6

@amanter Okej, zobaczymy.

4

@Firestone Moriba nie pokazał nic, żeby zasłużyć na regularną grę.

0

@Criss18Barca W obronie są piłkarze, którzy w formie są świetni.
W pomocy są piłkarze, którzy w formie są dobrzy i nic więcej. Właściwie każdy z nich ma jakąś wadę. Pomoc to najważniejsza formacja i musi zostać odpowiednio wzmocniona. Z FDJ Pedrim i Busim świata nie zawojujemy.

2

@Criss18Barca Transfer jakości najbardziej potrzebujemy to kreatywny pomocnik.

0

@Kacper1432 Można, jak najbardziej, ale niekoniecznie za samych zawodników, którzy przyszli, bo z tej piątki to co najmniej 3 Bartek też by sprowadził. Pochwaliłbym Laportę za odpowiedzialne i rozsądne kontrakty, jakie z nimi podpisuje.

5

Trochę widać typową euforię transferową i jakim to Laporta nie jest szefem, bo pozałatwiał darmowe transfery. Chciałbym tylko przypomnieć, że Garcia i Depay mieli do nas trafić już rok temu, tylko finanse ograniczyły możliwości. O Wijnaldumie też się mówiło, a transfer Emersona to formalność niezależnie od prezydenta. Jeżeli można za coś pochwalić szefa, to na pewno za to, że wynegocjował bardzo przyzwoite umowy z niską pensją. Gdyby rządził Bartek, to mogę się założyć, że taki Aguero dostałby z miejsca 10 baniek, a nie 5 czy 6.

0

@masq No bo taka prawda, w sezonie 15/16 rezerwowymi pomocnikami byli Gumbau i Kaptoum :)

3

@bartekvisca Cracka żadnego nie będzie, ale liczę na miłą niespodziankę. Kogoś, kto nie przewija się w ostatnich plotkach.

1

@michal26 Jeszcze pomocnik kreatywny potrzebny.

1

@Coutinho007 Przecież Collado nic nie grał u Valverde. Zagrał raz pod koniec sezonu 18/19, jak już mieliśmy zapewnionego mistrza.

0

@Encore Najlepszy obecnie angielski piłkarz, crack.

0

@DaPidejpi To Manchester United byq

0

@l0Messini Mogą, ale to nie będzie dobrze funkcjonowało.

5

@Pawel13sz Najchętniej nie wybierałbym żadnego, Torres i Laporte nie dość, że bardzo drodzy, to uwielbiają walnąć babola, a ten Martinez to trochę niewiadoma, choć profil interesujący. Na pewno odpuściłbym Torresa, bo to może być drugi Lenglet. Jakbym musiał wybrać, to chyba ten Laporte.

0

@barcelonaLM Pancerny Marian

1

@Homeopata8989 To na pewno nie jest profil Barcy i mam wątpliwości co do niego, ale na pewno jeśli jest wybór pomiędzy nim, a Roberto, to Emerson jest lepszym zawodnikiem. A w końcu grają na tej samej pozycji, więc myślę, że można takie zestawienie robić.
I to co kolega wyżej napisał, nam się kompletnie nie opłaca Emersona sprzedawać, bo połowa kwoty pójdzie do Betisu.

8

@Homeopata8989 Niech sobie Roberto wezmą, jak już chcą w Barcelonie zakupy robić.

4

@masq Pod względem gry w defensywie to najlepszy boczny obrońca w La Lidze. Silny, szybki, nieustępliwy, bardzo niewygodny do grania przeciwko niemu.

0

@Ratamahatta Śledziłem do trochę ostatnimi czasy i to nie jest taki gościu, któremu jak zabierzesz rolę wolnego elektronu, to nie będzie go widać na boisku, jak Griezmanna chociażby.
Tak jak Koeman mówił na początku sezonu, to piłkarz, który niekoniecznie musi mieć piłkę przy nodze, żeby zabłysnąć. Może to zrobić zarówno z nią, jak i bez niej.
Dodatkowo jego rola wolnego elektronu jest trochę inna niż Messiego u nas na przykład. Messi jest wszędzie tam gdzie jest piłka, przez co wszystko kręci się wokół niego. Natomiast Depay rozgrywa akcję, żeby za chwilę iść do przodu i czekać na piłkę. Bardzo ciekawy piłkarz, myślę, że z tym o czym piszesz nie będzie miał problemu.

3

Mam nadzieję, że doniesienia mediów się potwierdzą i Allegri nie trafi do Realu. Myślę, że on by tam doskonale pasował ze swoim pragmatyzmem i Real by ciułał te punkciki jeszcze bardziej niż dotychczas. Jeśli on im odpadnie, to będą mieli spory problem z trenerem i bardzo dobrze.

13

@tomek8756 Takie śmieszne, że aż wcale.

0

@kryhaa Pau Torres i Aaron Wan Bissaka

1

@Quavosk Nie mogę podać nicku, ponieważ ten użytkownik jest obecnie zbanowany.

0

@Quavosk Nie wiem o co pytasz.

6

@Quavosk Muszę przyznać, że próba wcielenia się w sam-wiesz-kogo bardzo udana. Takie bzdury świetnie do niego pasują.
I tak, wiem, że nie wiesz o czym piszę.

1

@kaamil1910 No tak, nie wymyśliłem tego sam, tylko musiałem poczytać potężnego Daniela, żeby wyrobić sobie opinię. Choć akurat tutaj w pełni się z nim zgadzam, bo takie są fakty. Nie wiem, kto w takiej konfiguracji w pomocy ma grać w piłkę.

0

@Barca1922 No nie umie grać do przodu, nie umie zagrać dobrej piłki, nie umie rozgrywać, więc nie wiem skąd twoje oburzenie. On ma umiejętności gry do przodu, ale bez piłki przy nodze, jako zawodnik wbiegający z głębi pola. Tak samo jak Wijnaldum.

0

@kaamil1910 No on jest dobry, ale nie mamy nikogo, kto potrafi grać piłką i kto potrafi ją transferować do przodu. Potrafią to Pjanić z Puigiem, ale siedzą na ławce.

0

@kaamil1910 Ta Busiego. Chłop będzie za Pedriego grał i będziemy grali Wijnaldumem, który nie umie grać do przodu, de Jongiem, który nie umie grać do przodu oraz Busquetsem, który nie umie biegać. Nasza linia pomocy jest bardzo słaba, a Wijnaldum to kolejny piłkarz do rotacji bez profilu, którego najbardziej potrzebujemy.

7

@Messibestplayerintheworld Myślę, że Koeman sam widzi, że Laporta by go wypieprzył raz dwa, gdyby był na rynku trener z topu do wzięcia. Nie wróży to dobrze na przyszłość w kontekście relacji w zespole i na linii trener-prezydent.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?