0

@Barcelona1235 oficjalnie tak skończy?

0

@Sulimo a jak mnie zaatakuje? To co mogę?

0

Ah ten Arda Guler drugi Figo

0

@Kgorecki2500 czemu?

0

@DragonxNF maszyna

2

@PatrychoO oj tak stary PKS xD

0

@tristan87 nie ale przerażasz mnie ty bo zachowujesz się jak stalker :) pozdrawiam

2

@masq nie wiem czy jest najsilniejszym graczem ale na pewno największym

0

@Janas11224 a jak ktoś wsiada do wózka i nim jeździ to jaki jest?

0

@michal26 może nawet i dobrze jeśli przyjdzie faktycznie w styczniu. Do tego czasu Ferran i Fati mają czas się pokazać jak któryś się okaże dalej beznadziejnycl to może zrozumie, że musi odejść

0

@MesQueUnClub96 nie wiem czy wiesz ale istnieje taka możliwość jak przeglądanie forum bez posiadania konta. Wiem szokujące

1

@SkilledHydra16 gotuje z przepisu Cruyffa. Zobaczymy co ugotuje w kolejne okienka

1

@Emhyr jeszcze wtedy miał kreta. Teraz nic nie warte newsy ma

0

@MesQueUnClub96 Udowodnij mi coś a nie rzucaj oskarżenia

0

@partymaker ekspert na możliwości narodu

13

@MesQueUnClub96 no i jeszcze kilka odejść. Lenglet, Dest, @MesQueUnClub96 i chyba okienko sensowne

0

@Esteban_ beka z fanów romero i romano

0

@Kitek1640 tak słyszałem

0

@Sulimo może do Barcy na skrzydło

0

@Survier pewnie połamie się w trakcie

1

@Survier ale jak dołączy to będzie tureckim Messim więc warto

0

@Artysta9 pewniaczek, że wróci więc nie ma newsów

1

@Safrani doczytanie całości nie będzie pasowało do narracji którą wybrał

0

@Safrani wtedy zawsze powie, że żartował xd

1

@Safrani bylem na jednym spotkaniu Mentzena. Lepiej mu idzie bycie standuperem i picie piwa niż politykowanie :)

9

@bartekvisca tak można zostać politykiem, złodziejem. W sumie jedno i to samo

1

@Peciak postulaty z którymi sie zgadzasz i osoby które popierasz to racjonalne i jedyne słuszne wybory. Rozumiemy wszyscy

0

@karolszymek Lewandowski

1

@Survier I wtedy liga europy wygrana

0

@Peciak również pozdrawiam i życzę miłego dnia. Nie żartuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?