0

@MesQueUnClub96 Owen > Lewandowski

0

@natanvip nie ma szans sensownie z tego wyjść bez czegoś takiego bo cały świat odjedzie kilka poziomów wyżej w tym czasie

0

@MarcepanowyKsiaze kto pytał

3

@Sau_Ron a przed pogłoskami o Realu był drugim Messim xD

1

@Rewolucja123 dziękuję i wzajemnie. Buziaki

2

@macio_944 jak wygrają wybory to powiedzą, że to był żart i się wycofują xd

1

@karolszymek i organizacje FAME LABAMBA zrobić

0

@PabloVEB to samo co wyborcy konfederacji

0

@cules100pro fakt, że taki piłkarz ma jakikolwiek kontrakt

0

@Barca1922 okej szanuje zdanie choć nie do końca widzę jakiś wielki potencjał w graczach z barcy b

1

@Szmulek teraz wypisz wszystkie muniry sandro bartry i wielu innych. I zobaczysz ilu było takich co wskoczyło na taki poziom

0

@MesQueUnClub96 twoje posty? Przyzwyczajony jestem

2

@Damian11 jak w Polsce, wszystko na kredyt i wykonywane przez dziwne firmy. Co tu może się nie udać xd

4

@MarcepanowyKsiaze chcesz pokazać swoje przemyślenia i wiedzę. Jak ktoś pisze, ze De Jonga łatwo będzie zastąpić to za taką wiedzę podziękuję xDD

1

@MarcepanowyKsiaze to czekamy na wiedzę

0

@kubix05 najważniejsze, że tu trafił Alonso xD

4

@MESSIah16 odmawiam, sprzedaje City i kupuję Barcelonę

7

@BARCA1899Messi Barca bogata Roque tego lata jednak! Sytuacja finansowa klubu na top poziomie

0

@tbas Nico załata dziurę wtedy xd

1

@FCB_dimiC i przez to brak kasy na Roque

0

@MarcepanowyKsiaze jakie pieniądze wtedy a jakie teraz z roku na rok rządzą piłką. Ale no tak stanąłeś w tej historii to już pisałem

0

@MOLESTA Bartomeuflacja

1

@Sysia11 lepiej PSG większa szansa na ligę co rok. Chyba też ich wybiorę

0

@MarcepanowyKsiaze namówiłeś. Tylko nie wiem który wybrać xd

0

@MarcepanowyKsiaze to żyj dalej tą piękną historią w której się zatrzymałeś. Piękne to było zgadzam sie. Jednak wolę żyć i historią i przyszłością

3

@mekston jeśli przejdzie to top talent. Jednak jeśli nie to średniak który nie załapał by się do barcy b

1

@MesQueUnClub_87 wina Gasparta!

0

@Kgorecki2500 najwyżej będzie średnim biedakiem. Ale racja nie upadnie

1

@MarcepanowyKsiaze ah to starsze "lepsze" pokolenie xD

1

@MarcepanowyKsiaze tylko socios! Które nie ogarnia i potrafi wybrać Bartomeu xd
Jak tak dalej pójdzie to będziesz, żył samą historią :) uwielbiam osoby żyjące tylko historią. Przeważnie stoją w miejscu i sie nie rozwijają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?