Bartek_VEB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier najbardziej boje się nijakiego Xaviego
1
Omg deszcz najgorzej
0
@Sinirsey jaki rap takie legendy. Więc tak
4
@Deviler jak są łosie które godzą się na takie warunki i nie pytają ( np niepłatne nadgodziny ) to jakoś mi ich nie szkoda
0
@Rastafarnianin taka historia ze jesli skończyłoby sie na wymianach Barcelona byłaby w dupie 50 milionów około ( nie pamiętam za ile przyszedł Torres ) świetne zarządzanie xD
1
@gumaz 2 miliony jak każda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kinginiesta no cóż mam inne zdanie trochę. Ale oczywiście też trzymam kciuki choć kompletnie nie wierzę. Pozdrawiam
@cules100pro jak widzisz da się z kimś dyskutować jak ma inne zdanie :)
0
@Kinginiesta Trochę jak Kessie i nic z tego nie było
2
@jacob345 a to fakt
0
@cules100pro xD porównuje czyjś poziom do innego piłkarza i uważam, że wniesie tyle samo. O cóż Ci chodzi. Nie każe Ci mnie lubić ale to, że mam inne poglądy nie znaczy, że nie mogę ich wyrazić. Uważam, że nie wniesie więcej niż Ferran
0
@cules100pro w karierze trochę rozegrał które widziałem ( napisze drugi raz bo nie dotarło ) stąd oceniam transfer za absurdalny :)
0
@MOLESTA to moje przewidywania. Procenty to też twoje przewidywania?
0
@MOLESTA wyliczone z wzoru Hajty
0
@escarabajo starałem się z całych sił. Kolejny Coutinho podobny lewo skrzydłowy
0
@Bulbulator odpali jak Ferran
0
@cules100pro w Gironie go oglądałem. Nie oglądałem go w innych miejscach :) ale dopowiadaj sobie dalej xd specyficzne podejście
0
@cules100pro trochę meczy w karierze zagrał i nawet je widziałem. I mam prawo ocenić, że jest to absurdalny transfer :)
1
@Kinginiesta co cię przekonuje w tym transferze? Jak uważasz
1
@szkutnik91 to będziesz czekał do śmierci xd
0
A Romeu zaskoczy wszystkich i pociągnie zespół do Ligi Europy
1
@Eto'o9 R10 Bednarek też zna świetnie premier league. Czy byłby to dobry transfer?
0
@Barcelona1235 Yamal czuje, że będzie pięknie się rozwijał będąc często na ławce i nie grając ani w pierwszym ani drugim zespole
0
@Comentateiro zakład, że będzie to niewypał?
0
@Rust_Cohle tak trzeba żyć
0
@cules100pro po ilu dniach tutaj można wyrażać swoją opinie, że jakiś transfer jest dramatem?
0
@AllBundy telemedi tam załatwiałem ja
3
@abram3k chociaż tyle, że pół darmo. Choć na stan finansów i tak drogo xd
0
@pioz123 akurat z transferu Inigo jestem bardzo zadowolony tym bardziej, że jest lewonożny. To inna sprawa i się zgadzam
2
@Barcelona1235 przecież Romeu i Busi to totalnie inne światy w stylu gry więc to nijakie zastępstwo. I tak trzeba będzie kompletnie inaczej grać. Juz De Jong bardziej by przypominał Busiego