0

@Survier najbardziej boje się nijakiego Xaviego

1

Omg deszcz najgorzej

0

@Sinirsey jaki rap takie legendy. Więc tak

4

@Deviler jak są łosie które godzą się na takie warunki i nie pytają ( np niepłatne nadgodziny ) to jakoś mi ich nie szkoda

0

@Rastafarnianin taka historia ze jesli skończyłoby sie na wymianach Barcelona byłaby w dupie 50 milionów około ( nie pamiętam za ile przyszedł Torres ) świetne zarządzanie xD

1

@gumaz 2 miliony jak każda

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kinginiesta no cóż mam inne zdanie trochę. Ale oczywiście też trzymam kciuki choć kompletnie nie wierzę. Pozdrawiam
@cules100pro jak widzisz da się z kimś dyskutować jak ma inne zdanie :)

0

@Kinginiesta Trochę jak Kessie i nic z tego nie było

2

@jacob345 a to fakt

0

@cules100pro xD porównuje czyjś poziom do innego piłkarza i uważam, że wniesie tyle samo. O cóż Ci chodzi. Nie każe Ci mnie lubić ale to, że mam inne poglądy nie znaczy, że nie mogę ich wyrazić. Uważam, że nie wniesie więcej niż Ferran

0

@cules100pro w karierze trochę rozegrał które widziałem ( napisze drugi raz bo nie dotarło ) stąd oceniam transfer za absurdalny :)

0

@MOLESTA to moje przewidywania. Procenty to też twoje przewidywania?

0

@MOLESTA wyliczone z wzoru Hajty

0

@escarabajo starałem się z całych sił. Kolejny Coutinho podobny lewo skrzydłowy

0

@Bulbulator odpali jak Ferran

0

@cules100pro w Gironie go oglądałem. Nie oglądałem go w innych miejscach :) ale dopowiadaj sobie dalej xd specyficzne podejście

0

@cules100pro trochę meczy w karierze zagrał i nawet je widziałem. I mam prawo ocenić, że jest to absurdalny transfer :)

1

@Kinginiesta co cię przekonuje w tym transferze? Jak uważasz

1

@szkutnik91 to będziesz czekał do śmierci xd

0

A Romeu zaskoczy wszystkich i pociągnie zespół do Ligi Europy

1

@Eto'o9 R10 Bednarek też zna świetnie premier league. Czy byłby to dobry transfer?

0

@Barcelona1235 Yamal czuje, że będzie pięknie się rozwijał będąc często na ławce i nie grając ani w pierwszym ani drugim zespole

0

@Comentateiro zakład, że będzie to niewypał?

0

@Rust_Cohle tak trzeba żyć

0

@cules100pro po ilu dniach tutaj można wyrażać swoją opinie, że jakiś transfer jest dramatem?

0

@AllBundy telemedi tam załatwiałem ja

3

@abram3k chociaż tyle, że pół darmo. Choć na stan finansów i tak drogo xd

0

@pioz123 akurat z transferu Inigo jestem bardzo zadowolony tym bardziej, że jest lewonożny. To inna sprawa i się zgadzam

2

@Barcelona1235 przecież Romeu i Busi to totalnie inne światy w stylu gry więc to nijakie zastępstwo. I tak trzeba będzie kompletnie inaczej grać. Juz De Jong bardziej by przypominał Busiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?