Bartek_VEB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przypadkiem wśród oglądających odklejeńca Atora najwięcej osób popiera konfederacje
2
@JordiAlbion koalicja PO i PiS jest tak realna jak wielką ideowość i odmienność konfederacji. Wszyscy to to samo :) tylko nowy dziad dosiadł sie do stolika i muszą sie podzielić nim
3
@RoberDzik nie oczekuj racjonalnych wypowiedzi od wyborców konfederacji
0
@takisobiektos dla samych siebie kasę oni sobie znajdą :) tylko Polska piłka ucierpi. Ale Kulesza jest bardzo lubiany wśród "wielkich" PZPN
0
@JordiAlbion i co wtedy? Nic się nie zmieni. Pewnie znasz tylko Mentzena Bosaka i Korwina. Zaplecze konfederacji to dno i kilometr muły. Niech mają nawet 30%. PiS i PO chętnie kupią sobie posłów xd
0
@BorzyKrzys krzywe nogi fuj
2
@takisobiektos wytrzyma do końca kadencji. To jest PZPN. Baronowie są zadowoleni. Nie znasz historii PZPN?
0
@Nano22 jak trafisz idealnie kupuje ci wyjazd na mecz Barcelony
0
@skubi99 dla mnie są śmieszni więc niech istnieją jak najdłużej. Daję rade bez polityków żadnej partii w życiu xd
0
Obstawiamy wyniki konferencji w wyborach. Osobie która będzie najbliżej faktycznego wyniku stawiam browara
Będą mieć 13.2% :)
1
Ależ piękny protokół odpali Korwin przed wyborami ciekawe co odwali
0
@michal26 co z tego, ze Mentzen czy Bosak mogą mówić, że nie pójdą w koalicje. Jak konfederacja zaplecze polityczne ma tak biedne, ze PiS czy PO łatwo sobie kupi osoby z konfederacji. I tyle będzie pożytku z tej "ideowej" partii
0
@against_modern_football niczym się nie różnią dla mnie wszystkie żałosne partie a wy dalej walczcie która jest lepsza :) zagłosuje tylko w przypadku możliwości samodzielnej większości którejkolwiek
1
@against_modern_football zagłosuje na nikogo gdyż wszystkie partie są sobie równe i nie będę tworzył przymusu głosowania jak nie ma na kogo. Prawdopodobnie poszedłbym tylko zagłosować w taki sposób, żeby jakaś partia nie miała samodzielnej większości.
Czemu wyśmiewam konfederacje? Bo jako jedyna ma tak fanatycznie nastawionych wyborców. Nic tylko obnażać i wyśmiewać takie podejście :)
3
@Firestone
Valverde
Koeman
Xavi
Martino
0
@R-Dinho to wy się w nim bawicie więżąc, że jakiś PiS PO lewica czy konfa są "inne" żenada xd
3
@Comentateiro Pewnie tyle co słowa Mentzena. Nic
2
@Survier porównałeś piłkę do polityki? Czyli jesteś fanem konfederacji "tej drużyny"? Pogrążasz się, no i jak was traktować poważnie nawet jak człowiek próbuje :)
2
@Survier jak można być tak ślepo zapatrzonym w jakąkolwiek partie. Jesteście niesamowici :D
0
@R-Dinho pelikany to łapią wielką ideowość i antysystemowosc Korwina i jego rycerzyków
0
@R-Dinho widzę jakiś rycerz konfederacji broniący jej do śmierci xD fanatyzm
0
@arasz1819 aż się zapoznam kto to jest bo nie znam tej osoby
4
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/ziec-korwina-zona-bosaka-brat-mentzena-oto-kandydaci-konfederacji-do-sejmu/27djd95
Haha ale oni są inni tacy ideowi i wgl xD
7
@masq dobra wygrałeś dyskusje
0
@masq a komary zabijasz?
3
@masq czemu ich nie zabijasz?
2
@Popitek12 na twarz tak
0
@Eto'o9 R10 nagrywają tiktoki i jutuby wiec są tacy nowocześni i super xd
0
@Eto'o9 R10 i za to go szanuje. Debil ale przynajmniej szczery
1
@Eto'o9 R10 a rycerzyki ślepo im wierzą dalej xd