3

Iwański nie zesraj się

0

@Shroud Ja nie wierzę, że on wróci i nigdzie tak nie pisałem, więc nie rozumiem o co Ci chodzi.
Po prostu typowy Neymar. Musi zrobić wokół siebie zamieszczanie. Być może rzeczywiście chce wrócić. Być może liczyć, że PSG wygra LM i dzięki temu ugra lepsze zarobki. Nie wiem. Wiem natomiast, że doniesienia typu "klub jest przekonany, że zawodnik przedłuży kontrakt" nadają się do kosza.

0

@Shroud Ja wiem, że jest niemożliwy, a przynajmniej bardzo trudny, ale nie wierzę, że po tych wszystkich doniesieniach Neymar podpisze na dniach nowy kontrakt. Coś za długo to trwa.

2

@BarcaInfo Taka informacja nic nie znaczy. Bechler pisał, że PSG jest przekonane, że może przekonać Messiego do transferu, i co? Nic. Tutaj jest tak samo. PSG może sobie być przekonane, jeśli chce, ale z tym kontraktem Neymara coś ewidentnie jest nie tak.

36

Ależ się cieszę, że Lewandowski nie trafił do Realu. Ci zakompleksieni polscy dziennikarze mieliby incydent kałowy co drugi dzień. Gadanie o Bayernie jest nieznośne, a przecież gdyby on był w Realu, to gadaliby jeszcze głupiej i jeszcze więcej.
No i rzecz jasna Real zyskałby świetnego zawodnika. Także jego pozostanie w Bayernie to same plusy i ani jednego minusa.

0

@A_Gomesinho_21 Masz sporo racji, ale widzę jakaś przemianę mentalną w zespole, wśród starszych zarodników również.

1

@Bagsik88 Być może miało, ale z PSG i Juve przegrali, bo grali źle.
Z Romą i Liverpoolem przegrali przez wyrachowanie i granie na zero z tyłu.

2

@JohnnyBarca Jak dla mnie nie zapomnieli, tylko po prostu zagrali kaszanę.

4

@Comentateiro To za Valverde nasi zawodnicy przesiąknęli taką bylejakością, przeciętnością i mentalnością przegrywów.
Teraz już jest inaczej. Nasze nastawienie w Superpucharze, rewanżu z PSG czy meczu z Realem było bardzo dobre i nie mam nic do zarzucenia piłkarzom.

9

@MNSbEstEver Pewnie, bo jak Neymar przyjdzie, to nagle wszystkie problemy znikną i wygramy LM z palcem w nosie.

3

@Witekk10 Jemu nie gwarantuje, ale były informacje, że Koeman go uważnie śledzi. Dziś pojawiła się informacja, że widzą w nim "następcę Busquetsa", także coś jest ewidentnie na rzeczy. Myślę, że weźmie udział w presezonie, a potem kto wie co będzie dalej.

19

Jeżeli Koeman zostanie to całkiem prawdopodobne jest, że będziemy oglądać w pierwszym zespole trzech pomocników urodzonych w XXI wieku, Moriba, Pedri i Nico Gonzalez. Kosmos.

4

@AmigoBlancos Już wiele razy sobie tak myślałem, a potem się okazywało, że Real gra swoje, a przeciwnik jest żenująco słaby :)

1

@Bagsik88 Byli. Nie odkopię teraz komentarzy, ale mogę zapewnić, że było kilku takich, którzy mówili, że Gomes odżył w Evertonie i może warto dać mu kolejną szansę. To było w 2019 roku, kiedy kończył wypożyczenie. Potem na szczęście Everton go wykupił.

3

@Hakiru No i warto też wspomnieć, że w odróżnieniu od szklaneczki jest okazem zdrowia.

2

@Witekk10 Ludzie potrafią zapomnieć wszystko. Skoro byli tu tacy, co chcieli, żeby Andre Gomes wrócił do Barcy, bo w sumie fajnie kopie w tym Evertonie, to nic dziwnego, że zapomniano, jak Neymar potrafi spartolić setkę.

