0

@MarcepanowyKsiaze rozumiem ze tylko tacy są możliwi właściciele i opcje na świecie? To współczuję wiedzy

0

@Kgorecki2500 no oczywiście wygrzebiemy. Gdzie reszta odleci bardzo daleko poziomem :) ale tak wyjdziemy na prostą

0

@Kgorecki2500 Real się nie wpakował w tak dramatyczne problemy hm? Inni będą uciekać a tu będzie wieczne wychodzenie na prostą :) gdzie reszta odskoczy dwa poziomy wyżej

1

@Sysia11 a romantycy wielcy dalej będą myśleć, że bez tego się obejdzie :)

3

@BARCA1899Messi bez bogatego właściciela w czasach gdzie piłkę zdominowały pieniądze nigdy. Ale niech romantycy dalej wierzą, że tak

1

Ale może Bernardo Silve się uda ściągnąć

1

@BARCA1899Messi za dużo

0

@Ascend ah ta szlachetna konfederacja xD

1

@krol211 nikt tyle nie załatwi co Deco obieca

0

@kkbarca dokładnie. W Barcy zawsze wszystko się udaje temu zarządowi :) prawda?

0

@MesQueUnClub96 gdyby to było pozytywne to byś sie tym jarał xd jak negatywne to "tylko jedna gazeta"

0

Fajny był ten Roque

4

@BordowyPtak pewnie żadne bo takim najłatwiej idzie ocenianie xd

1

@Sulimo co przewidzieli odnośnie Gulera?

5

@MysticCat zawsze może zmienić zdanie i powiedzieć, że żartował jak Mentzen xD

3

@Trencaxarxes jestem tu od kilku dni :) pozdrawiam

11

@Kondziubarca z miłości do klubu powinien oddać wszystko co zarobił w życiu

2

@Sulimo jak każdy prawilny polak we wszystkim jest

0

@Luciano99 zamiana 3 i 4 i zgadza sie

2

@Messibestplayerintheworld tier3. Jest to pewnie losowy czarnoskóry w Barcelonie

12

@VegetaPolska może też "nie kochać" ani Barcy ani Realu, mieć obojętne nastawienie ( szok dla niektórych ) i wybierze to co mu będzie oferować więcej xd

7

@Gaz legenda. Zasługuje na powrót

0

@IronSanHybrid racja jest wiele. Wszystko na tym samym żenującym poziomie. Postawie x przy każdej z opcji

0

@IronSanHybrid jaka ta droga? Konfederacja czy lewica? Pod które rozpędzone auto mam skoczyć

1

@ptrx w końcu głos rozsądku

0

@SenseiFCB życie historią takie piękne

8

@PatrychoO a Perez wyciąga te 20 milionów z kieszeni bo akurat tyle miał w spodniach po prostu

0

@MesQueUnClub96
Haaland > Lewandowski

0

@tristan87 masz rację

21

@bartas97 to już nie pasowało cicho xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?