0

@kuz A co z Griezmannem?

0

@kuz Po co nam kolejny zawodnik o profilu Messiego?

2

@doc Jedno i drugie :)

6

@cichociemny1000 Niezły zjazd

2

@SonBarcaGoku Ciekawe, że ludzie nie pamiętają już tak dobrze, że Salah pod koniec meczu też nie trafił do pustej bramki.

8

@kuz No tak, bo to były rzeczywiście setki. Nic tylko dołożyć nóżkę do piątej bramki.

3

@Rust_Cohle Myślę że Miki Messi to był największy talent analityczny w historii serwisu.

0

@Rust_Cohle Kabab

6

Naszym transferem do pomocy jest Matheus Fernandez.

0

Ta sama roszczeniowość, co w przypadku Rakiticia i Suareza. Niby trener o wszystkim decyduje, ale jestem przyzwyczajony do grania wszystkiego, chcę grać wszystko, sprawy nie układały się po mojej myśli, krytyka była nieuzasadniona, blablabla.

0

@FrankliN7 Roberto grał w pomocy, chociażby w El Clasico i prezentował się skandalicznie, Moriba nie pokazał absolutnie nic i to że jest x lat młodszy od Pjanica nie zmienia faktu, że Bośniak jest na ten moment lepszym piłkarzem i powinien dostawać minuty.

0

@Messibestplayerintheworld Pozostaje podziękować Kumanowi za całkowite odrzucenie chłopa nawet za przeciętnego Moribę i tragicznego Roberto. Dzięki temu teraz Pjanić ma tragiczne notowania na rynku transferowym, a tak chociaż sprzedalibyśmy go za te 15 baniek.

1

@Pilka_jest_okragla Collado wypożyczenie, Tenas tak samo, Pena pierwszy zespół, Gonzalez gra w rezerwach i szanse w pierwszym zespole. Tak bym to widział.

15

@gumaz To byłby ten gość w kącie, przeglądający twittera byłego premiera Donalda Tuska.

1

@Kgorecki2500 Jak nie uda się z Haalandem, to pozostaje modlić się, żeby Aguero nie był połamany :D Tylko tyle nam zostaje.

2

@Gomess O Ramosie ostatnio mówi się więcej w kontekście ligi angielskiej. Reszta rzeczywiście prawdopodobnie w PSG.

1

@FCBMati10 No sprzedaliby go właśnie po drugim sezonie, ale PSG chciało więcej za Neymara i transakcja nie doszła do skutku.
Nie ufali też Gomesowi, Denisowi i masie innych piłkarzy, którzy jakoś nie odeszli za pstryknięciem palca.
Kto ma grać zamiast niego? Do klubu przychodzą przeciętniaki pokroju Deulofeu i Malcoma, więc logiczne jest, że Dembele gra.

4

@FCBMati10 Wiarę w niego? Klub co okienko chciał go wyrzucić albo wymienić za Neymara, a gazety zaprzyjaźnione z Bartomeu raz za razem wypuszczały informacje, że tylko siedzi na konsoli, żre fast foody i się opieprza.
Jeśli to ma być ta wiara w niego, to chyba mamy inną definicję wiary.

2

@Tomo1989 Myślisz, że Korwin swoim jednym głosem miał realny wpływ na wynik głosowania, podczas gdy w sejmie zasiada pozostałych 459 posłów i to zwykle o poglądach skrajnie różnych od niego?

5

@Tomo1989 W jaki sposób Korwin decyduje jak żyjemy?

2

@Cochise Fantastycznym przykładem jest były premier Donald Tusk, który z roku na rok przesuwa granicę akceptowalności przez społeczeństwo swojego powrotu do polityki.

2

@JarekS Nie było żadnych plotek o problemach z Depayem.

1

@Jakchcesz Oby tak było, jeśli czytają La Ramblę, to im szczerze współczuję.

33

Ciekawe co sobie myśli Tomek Cwiąkała i reszta czytających stronę dziennikarzy, widząc potężny poziom La Rambli i wartość merytoryczną komentarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@masq Z Anglii Tielemans, z Włoch Barella, z Francji Aouar.

16

@macio_944 Macio w pigułce:
- Chaka umieszcza prowokację na La Bambie (swoją drogą fajna nazwa, ciekawe, kto ją wymyślił)
- użytkownicy zgodnie z zamiarem Chaki dają się sprowokować i płaczą, że prowokacje
- Macio broni swojego pana, jak pies stada owiec

Piękny cykl, niekończąca się opowieść.

16

@Chakalaka Zawsze miałem rysującego Andrzeja za niezbyt inteligentnego człowieka, teraz tylko upewnił mnie w tym przekonaniu.

0

@kolo123 Nie wiem kto jest lepszy, ale gdy grają, to lepiej wygląda Puć. Moriba nie pokazał absolutnie nic.

2

@FC1899Barca O kułwa

22

@CrUyFF9 Nie wiem o czym piszesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?