2

@macio_944 No niestety, tak już jest. Real powygrywał wszystkie te stykowe mecze, często szczęśliwie i zrobili wyniki ponad stan.
Raz się wygrywa, raz się przegrywa, czasem się noga powinie, tak już jest. Tymczasem Real w ostatnich latach wygrał wszystko co tylko można było wygrać, wszystkie mecze na styku itd.
Jeżeli przegrywali, to wyraźnie i bezdyskusyjnie, jak wygrywali to przy furze szczęścia i kontrowersji. Dlatego te ich wygrane są dość bolesne.

4

@AduŚ07 U PSG akcje finalizował Neymar, gdyby skończyli dziś pierwszą połowę wynikiem 2-0, to nikt by nie miał pretensji.
Tak PSG jedzie na farcie, że robili dziś z Bayernem co chcieli.

1

@Witekk10 Nie mam pojęcia. Chyba po prostu takie typowe relatywizowanie zawodników, którzy odeszli.

1

Jak wróci do Barcy, to na pewno takie setki będzie wykorzystywał.

2

@Pawel13sz Jak nie potrafisz sobie przetłumaczyć sam, to wrzuć do tłumacza.

0

@BarcaInfo To jest oczywiste, że Griezmann należy do tych piłkarz, którzy co by się nie działo będą mówić, że "jest im dobrze w Barcelonie i nie zamierzają odchodzić". To samo było z Rakiticiem. Laporcie będzie ciężko, żeby się go pozbyć.
Ten Aguilar jak zwykle nic konkretnego nie napisał. "Kluby z Woch, Anglii i Francji", to jest przecież oczywiste, tylko kluby z Anglii na niego stać i tylko im byłby w jakimś stopniu potrzebny, plus ewentualnie ktoś z Włoch.

1

@Dembouz1899 Zależy czy mówimy o skrzydłowych, czy o napastnikach.
Jeśli chodzi o klasyczną dziewiątkę, to 2 nazwiska, Kane i Lukaku.
W przypadku skrzydłowych mało jest zawodników z jakością, a jeszcze mniej tych do wyciągnięcia. Chyba Sancho jest najlepszy z tych, których w ogóle da się kupić.

Oczywiście to czysto hipotetyczne założenia, bo Dembele raczej zostanie, Coutinho wypożyczenie to max, a Griezmann należy do tych piłkarzy, którzy mówią, że czują się świetnie w klubie i nie zamierzają odchodzić. Także obawiam się, że darmowy Depay to będzie max, na jaki będzie nas stać.

3

@AmigoBlancos Oczywiście, że miałbym bekę.
Pique z Koemanem odwalają totalne dziadostwo.
Gdyby Manzano nas przekręcił, to psioczyłbym na niego razem z nimi.
Tymczasem oni prują się o dotyk motyla na Brejcie i 2 minuty doliczone za mało. Trochę wstyd.

0

@macio_944 Transfer dziewiątki to jest obowiązek i nie mam pojęcia kto by to miał być, ale po to są tęgie głowy w zarządzie, żeby wyszukały odpowiedniego zawodnika :)
Uważam, że Aguero to nie jest odpowiedni profil napastnika do nas obecnie. Atuty naszych piłkarzy lepiej wykorzysta dziewiątka mniej mobilna, ale za to wyższego wzrostu. Zresztą ja już Aguero nie traktuję poważnie na tym etapie kariery. On łapie uraz za urazem, wygląda jak piłkarz, który jest już po drugiej stronie rzeki. Biorąc pod uwagę problemy zdrowotne Fatiego oraz Dembele tym bardziej nie powinniśmy brać jeszcze Aguero.

0

@Fawrf Trochę tak, trochę nie. Ciężko do końca powiedzieć co się z nim stało.
Jak dla mnie najlepszy Coutinho to ten kreujący grę z głębi pola, operujący w środku.
Jeśli chodzi o Gryzaka, to jest to zawodnik stworzony do operowania w środkowych sferach boiska i tutaj chyba każdy się zgodzi, że na skrzydle traci atuty.

