Bartek_VEB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@karolszymek ja. Świadomie spać nie mogę
3
Niektórzy się martwią, że Roque strzela tylko tap-iny i nic nie ma wow w jego grze a Lewy przeleciał tak całą karierę i trochę osiągnął
1
@FCB_dimiC nie muszę. Ważne żeby rządzić a nie być inteligentnym
1
@zenoowity należę do WHO i NWO i tworze plany przejęcia władzy nad wami
1
Ciekawe jak następnym razem dokonają na mnie depopulacji bo szczepienia ani 5g nie pokonały mnie
3
@Jakchcesz do tego jak wszystko w kazdym kraju ma działać na takich samych zasadach to jednak podziękuję za widok ćpuna na ćpunie na ulicach jak w USA
2
@Saviola88 nie. Jesteś głupi po prostu. To inna sprawa :) polecam oglądać atora czy innego przygłupa dalej i się "rozwijać"
0
@betonito dobre i złe rzeczy robią ludzie a nie narodowość :) Polacy w liczbach milionowych za granicą spoko. Obcokrajowcy w Polsce skandal
6
@Piernik no oczywiście, że o to chodzi i żeby w krajach afrykańskich nie rodziło się po 20 dzieci na rodzinę itp. Ale jakies @Saviola88 wymyśla spiski. Pewnie szczepienia miały spowodować depopulację dla takich jak on
1
@betonito można opuścić swój kraj bez wojny. Wiem jesteś w szoku ale co beton to beton
0
@gumaz sam siebie dead
4
@Saviola88 zaraz po reptilianach
0
@Ojciec5tkidzieci nie no ta co w Holandii wygrała dużo lepsza. Nie oceniasz obiektywie tylko przez swój brak akceptacji. Skandal
0
@Ojciec5tkidzieci i to brzydsza od tej z Holandii
5
@Luciano99 więcej aktorów trzeba dodać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bartas7VeB a niektórzy się spłaczą jak to można iść do Arabii xd
2
Ależ Hurkacz pozamiatał na tym Wimbledonie
2
@Rust_Cohle nie przelogowałeś się
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@vangoor Tutaj są osoby które Messiemu by wąchały więc no
2
@macio_944 wszyscy zli tylko biedna atakowana konfederacja i jej wyborcy myślący i dobrzy xD
0
@LS a ja też bym zmienił ale nie powiem na jaki
4
@gumaz hahaha kompromitacja. Tyle narzekania, że nigdzie nie zapraszani a jak juz są to się chowają
2
@MesQueUnClub96 a o Hurkaczu ile?
0
@michal26 no mi głównie o to chodzi dlatego w żaden sposób nie zagłosuje na konfederacje. Z Mentzena Korwina to sobie mogę śmieszkowac bo sami dają pole do popisu. Mam problem do zaplecza konfederacji które jest dramatyczne stąd bez szans na mój głos póki jest jakie jest
1
@Ojciec5tkidzieci dziękuję i pozdrawiam miłego piąteczku :D
0
@mcsarna nie ma szans
0
@MesQueUnClub96 twój głos już mamy
0
@MesQueUnClub96 nie. Bo są tacy sami jak on :)