Bartek_VEB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcelona1235 oficjalnie tak skończy?
0
@Sulimo a jak mnie zaatakuje? To co mogę?
0
Ah ten Arda Guler drugi Figo
0
@Kgorecki2500 czemu?
0
@DragonxNF maszyna
2
@PatrychoO oj tak stary PKS xD
0
@tristan87 nie ale przerażasz mnie ty bo zachowujesz się jak stalker :) pozdrawiam
2
@masq nie wiem czy jest najsilniejszym graczem ale na pewno największym
0
@Janas11224 a jak ktoś wsiada do wózka i nim jeździ to jaki jest?
0
@michal26 może nawet i dobrze jeśli przyjdzie faktycznie w styczniu. Do tego czasu Ferran i Fati mają czas się pokazać jak któryś się okaże dalej beznadziejnycl to może zrozumie, że musi odejść
0
@MesQueUnClub96 nie wiem czy wiesz ale istnieje taka możliwość jak przeglądanie forum bez posiadania konta. Wiem szokujące
1
@SkilledHydra16 gotuje z przepisu Cruyffa. Zobaczymy co ugotuje w kolejne okienka
1
@Emhyr jeszcze wtedy miał kreta. Teraz nic nie warte newsy ma
0
@MesQueUnClub96 Udowodnij mi coś a nie rzucaj oskarżenia
0
@partymaker ekspert na możliwości narodu
13
@MesQueUnClub96 no i jeszcze kilka odejść. Lenglet, Dest, @MesQueUnClub96 i chyba okienko sensowne
0
@Esteban_ beka z fanów romero i romano
0
@Kitek1640 tak słyszałem
0
@Sulimo może do Barcy na skrzydło
0
@Survier pewnie połamie się w trakcie
1
@Survier ale jak dołączy to będzie tureckim Messim więc warto
0
@Artysta9 pewniaczek, że wróci więc nie ma newsów
1
@Safrani doczytanie całości nie będzie pasowało do narracji którą wybrał
0
@Safrani wtedy zawsze powie, że żartował xd
1
@Safrani bylem na jednym spotkaniu Mentzena. Lepiej mu idzie bycie standuperem i picie piwa niż politykowanie :)
9
@bartekvisca tak można zostać politykiem, złodziejem. W sumie jedno i to samo
1
@Peciak postulaty z którymi sie zgadzasz i osoby które popierasz to racjonalne i jedyne słuszne wybory. Rozumiemy wszyscy
0
@karolszymek Lewandowski
1
@Survier I wtedy liga europy wygrana
0
@Peciak również pozdrawiam i życzę miłego dnia. Nie żartuje