1

@barcelonaLM bo jej nie będzie

1

@Adamski69 efekt obsesyjnych fanów jak @MesQueUnClub96

1

Gdyby nie wszyscy tenisiści to Hurkacz byłby najlepszy na świecie

1

@MesQueUnClub96 w końcu coś mądrego

2

@MesQueUnClub96 djokovic może wgl nie wychodzić i jest szansa, że Hurkacz to przegra

7

@Pawel13sz z takimi kapitanami jak Roberto i Dembele jestem o niego spokojny

2

@masq posada czeka na ciebie

6

@Pawel13sz jakie dwa sezony. Tu po dwóch meczach będzie do wywalenia

11

@Bartas7VeB Xavi chce wszystkich wtedy może wyjdzie z grupy w lidze mistrzów

2

@draxidox znalazł sposób na łatwe zielone. Inni go nienawidzą

3

@Pawel13sz a mi Rudnevsa z Juve

2

@MesQueUnClub96 bo nie ma o kim szkoda czasu

2

@Survier biore popcorn i obserwuje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

3

@MesQueUnClub96 jeszcze pozostało mu nauczyć się grać w tenisa i będzie git

1

@MesQueUnClub96 co wybierasz związek z tą miss czy koniec kariery Hurkacza?

3

@SkN widzę dziś dzień powielania tych samych rzeczy na stronie xd

1

@Luciano99 to by się dopiero załamała

2

@Medium po lewej lepsza

0

@Nazio_87 ja ciebie też nie. Dogadani

0

@Nazio_87 mnie polecam

1

@HighestInTheRoom dopiero po neymarze będzie

7

@Comentateiro trzeba było potem Hurkacza obejrzeć który umie tylko serwować

0

Lenglet > Hurkacz

5

@MesQueUnClub96 kobiete znajdź

7

@PatrychoO a jeden nawet na labambie wypisuje

2

Kobiecy tenis dużo wolniejszy. Może Hurkacz by tam coś wygrał

1

@Gitarkafcb to wszystko masoneria zaplanowała

6

@Medium nie ma szans ze tyle zrobi xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?