Bartek22
Dołączył/a: kwiecień 2023
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@BarcaInfo Ciekawe czy Pedri z de Jongiem łapią się chociaż do pierwszej setki.
0
@Chakalaka Bardzo ciekawe jest to, że twój post zaherbowały osoby, które wstawiają mądre filmy z YT i kreują się na merytorycznych, inteligentnych i kulturalnych, z poszanowaniem zdania drugiej strony. Na poście z Twittera wyraźnie widać, w jakim kontekście słowo "moron" jest tu użyte. Teraz widać, że tak naprawdę mają nie chcących się zaszczepić za idiotów, ale nie napiszą tego wprost.
0
@Janiama Ja nie mówię o grze Roberto na PO, tylko o sytuacji, w której on wchodził do środka pola. Np. w klasyku.
0
@Janiama No np. Koeman był uparty co do Roberto, którego stawiał ponad Pjaniciem i Puigiem. Jeszcze niech będzie, ze nad Puigiem, ale wystawianie Roberto kosztem Pjanicia jest po prostu śmieszne. Albo uparte stawianie na Moribę na każdej pozycji na boisku, choć widać, że gość jest piłkarzem box to box, który nadaje się do destrukcji, ale nie umie grać do przodu. Pjanić byłby często lepszym rozwiązaniem, ale on go sobie odrzucił, bo tak i zamiast niego wystawiał piłkarzy, którzy niekoniecznie dawali więcej, a wręcz dawali mniej, niż mógłby dać Pjanić.
0
@A_Gomesinho_21 Jest wielu piłkarzy, którzy mają prawo czuć się rozgoryczeni. Mało który kozakuje tak jak Suarez.
Jeżeli chodzi o te wypowiedzi o następcy i rezerwowym, on to mówił bardziej w kontekście, że rozumie, że nie jest wieczny i kiedyś ktoś go będzie musiał zastąpić. No właśnie. Kiedyś. Bo na razie on się wciąż uważa za kapitalnego zawodnika.
To nie jest kwestia tego, że ja go nie lubię (choć go nie lubię). Zdecydowanie najbardziej nielubiany przeze mnie zawodnik Barcelony ostatnich lat, ale nie w tym rzecz. Messi powiedział, że nie chodzi mu o to, że Luis odszedł, tylko w jaki sposób. Mi w sumie chodzi o to samo. Nie chodzi mi o to, ze Luis czuje się teraz szczęśliwy i spełniony. Chodzi mi o to, w jaki sposób to okazuje.
1
@A_Gomesinho_21 Serio nie widzisz, że ja słowem nie wspominałem o Brejcie i w ogóle nie chodzi mi o niego?
Chodzi mi o buńczuczne wypowiedzi Suareza, który nie zdaje sobie sprawy ze swoich ograniczeń. Widać to także na boisku, gdzie ma pretensje do wszystkich dookoła, tylko nie do siebie. Nawet gdy to on sam zepsuje akcję.
2
@Azi Motorycznie i technicznie wygląda jak gość po 40. Na dawnym poziomie utrzymał jedną umiejętność, z tym, że najważniejszą. To mu pozwala wciąż grać na wysokim poziomie.
17
Niesamowicie irytuje mnie Suarez.
Każdy piłkarz mniej lub bardziej zasłużony dla klubu odchodził ostatnio w dobrych relacjach, czy to był Rakitić, czy Vidal, czy Semedo.
"Barcelona wiele mi dała, teraz jest czas na zmianę otoczenia i nowe wyzwania". Taki przekaz od nich płynął i fajnie, ale nie od wielkiego Luisa. On musi na każdym kroku potwierdzić jak to został okropnie potraktowany przez Barcelonę i jak mu było ciężko. Sprawia wrażenie człowieka, któremu pobyt w Barcelonie się po prostu należy, bo tak.
On chyba naprawdę nie widzi, że poza umiejętnością zdobywania bramek nie zostało mu już nic z dawnej wielkości. Ten jego zmysł strzelecki pozwala na strzelanie Osasunom i Huescom, ale w LM po raz kolejny się skompromitował. Teraz kozaczy do Bartomeu z przekazem "zobacz Barto wywaliłeś mnie, a teraz sobie trzymam pucharek". No fajnie. Szkoda, że po swoim dramatycznym występie w dwumeczu z Chelsea już nie miał takiej ochoty do zwracania na siebie uwagi.
Żeby nie było wątpliwości, ja nie mam nic do krytykowania Bartomeu, ale w ustach Luisa brzmi to po prostu niesmacznie. Z każdą kolejną wypowiedzą coraz bardziej tracę do niego sympatię. Toskyczny, narcystyczny bufon bez grama samokrytyki.
4
@Janiama Generalnie się zgadzam, ale Kuman ma jedną potężną wadę, która przeszkadza w przeprowadzeniu zmian.
Jest uparty jak osioł. Wymyślił sobie, że odrzuci niektórych piłkarzy i ich konsekwentnie omijał. W tym aspekcie musi się trochę naprostować.
0
@David00 Oczywiście, to że jest od nich dużo lepszym piłkarzem nie ma żadnego znaczenia.
3
@LeoMessiah No to masz złe wrażenie. Trincao w tym sezonie nie pokazał praktycznie nic.
