5

@Peciak zawsze jak sie zmieni sytuacja polityczna będzie mógł powiedzieć, że żartował

0

@Zoker co zgłosiłem? Nic nie zgłaszałem. Możesz napisać na priv bo nic nie widziałem :)
A do jakiego poprzedniego nicku nawiązałem wspominając o konfederacji? Co masz na myśli

2

@pluszek ciekawe co będę myśleć o sobie za 20 lat wyborcy konfederacji
To dopiero ciekawe
Jest bardzo dużo możliwości retuszu i usuwania tatuaży. A z biegiem lat będzie to tylko łatwiejsze

1

@Firestone dokładnie tak będzie xd

0

@tristan87 byłem po mleko tylko

49

Po konferencji Gulera dowiemy się czy jest wielkim talentem czy zwykłym średniakiem

0

@wpwelement to wszystko wina sędziego

8

@Untouchable odszedł i Papszuna

1

@VegetaPolska nie o taką inność chodzi jaką oferujesz

2

@MysticCat o wyborcy każdej partii tak można napisać i pasuje xD

1

@D10SLEO a ja się śmieję z każdego głosującego na którąś z obecnych partii. To mogę się śmiać?

2

Arda Guler mógł zostać Messim a już jest jak Figo

1

@Gracek10 może wkurzony, że Inter Miami go nie chce

1

@Pitinho ciekawe co na to Ci którzy byli pewni tej miłości Leo ponad wszystko do klubu. Pewnie siedzą cicho

9

@JaroCoach możesz liczyć tam na wszystko. Nawet, że wyślą inny produkt

0

@bartekvisca napisz że głosujesz na Memtzena to wielu cię pokocha. To taki "powiew młodości"

0

@bartekvisca czyli nie jest to możliwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?