Bartek_VEB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MarcepanowyKsiaze no nikt nie jest takim idiota jak Korwin racja
2
@Comentateiro Messi
1
@Bogan na tym koncie 246. Na każdym poprzednim nie pamiętam hehehe
10
@MesQueUnClub96 ty to jesteś wariat
2
@Firestone Dziwisz im się? Ja nie
17
@P33ck nawet tam go nie chcą
6
@misterio jak upadnie to Mentzen powie, że to był żart i pozamiatane
0
@Emhyr i auto jak zmieniło się
0
@Encore wymyślił sobie oskarżenie i brnie xD
0
@MesQueUnClub96 a gdzie generacja Hurkacz?
0
@icon3520 za beznadziejne zakończenie oraz fatalne bugi które zostały naprawione sensownie rok dwa po wyjściu gry co wpłynęło na ocenę
1
@iniesta44 tyle samo warte xd
@DonMatteo901 przecież lewica to największy polityczny ściek w sejmie więc nic dziwnego
0
@KamQiX masz prawo oczywiście. Tak jak i ja z góry zakładać, że kłamią. Najwyżej się mogę pomylić również
0
@KlonaZepan ciekawe czy ci młodzi też żartują i dla beki głosują na niego czy tylko Mentzen kawalarz
0
@KamQiX Powodem myśli jest to, że kłamie jak reszta polityków. A naiwniacy będą wierzyć w swojego Korwina i jego padawanów. Jednak jak przychodzi do wywiadów na żywo i debat i nie może przygotować sobie wystąpienia widać jak marny z Mentzena polityk. No cóż pośmieje się a ludzie się szybko przejadą na nim jak na Tuskach, Kaczyńskich czy innych "wielkich". Niesamowite jak ludzie kibicują partiom politycznym jak klubom piłkarskim xd
23
@adambądkowski93 jaki kraj taki Messi
2
@macio_944 są równi i równiejsi. A młodzi chłopcy od konfederacji podjarani
1
@DonMatteo901 mówi polityk z partii której członek staje na mównicy i ją blokuje xD
0
@KamQiX nie wiem nie jestem politykiem
2
@MesQueUnClub_87 ja jem kanapkę z szynką
3
@Janas11224 100% się zgadzam. Jednak jestem przekonany, że każdy kraj robiłby to samo. Dlatego nie jestem zaskoczony
2
@Janas11224 walczą o swoje i w takiej sytuacji każdy kraj na ich miejscu zachowałby się tak samo. A czy to fajne to druga sprawa
0
@KamQiX kolejny naiwniak wierzący w dobroć i szczerość Mentzena. Niesamowici są ludzie
0
@cules100pro za robotę w spółkach państwowych a co?
8
Mentzen mówi, że zatrzyma rozdawnictwo. Najwyżej jak nie zatrzyma to powie, że żartował
1
@Pedri16Future tyle Barcelona ma na transfery
4
@MesQueUnClub96 właśnie nie. W końcu na twoim poziomie i aż mi się źle zrobiło. To się nie powtórzy
3
@MesQueUnClub96 Hurkacz przecież nie gra to jaki goat
0
@Comentateiro to możesz czasem zacząć
0
@Comentateiro według plebiscytu Złotej Piłki Pele nie istnieje