Ilu to już miało być piłkarzy, którzy "są tańsi, a wcale nie gorsi od Dembele".
Deulofeu, Malcom, Carles Perez, teraz Trincao i koniec końców pierwszym wyborem kolejnych trenerów dalej jest Dembele. Ciekawe dlaczego.
0
@insp1re To zależy co chcecie tam robić. Najlepsze miasto do pobytu nad morzem, pochodzenia po mieście i dobre do zatrzymania się to Gdynia. Jeśli wyjazd ma mieć bardziej charakter imprezowy to Sopot lub Półwysep Helski.
4
Czasy Bartomeu się już skończyły i zamiast wynalazków szanse będą dostawać gracze z drużyny B (oby).
4
@FC1899Barca Żebyś się nie zdziwił z tymi 100% odejściami.
1
@PieN To nie zmienia faktu, że powinien być zmiennikiem Pedriego, a nie Moriba albo Roberto.
0
@Mathew86 Cristiano z 5 Złotymi Piłkami i Portugalia zdobywająca po takim turnieju Mistrzostwo Europy to scenariusze, których sam Spielberg by nie wymyślił.
1
@Dawid66 1. Messi
2. Alba
3. de Jong
4. Araujo
5. Busquets
18
Weszli wczoraj Puig z Pjaniciem i od razu gra nam się bardziej kleiła, a akcje stały się bardziej płynne. Ja wiem, że to nie są zawodnicy, którzy nas zbawią, każdy z nich ma jakieś braki, ale na pewno są to piłkarze, którzy umieją grać piłką. Nie możemy grać tylko pomocnikami grającymi wertykalnie. Zupełnie nie rozumiem dlaczego nad nimi w hierarchii znajduje się Moriba, który nie umie grać piłką i Roberto, który w ogóle nie potrafi niczego. Moriba to zawodnik lepszy w destrukcji. Może zastąpić de Jonga lub Busquetsa, ale na pewno nie powinien grać zamiast teoretycznie tego ofensywnego pomocnika kreującego, czyli Pedriego. Roberto nie powinien grać w ogóle w pomocy, bo jest beznadziejny. Mamy na ławce taką dwójkę, która ma duże umiejętności, ale nie grają, bo Koeman się na nich uwziął (inaczej nie można tego nazwać). Zupełnie tego nie rozumiem. To jest największy grzech Rudego.
5
@Pilka_jest_okragla No i mieli po części rację. Luis wystarczy na ogórki ligowe, ale w meczach z mocnymi rywalami jest beznadziejny.
Chociażby mecz z Barceloną albo dwumecz z Chelsea. Był najsłabszy na boisku.
4
@zadafcb Ten gość ma już tylko jeden kierunek. Choroszcz
13
@Janiama Aguero i Depay mają dostać krótkie kontrakty i co najważniejsze przyzwoite, nieduże wynagrodzenie, także nie rozumiem jaki tu jest problem. Gdyby on z miejsca dostał krocie, to byłby skandal, ale ma otrzymać nieduże pieniądze, kilkukrotnie mniejsze od amigosów.
0
@VenoM Słowo klucz BEZ kontuzji.
1
@Ghotti Do wszystkich krytykujących teraz Dembele i wypieprzających go z klubu chciałbym tylko powiedzieć, że wpis zamieścił dziennikarz Marci, która od ponad 3 lat robi mu czarny pijar.
2
@FanKFC No właśnie nie cała. Duże zespoły wyłączają z gry Albę, pilnują go jak oka w głowie i podwajają. To jest moment dla Griezmanna, żeby się pokazać i wziąć odpowiedzialność. Zamiast tego on woli wycofać piłkę.
Jest jednym z głównych winowajców tego, jak wygląda nasza gra z wielkimi rywalami. Do tego Pedri, kasztan Lenglet na obronie, słaba forma Ter Stegena i Roberto. To nie jest cały zespół, tylko kilku piłkarzy. Jeżeli jest 3-4 takich piłkarzy w zespole, to z automatu cały zespół nie może prezentować się dobrze.
1
@Barca1992 Nie będzie takiego dziadostwa jak za Bartomeu, ale nie uda mu się pozbyć wszystkich zbędnych piłkarzy.
1
@Chakalaka Najbardziej z Atleico lubię Llorente, ale mamy już de Jonga, więc to raczej odpada.
Gimenez albo Carrasco
0
@DonMatteo901 Nie rozumiem tego obrzucania się, kto jest bardziej potrzebny. Wszędzie mamy braki. Najbardziej jednak ludzie zapominają o pomocy, która jest bardzo słaba.
1
@Messibestplayerintheworld Żadnego, Dembele powinien zostać w klubie. Na rynku nie ma dobrych skrzydłowych.
Nie powinien być to żaden Collado, ani tym podobny piłkarz. Powinno się skończyć wystawianie dziesiątek na skrzydłach. No jeśli już ktoś miałby przyjść, to np. Chukuweze ma odpowiedni profil, ale to raczej nie ten kaliber. Jest też Sancho, którego transfer jest nierealny.
9
@GeneralXavi Przecież tu chodzi tylko i wyłącznie o nasze zdrowie, morze hajsu dla koncernów farmaceutycznych nie ma żadnego znacznie. Skądże.
4
Luis pomimo zmiany zespołu nie zapomniał jak marnować sytuacje.