5

@KlonaZepan dziękuję bardzo

3

@KlonaZepan i prawidłowo

2

@KlonaZepan a gdzieś wyszło, ze nie kibicuje Polsce?

2

@KlonaZepan lepiej gdyby Rosji kibicowała prawda?

5

@Bocheno1 ta 5 to jak porównać dwa zepsute mleka które lepsze

1

@FcPortoFan1999 czego się po nim mądrego można spodziewać

0

@adambądkowski93 prawie jak Barca i Espanyol

2

@fotohobby ooo korwinizmy
@Barca2022 kurde możesz mieć rację

0

@MesQueUnClub96 Hurkacz jest najlepszy

4

@MesQueUnClub96 lepiej nie pisać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@VegetaPolska oj dziękuję kochany

1

@Survier nie wiem czy jedna wystarczy na wyjście z tego wszystkiego. Potrzeba dłuższej stabilizacji

3

@Deviler jesli nie przegra lub nie zremisuje to tak

3

@Faro może u dobrego trenera

0

@FCB_dimiC ja tak

1

@Survier nie doceniają tego co mają

4

@Przemek2323 ja za PO nic nie zarabiałem. Za PiS zarabiam wiec wybór oczywisty. Nie ważne ile miałem lat za PO. To są fakty

7

@Przemek2323 przecież to fakty. Uważasz inaczej?

1

@lucca87 każdy może się wypowiadać. Czego oczekujesz upubliczniając swoje zdanie na forum? Tylko poklasku? To gratuluje myślenia

A pomysł z Yamalem na trybunach jest idiotyczny

0

@ProMILs chętnie byśmy twoją zobaczyli

0

@bodzio10 to powiększy pokaźną gablote

0

Barcelona Tottenham w pucharze gampera. Może Kane coś wygra

1

@tristan87 jedyny walczy o dobre imie kadry. Oby wrócił jako nowy kapitan

35

@Emhyr a chłop ma to w dupie. Ma żonę którą kocha, dwójkę dzieci, w cholerę kasy i mieszka w jednym z lepszych miejsc na świecie i się bawi. A Polaczki mają ból dupy xd

3

@konrad1661 to wszystko wina sędziego na pewno. Szkoda gadać xd

13

@kuz albo po prostu wy tak krzywo patrzycie na nich gdy grają w Realu. Ale na siebie to mało kto spojrzy xd

2

@MrPGG beznadziejne. Chętnie bym kupił

1

@Firestone Żalgiris Wilno

0

@barcelonaLM i to dobra decyzja w tym momencie kasa najważniejsza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?