Bartek_VEB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Owen > Lewandowski
0
@natanvip nie ma szans sensownie z tego wyjść bez czegoś takiego bo cały świat odjedzie kilka poziomów wyżej w tym czasie
0
@MarcepanowyKsiaze kto pytał
3
@Sau_Ron a przed pogłoskami o Realu był drugim Messim xD
1
@Rewolucja123 dziękuję i wzajemnie. Buziaki
2
@macio_944 jak wygrają wybory to powiedzą, że to był żart i się wycofują xd
1
@karolszymek i organizacje FAME LABAMBA zrobić
0
@PabloVEB to samo co wyborcy konfederacji
0
@cules100pro fakt, że taki piłkarz ma jakikolwiek kontrakt
0
@Barca1922 okej szanuje zdanie choć nie do końca widzę jakiś wielki potencjał w graczach z barcy b
1
@Szmulek teraz wypisz wszystkie muniry sandro bartry i wielu innych. I zobaczysz ilu było takich co wskoczyło na taki poziom
0
@MesQueUnClub96 twoje posty? Przyzwyczajony jestem
2
@Damian11 jak w Polsce, wszystko na kredyt i wykonywane przez dziwne firmy. Co tu może się nie udać xd
4
@MarcepanowyKsiaze chcesz pokazać swoje przemyślenia i wiedzę. Jak ktoś pisze, ze De Jonga łatwo będzie zastąpić to za taką wiedzę podziękuję xDD
1
@MarcepanowyKsiaze to czekamy na wiedzę
0
@kubix05 najważniejsze, że tu trafił Alonso xD
4
@MESSIah16 odmawiam, sprzedaje City i kupuję Barcelonę
7
@BARCA1899Messi Barca bogata Roque tego lata jednak! Sytuacja finansowa klubu na top poziomie
0
@tbas Nico załata dziurę wtedy xd
1
@FCB_dimiC i przez to brak kasy na Roque
0
@MarcepanowyKsiaze jakie pieniądze wtedy a jakie teraz z roku na rok rządzą piłką. Ale no tak stanąłeś w tej historii to już pisałem
0
@MOLESTA Bartomeuflacja
1
@Sysia11 lepiej PSG większa szansa na ligę co rok. Chyba też ich wybiorę
0
@MarcepanowyKsiaze namówiłeś. Tylko nie wiem który wybrać xd
0
@MarcepanowyKsiaze to żyj dalej tą piękną historią w której się zatrzymałeś. Piękne to było zgadzam sie. Jednak wolę żyć i historią i przyszłością
3
@mekston jeśli przejdzie to top talent. Jednak jeśli nie to średniak który nie załapał by się do barcy b
1
@MesQueUnClub_87 wina Gasparta!
0
@Kgorecki2500 najwyżej będzie średnim biedakiem. Ale racja nie upadnie
1
@MarcepanowyKsiaze ah to starsze "lepsze" pokolenie xD
1
@MarcepanowyKsiaze tylko socios! Które nie ogarnia i potrafi wybrać Bartomeu xd
Jak tak dalej pójdzie to będziesz, żył samą historią :) uwielbiam osoby żyjące tylko historią. Przeważnie stoją w miejscu i sie nie rozwijają