2

@MarcepanowyKsiaze no nikt nie jest takim idiota jak Korwin racja

2

1

@Bogan na tym koncie 246. Na każdym poprzednim nie pamiętam hehehe

10

@MesQueUnClub96 ty to jesteś wariat

2

@Firestone Dziwisz im się? Ja nie

17

@P33ck nawet tam go nie chcą

6

@misterio jak upadnie to Mentzen powie, że to był żart i pozamiatane

0

@Emhyr i auto jak zmieniło się

0

@Encore wymyślił sobie oskarżenie i brnie xD

0

@MesQueUnClub96 a gdzie generacja Hurkacz?

0

@icon3520 za beznadziejne zakończenie oraz fatalne bugi które zostały naprawione sensownie rok dwa po wyjściu gry co wpłynęło na ocenę

1

@iniesta44 tyle samo warte xd
@DonMatteo901 przecież lewica to największy polityczny ściek w sejmie więc nic dziwnego

0

@KamQiX masz prawo oczywiście. Tak jak i ja z góry zakładać, że kłamią. Najwyżej się mogę pomylić również

0

@KlonaZepan ciekawe czy ci młodzi też żartują i dla beki głosują na niego czy tylko Mentzen kawalarz

0

@KamQiX Powodem myśli jest to, że kłamie jak reszta polityków. A naiwniacy będą wierzyć w swojego Korwina i jego padawanów. Jednak jak przychodzi do wywiadów na żywo i debat i nie może przygotować sobie wystąpienia widać jak marny z Mentzena polityk. No cóż pośmieje się a ludzie się szybko przejadą na nim jak na Tuskach, Kaczyńskich czy innych "wielkich". Niesamowite jak ludzie kibicują partiom politycznym jak klubom piłkarskim xd

23

@adambądkowski93 jaki kraj taki Messi

2

@macio_944 są równi i równiejsi. A młodzi chłopcy od konfederacji podjarani

1

@DonMatteo901 mówi polityk z partii której członek staje na mównicy i ją blokuje xD

0

@KamQiX nie wiem nie jestem politykiem

2

@MesQueUnClub_87 ja jem kanapkę z szynką

3

@Janas11224 100% się zgadzam. Jednak jestem przekonany, że każdy kraj robiłby to samo. Dlatego nie jestem zaskoczony

2

@Janas11224 walczą o swoje i w takiej sytuacji każdy kraj na ich miejscu zachowałby się tak samo. A czy to fajne to druga sprawa

0

@KamQiX kolejny naiwniak wierzący w dobroć i szczerość Mentzena. Niesamowici są ludzie

0

@cules100pro za robotę w spółkach państwowych a co?

8

Mentzen mówi, że zatrzyma rozdawnictwo. Najwyżej jak nie zatrzyma to powie, że żartował

1

@Pedri16Future tyle Barcelona ma na transfery

4

@MesQueUnClub96 właśnie nie. W końcu na twoim poziomie i aż mi się źle zrobiło. To się nie powtórzy

3

@MesQueUnClub96 Hurkacz przecież nie gra to jaki goat

0

@Comentateiro to możesz czasem zacząć

0

@Comentateiro według plebiscytu Złotej Piłki Pele nie istnieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?