dalej uczestniczyć nie zamierzam. Pozdrawiam i bez odbioru.

13

@pax Wyżej już chyba wystarczająco się rozpisałem o co chodzi.

16

@pax Chęć poznania poglądów innych i konkretnych rozwiązań jest bardzo dobra, ale dobrze obaj wiemy, że nie o to Ci chodzi.

3

@Bykunn Czemu mnie oznaczasz? Ja nie znam takich konkretów, więc ich nie podam. Nie wiem w jaki sposób Konfederacja zamierza spiąć budżet.
Jak sam zauważyłeś, ja tylko napisałem komentarz odnoszący się do sposobu, w jaki pax prowadzi dyskusję.
Nigdzie nie pisałem, że plan Konfederacji jest świetny. Ani, że wiem, jak chcą spiąć budżet. Pytaj tych, którzy tak pisali.

39

@pax paxie jesteś zbyt uparty i pewny swoich poglądów, żeby przekonać się do tego co mówią inni.
Po obserwacji wielu dyskusji mogę z całą stanowczością stwierdzić, że w tych twoich pytaniach o konkrety nie ma grama chęci poznania poglądów innych.
Tak jak napisał @Colon, to jest taka sprytna gierka. Pytasz o konkrety, ktoś Ci odpowiada. Ty odwracasz jego wypowiedź do góry nogami, interpretujesz ją na swój sposób. Ewentualnie prosisz o jeszcze więcej konkretów. Wczoraj prosiłeś o dane ile Tusk ukradł i z czego konkretnie. Jako człowiek inteligentny doskonale zdajesz sobie sprawę, że znalezienie takich danych jest niemożliwe. I to nie dlatego, że Tusk nie kradł (może kradł, może nie kradł, nie wiem, nie to jest przedmiotem dyskusji). Po prostu żeby znać takie szczegóły, to trzeba by było być zaraz obok Tuska i widzieć co robi.

Chodzi Ci tylko o to, żeby zezłomować to co piszą "przeciwnicy" w dyskusjach albo poprosić ich o rzeczy typu kwity na Tuska(albo inne, które są niemożliwe do znalezienia), potem wyjść i powiedzieć, że Ty chciałeś się dowiedzieć, dyskutowałeś, pytałeś, ale niczego ciekawego się nie dowiedziałeś.
Praktyka nieuczciwa, ale muszę przyznać, że bardzo sprytna.

1

@masq No właśnie, także na pewno się przyda.

0

@masq Ale on zmienił rolę de Jonga dopiero jakoś w grudniu. Myślę, że nie ma na Depaya jakiegoś szczególnego pomysłu, tylko po prostu zna go z kadry, bardzo go ceni i chciałby sprowadzić.
Założę się, że Koeman doskonale zdaje sobie sprawę, że Depay to nie jest piłkarz, którego obecnie potrzebujemy na dziewiątkę. Chce go pozyskać po prostu do wzmocnienia ataku wartościowym piłkarzem.

2

@TheNekro94 Opcja druga, ale z zastrzeżeniem, że stery PO przejmuje ktoś inny, niż Donald Tusk. Były premier oraz był przewodniczący ma za dużo pracy przy pisaniu postów na twitterze, żeby na w 100 procentach poświęcić się sprzątaniu tego bajzlu, jaki mamy obecnie w kraju.

0

@BarcaInfo To nie jest zawodnik odpowiedni dla Barcelony, a ma dosyć dużą wartość rynkową. Rozsądniej byłoby go spieniężyć. W tym roku to jest nieopłacalne, ale można go odkupić, wypożyczyć i sprzedać za rok. Można też zostawić go na jeszcze jeden rok w Betisie i wtedy go sprowadzić. Wszystko zależy od tego jakie dokładnie klauzule są tam wpisane, ale nie jestem za tym, żeby chłopak u nas został.
Roberto w pomocy to nieporozumienie. Jest tam tak przeciętny jak tylko się da.

0

@DonMatteo901 Z tego co widzę po wynikach ludzie jednak mają rozum i godność człowieka.

1

@amanter Pedri nigdy nie będzie tak dobry jak Andres. Brakuje mu antycypacji ruchowej, szybkości i takiego barcelońskiego zastawiania się z piłką przy nodze, co Iniesta robi perfekcyjnie. To jest dar, z tym się trzeba urodzić. Pedri może to poprawić, ale nie opanuje tego tak jak Andres.

3

@TheNekro94 Okej, poczekam, chociaż na Triss też czekałem Nie oczekiwałem nic, a dostałem mniej niż nic XD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?