Bartek_VEB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@KlonaZepan dziękuję bardzo
3
@KlonaZepan i prawidłowo
2
@KlonaZepan a gdzieś wyszło, ze nie kibicuje Polsce?
2
@KlonaZepan lepiej gdyby Rosji kibicowała prawda?
5
@Bocheno1 ta 5 to jak porównać dwa zepsute mleka które lepsze
1
@FcPortoFan1999 czego się po nim mądrego można spodziewać
0
@adambądkowski93 prawie jak Barca i Espanyol
2
@fotohobby ooo korwinizmy
@Barca2022 kurde możesz mieć rację
0
@MesQueUnClub96 Hurkacz jest najlepszy
4
@MesQueUnClub96 lepiej nie pisać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@VegetaPolska oj dziękuję kochany
1
@Survier nie wiem czy jedna wystarczy na wyjście z tego wszystkiego. Potrzeba dłuższej stabilizacji
3
@Deviler jesli nie przegra lub nie zremisuje to tak
3
@Faro może u dobrego trenera
0
@FCB_dimiC ja tak
1
@Survier nie doceniają tego co mają
4
@Przemek2323 ja za PO nic nie zarabiałem. Za PiS zarabiam wiec wybór oczywisty. Nie ważne ile miałem lat za PO. To są fakty
7
@Przemek2323 przecież to fakty. Uważasz inaczej?
1
@lucca87 każdy może się wypowiadać. Czego oczekujesz upubliczniając swoje zdanie na forum? Tylko poklasku? To gratuluje myślenia
A pomysł z Yamalem na trybunach jest idiotyczny
0
@ProMILs chętnie byśmy twoją zobaczyli
0
@bodzio10 to powiększy pokaźną gablote
0
Barcelona Tottenham w pucharze gampera. Może Kane coś wygra
1
@tristan87 jedyny walczy o dobre imie kadry. Oby wrócił jako nowy kapitan
35
@Emhyr a chłop ma to w dupie. Ma żonę którą kocha, dwójkę dzieci, w cholerę kasy i mieszka w jednym z lepszych miejsc na świecie i się bawi. A Polaczki mają ból dupy xd
3
@konrad1661 to wszystko wina sędziego na pewno. Szkoda gadać xd
13
@kuz albo po prostu wy tak krzywo patrzycie na nich gdy grają w Realu. Ale na siebie to mało kto spojrzy xd
2
@MrPGG beznadziejne. Chętnie bym kupił
1
@Firestone Żalgiris Wilno
0
@barcelonaLM i to dobra decyzja w tym momencie kasa najważniejsza