Jak dla mnie Depay absolutnie nie jest takim piłkarzem jak oni(zwłaszcza Griezmann), którego wyrzucisz na skrzydło i będzie wyglądał jak dziad, ale nie jest też piłkarzem, który trzymał by się linii bocznej.

0

@VamosBarca12 Wiem, że odstaje, ale po pierwsze on ma rok kontraktu i nie zgarniemy za niego kokosów, po drugie nie znajdziemy obecnie na rynku zawodnika z jego umiejętnościami. No i to jest piłkarz, który najbardziej ze wszystkich traci na braku napastnika.
Według mnie, nawet jeśli nie nadaje się na pierwszy skład, to na pewno jest wartościowym zawodnikiem, którego szkoda się pozbywać.

0

@VamosBarca12 Griezmann, Umtiti, Neto, Firpo, Coutinho(pewnie skończy się na wypo), Brejt, pewnie jeszcze Pjanić.

5

Trochę ostatnio obserwuję Depaya i w Lyonie jest takim wolnym elektronem. A to na lewym skrzydle się pojawi, za chwilę w środku, potem zdubluje pozycję napastnika i znów wraca na skrzydło. Na pewno nie jest typowym skrzydłowym, ale nie jest też dziesiątką typu Griezmann czy Coutinho, którzy na skrzydle tracą większość swoich atutów.
Uważam, że trochę brakuje mu szybkości i dryblingu, żeby być takim skrzydłowym z prawdziwego topu. Umiejętność gry 1 na 1 ma na dobrym poziomie, ale sporo mu brakuje do takiego Neymara. Depay gra prosty, ale skuteczny futbol, wykorzystuje max ze swoich umiejętności. Na pewno na plus jest również to, że to piłkarz bardzo schludny, który wie, co chce zrobić z piłką. Nie ma u niego czegoś takiego jak u np. Dembele, że ma kilka pomysłów i zaraz strata. Dobrze operuje piłką i dobrze czuje się w futbolu kombinacyjnym.

W naszej obecnej sytuacji finansowej i przy obecnym składzie myślę, że transfer Depaya to obowiązek. Tak, jak już mówiłem, nie uważam, że jest to piłkarz z umiejętnościami na absolutny top, ale myślę, że byłby naprawdę sporym wzmocnieniem. Mógłby bardzo fajnie pełnić rolę, którą obecnie pełni Griezmann, czyli właśnie taki wolny elektron w ataku. Czasem lewe skrzydło, czasem zejdzie do środka i zajmie pozycję napastnika. Taka gra bardzo pasuje do jego charakterystyki. Do tego jest dużo lepszym dryblerem niż Griezmann i jest prawonożny, co przy grze z lewej strony boiska jest absolutnie kluczowe.

Sprzedajemy Griezmanna oraz Braita i zastępujemy ich Depayem, oszczędzając przy okazji mnóstwo pieniędzy na pensji Gryzaka, zarabiając trochę pieniędzy na transferach, a Depayowi płacąc jedynie premię za podpis. Nie ryzykujemy praktycznie niczym. Prawdopodobieństwo, że Depay sprawdzi się u nas lepiej niż Griezmann jest bardzo duże, bo przede wszystkim grałby na swojej pozycji. Boję się jedynie o to, że Griezmann nie będzie chciał odejść, no ale zobaczymy jak to będzie.
Oczywiście nie uważam Depaya za rozwiązanie naszych problemów z brakiem dziewiątki, bo po pierwsze to nie dziewiątka, a po drugie nie zagwarantuje nam 25-30 goli na sezon. Przyszedłby tutaj jako wartościowe wzmocnienie ataku, a nie strategiczny transfer.

0

@joloskyy Był lepszym, miał więcej z gry, my praktycznie nie stworzyliśmy sobie okazji. Jedyne jakie przychodzą mi do głowy, to poprzeczka Moriby i jak Alba chciał podać chyba do Griza i Courtois to przeciął. Jeszcze na upartego poprzeczka z rożnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?