Bartek_VEB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarcepanowyKsiaze rozumiem ze tylko tacy są możliwi właściciele i opcje na świecie? To współczuję wiedzy
0
@Kgorecki2500 no oczywiście wygrzebiemy. Gdzie reszta odleci bardzo daleko poziomem :) ale tak wyjdziemy na prostą
0
@Kgorecki2500 Real się nie wpakował w tak dramatyczne problemy hm? Inni będą uciekać a tu będzie wieczne wychodzenie na prostą :) gdzie reszta odskoczy dwa poziomy wyżej
1
@Sysia11 a romantycy wielcy dalej będą myśleć, że bez tego się obejdzie :)
3
@BARCA1899Messi bez bogatego właściciela w czasach gdzie piłkę zdominowały pieniądze nigdy. Ale niech romantycy dalej wierzą, że tak
1
Ale może Bernardo Silve się uda ściągnąć
1
@BARCA1899Messi za dużo
0
@Ascend ah ta szlachetna konfederacja xD
1
@krol211 nikt tyle nie załatwi co Deco obieca
0
@kkbarca dokładnie. W Barcy zawsze wszystko się udaje temu zarządowi :) prawda?
0
@MesQueUnClub96 gdyby to było pozytywne to byś sie tym jarał xd jak negatywne to "tylko jedna gazeta"
0
Fajny był ten Roque
4
@BordowyPtak pewnie żadne bo takim najłatwiej idzie ocenianie xd
1
@Sulimo co przewidzieli odnośnie Gulera?
5
@MysticCat zawsze może zmienić zdanie i powiedzieć, że żartował jak Mentzen xD
3
@Trencaxarxes jestem tu od kilku dni :) pozdrawiam
11
@Kondziubarca z miłości do klubu powinien oddać wszystko co zarobił w życiu
2
@Sulimo jak każdy prawilny polak we wszystkim jest
0
@Luciano99 zamiana 3 i 4 i zgadza sie
2
@Messibestplayerintheworld tier3. Jest to pewnie losowy czarnoskóry w Barcelonie
12
@VegetaPolska może też "nie kochać" ani Barcy ani Realu, mieć obojętne nastawienie ( szok dla niektórych ) i wybierze to co mu będzie oferować więcej xd
7
@Gaz legenda. Zasługuje na powrót
0
@IronSanHybrid racja jest wiele. Wszystko na tym samym żenującym poziomie. Postawie x przy każdej z opcji
0
@IronSanHybrid jaka ta droga? Konfederacja czy lewica? Pod które rozpędzone auto mam skoczyć
1
@ptrx w końcu głos rozsądku
0
@SenseiFCB życie historią takie piękne
8
@PatrychoO a Perez wyciąga te 20 milionów z kieszeni bo akurat tyle miał w spodniach po prostu
0
@MesQueUnClub96
Haaland > Lewandowski
0
@tristan87 masz rację
21
@bartas97 to już nie pasowało cicho xD