0

Przypadkiem wśród oglądających odklejeńca Atora najwięcej osób popiera konfederacje

2

@JordiAlbion koalicja PO i PiS jest tak realna jak wielką ideowość i odmienność konfederacji. Wszyscy to to samo :) tylko nowy dziad dosiadł sie do stolika i muszą sie podzielić nim

3

@RoberDzik nie oczekuj racjonalnych wypowiedzi od wyborców konfederacji

0

@takisobiektos dla samych siebie kasę oni sobie znajdą :) tylko Polska piłka ucierpi. Ale Kulesza jest bardzo lubiany wśród "wielkich" PZPN

0

@JordiAlbion i co wtedy? Nic się nie zmieni. Pewnie znasz tylko Mentzena Bosaka i Korwina. Zaplecze konfederacji to dno i kilometr muły. Niech mają nawet 30%. PiS i PO chętnie kupią sobie posłów xd

0

@BorzyKrzys krzywe nogi fuj

2

@takisobiektos wytrzyma do końca kadencji. To jest PZPN. Baronowie są zadowoleni. Nie znasz historii PZPN?

0

@Nano22 jak trafisz idealnie kupuje ci wyjazd na mecz Barcelony

0

@skubi99 dla mnie są śmieszni więc niech istnieją jak najdłużej. Daję rade bez polityków żadnej partii w życiu xd

0

Obstawiamy wyniki konferencji w wyborach. Osobie która będzie najbliżej faktycznego wyniku stawiam browara
Będą mieć 13.2% :)

1

Ależ piękny protokół odpali Korwin przed wyborami ciekawe co odwali

0

@michal26 co z tego, ze Mentzen czy Bosak mogą mówić, że nie pójdą w koalicje. Jak konfederacja zaplecze polityczne ma tak biedne, ze PiS czy PO łatwo sobie kupi osoby z konfederacji. I tyle będzie pożytku z tej "ideowej" partii

0

@against_modern_football niczym się nie różnią dla mnie wszystkie żałosne partie a wy dalej walczcie która jest lepsza :) zagłosuje tylko w przypadku możliwości samodzielnej większości którejkolwiek

1

@against_modern_football zagłosuje na nikogo gdyż wszystkie partie są sobie równe i nie będę tworzył przymusu głosowania jak nie ma na kogo. Prawdopodobnie poszedłbym tylko zagłosować w taki sposób, żeby jakaś partia nie miała samodzielnej większości.
Czemu wyśmiewam konfederacje? Bo jako jedyna ma tak fanatycznie nastawionych wyborców. Nic tylko obnażać i wyśmiewać takie podejście :)

3

@Firestone
Valverde
Koeman
Xavi
Martino

0

@R-Dinho to wy się w nim bawicie więżąc, że jakiś PiS PO lewica czy konfa są "inne" żenada xd

3

@Comentateiro Pewnie tyle co słowa Mentzena. Nic

2

@Survier porównałeś piłkę do polityki? Czyli jesteś fanem konfederacji "tej drużyny"? Pogrążasz się, no i jak was traktować poważnie nawet jak człowiek próbuje :)

2

@Survier jak można być tak ślepo zapatrzonym w jakąkolwiek partie. Jesteście niesamowici :D

0

@R-Dinho pelikany to łapią wielką ideowość i antysystemowosc Korwina i jego rycerzyków

0

@R-Dinho widzę jakiś rycerz konfederacji broniący jej do śmierci xD fanatyzm

0

@arasz1819 aż się zapoznam kto to jest bo nie znam tej osoby

7

@masq dobra wygrałeś dyskusje

0

@masq a komary zabijasz?

3

@masq czemu ich nie zabijasz?

2

@Popitek12 na twarz tak

0

@Eto'o9 R10 nagrywają tiktoki i jutuby wiec są tacy nowocześni i super xd

0

@Eto'o9 R10 i za to go szanuje. Debil ale przynajmniej szczery

1

@Eto'o9 R10 a rycerzyki ślepo im wierzą dalej xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?