Bartek_VEB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Gitarkafcb ah tyle trofeów na farcie. Wszystko wina sędziego
1
Teraz Hurkacz odpocznie i wróci żeby dostać reszte wpierdzielu
4
@MesQueUnClub96 ta powinno być xDD biedny Hubert
1
@Pogba kilka lat temu
0
@MesQueUnClub96 bo jest słaby
0
@FCB_dimiC na szczęście moderacja pracuje a nie wymyśla teorie spiskowe jak ty :) ale bawi to oskarżanie osób z nowymi kontami więc się pośmieje i życzę miłego wieczoru
8
Hurkacz grzeczny dzień dobry na klatce mówił
0
@FCB_dimiC udowodnij mi coś a nie rzucaj oskarżenia bez pokrycia. Trochę nieładne :)
0
@FCB_dimiC kolejna osoba którą zaskocze. Forum posiada możliwość przeglądania bez posiadania konta. Wiem szokujące. Nie musisz dziękować za takie info
@MesQueUnClub96 zostałem przy temacie. Znów nie masz racji jak widać
0
@MesQueUnClub96 jak zawsze w punkt xD
0
Djokovic się nawet nie zmęczy xD
0
@MesQueUnClub96 porażki zapisujesz? Ciekawe podejście do życia
0
@RosjaninBut no cóż wśród kobiet też są glupie osoby
1
Wieczny talent mający 26 lat i ciągle przegrywający przez słaby mental ale @MesQueUnClub96 się jara
1
Ah ten potężny Hurkacz
2
@FcPortoFan1999 na pewno weźmie te uwagi do siebie
3
@BulaKG i już wiemy, że stopkarz xD
8
@VegetaPolska albo z jakąś kobietą
1
@Comentateiro Guardiola amator nic w życiu nie wygrał, nie zna się. @MesQueUnClub96 zna się i wie, że Haaland to amator
1
@Deviler dlatego zawsze mieszam oba
18
@vangoor dowalić się do Realu bez powodu musze bo się udusze xd
0
@MesQueUnClub96 naładowałeś akumulatory i można spamić
0
@MarcepanowyKsiaze nie widzę różnicy za to do Courtois :)
0
@BARCA1899Messi jest tak dużo że grywali przeciętni kessie i Roberto xD
2
@daniel32778 sam wychowam dzieci i też to zrobię
1
@Luciano99 to juz nie będę. Przekonałeś mnie
0
@Rust_Cohle hehe dobre to było
1
@Pawlak1992 dla niektórych w realu grał tylko Ronaldo xD
1
@Emhyr 900 milionów tez?
1
@Kgorecki2500 biedna rybka :( az bym zjadł