5

@karolszymek ja. Świadomie spać nie mogę

3

Niektórzy się martwią, że Roque strzela tylko tap-iny i nic nie ma wow w jego grze a Lewy przeleciał tak całą karierę i trochę osiągnął

1

@FCB_dimiC nie muszę. Ważne żeby rządzić a nie być inteligentnym

1

@zenoowity należę do WHO i NWO i tworze plany przejęcia władzy nad wami

1

Ciekawe jak następnym razem dokonają na mnie depopulacji bo szczepienia ani 5g nie pokonały mnie

3

@Jakchcesz do tego jak wszystko w kazdym kraju ma działać na takich samych zasadach to jednak podziękuję za widok ćpuna na ćpunie na ulicach jak w USA

2

@Saviola88 nie. Jesteś głupi po prostu. To inna sprawa :) polecam oglądać atora czy innego przygłupa dalej i się "rozwijać"

0

@betonito dobre i złe rzeczy robią ludzie a nie narodowość :) Polacy w liczbach milionowych za granicą spoko. Obcokrajowcy w Polsce skandal

6

@Piernik no oczywiście, że o to chodzi i żeby w krajach afrykańskich nie rodziło się po 20 dzieci na rodzinę itp. Ale jakies @Saviola88 wymyśla spiski. Pewnie szczepienia miały spowodować depopulację dla takich jak on

1

@betonito można opuścić swój kraj bez wojny. Wiem jesteś w szoku ale co beton to beton

0

@gumaz sam siebie dead

4

@Saviola88 zaraz po reptilianach

0

@Ojciec5tkidzieci nie no ta co w Holandii wygrała dużo lepsza. Nie oceniasz obiektywie tylko przez swój brak akceptacji. Skandal

0

@Ojciec5tkidzieci i to brzydsza od tej z Holandii

5

@Luciano99 więcej aktorów trzeba dodać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bartas7VeB a niektórzy się spłaczą jak to można iść do Arabii xd

2

Ależ Hurkacz pozamiatał na tym Wimbledonie

2

@Rust_Cohle nie przelogowałeś się

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@vangoor Tutaj są osoby które Messiemu by wąchały więc no

2

@macio_944 wszyscy zli tylko biedna atakowana konfederacja i jej wyborcy myślący i dobrzy xD

0

@LS a ja też bym zmienił ale nie powiem na jaki

4

@gumaz hahaha kompromitacja. Tyle narzekania, że nigdzie nie zapraszani a jak juz są to się chowają

2

@MesQueUnClub96 a o Hurkaczu ile?

0

@michal26 no mi głównie o to chodzi dlatego w żaden sposób nie zagłosuje na konfederacje. Z Mentzena Korwina to sobie mogę śmieszkowac bo sami dają pole do popisu. Mam problem do zaplecza konfederacji które jest dramatyczne stąd bez szans na mój głos póki jest jakie jest

1

@Ojciec5tkidzieci dziękuję i pozdrawiam miłego piąteczku :D

0

@mcsarna nie ma szans

0

@MesQueUnClub96 twój głos już mamy

0

@MesQueUnClub96 nie. Bo są tacy sami jak on :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?