2

@Aragorn33 tobie nie wyszło bo Bednarek również mnóstwo gra wiec ewidentnie musi być świetny :)

3

@sergio5 a kim ty podniecasz? Hołownia, Biedroniem, czy Mentzenem

2

@gumaz to cieszy, że mniej niż 10. Pięknie

7

@Aragorn33 a Jan Bednarek ponad 13k. Pasuje do Barcy

0

@gumaz a ile ma w nich konfederacja?

1

@Azacca pewnie do szczepień na tą chorobę dołączą. Tym razem już na pewno

3

@Aragorn33 gral to za dużo powiedziane

1

@Azacca chcą dokonać depopulacji

23

@barcanawieki nie mógł dopasować sie poziomem do Barcy więc klub zniżył do jego

1

@Sysia11 jaka mądra kobieta :o

5

@derlysy1979 jest dużo lepiej na świecie niż kiedykolwiek wcześniej w historii ale pojedyńcze historie was załamią

0

@Sysia11 nie pisze, że to talent na miarę Messiego. Wystarczy żeby był talentem na miarę Oezila i to spełni i będzie lepszy niż Gavi. Nie ma talentów na miarę Messiego

0

@PatrykBarca w kadrze Hiszpanii gra tez np Ferran i Morata. Taka o to kadra :)

0

@Foro przecież nie z tobą się spotka więc może być spokojny

0

@HarveySpecter 2/3 tysiące

2

@Sysia11 oczywiście, że tak. Wielki talent za walczaka. Super wymiana

1

@Azacca miło cię poznać

1

@Medium daleko z Krakowa. Zawiodłem się

0

@Medium gdzie mieszkasz?

1

@Medium spotkamy się kiedyś na piwo to się zdziwisz ile mam lat synu

0

@GeneralXavi ja myślę czy głosować na konfederacje czy lewice nie wiem co bardziej powalone i co wybrać

1

@MesQueUnClub96 czekoladowe

9

Oby wróciły upały 34 stopni i żeby zostało tak na cały sierpień

1

@cules100pro tak o 13 lat

1

@klopx przemyśle to w przyszłości

1

@klopx ma 12 lat dałem mu lizaka i zmądrzał

0

Komentarz usunięty

2

@kondzix2115 tylko ty nie masz dziewczyny. Czyli nikogo nie przekonałeś

8

Właśnie przekonałem brata żeby nie głosował na konfederacje. Duma

1

@Hellrider nie powiem skąd. Tajemnica

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?