Bartek_VEB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pioz123 mój błąd racja.
Ale Inigo będzie podstawowym
0
@barcelonaLM aktualnie nie ma powodu
1
@MesQueUnClub96 Gundogan, Inigo, Lewy, Ter stegen, Alonso, Roberto, Romeu. Tak faktycznie masz problemy z matmą
0
@matirix20 Nico: Widzisz mnie?
0
@MesQueUnClub96 no ale pisze poważnie. Jak zawsze
0
@partymaker Xavi tak umie pracować z młodymi, że potrzebuje 32 latka Romeu xD a nico czy ktoś inny do kosza
0
@MesQueUnClub96 ja od 30 a co?
0
@MesQueUnClub96 moje głupoty są mądrzejsze, niż twoje najmądrzejsze posty. Więc zostań jednak przy kolarstwie lub innych warcabach
1
@MesQueUnClub96 zajmij się kolarstwem
11
Romeu kontrakcik na 3 lata. Alemany i Laporta TOP oczywiście xD
1
@okiemtypera_lucaxx95 ah te złe niedobre kobiety
3
@krajana Korwin premierem a Senyszyn prezydentem
0
@Messibestplayerintheworld o Messim też było dużo plotek i naiwniacy uwierzyli
7
Zobaczyłbym wspólne rządy lewicy z konfederacją
1
@pt9 labamba będzie przeniesiona na notatnik
@Luciano99 z tobą pewnie
2
@barcelonaLM i konfa i lewica to mem
0
@BordowyPtak yyy no okej
2
Ciekawe czy jak Magik popełniał samobójstwo też ludzie mówili "co to się dzieje w tych czasach". Nic się nie zmieniło po za jednym. Chorym nagrywaniem i wrzucaniem zdjęć, nagrań do internetu. Przykra sprawa, a chore jest robienie takich rzeczy jak wrzucanie tego żeby sobie lud mógł obejrzeć czyjeś cierpienie
0
@AlwaysBlaugrana oczywiste. A do tego wątpię, że sam jakoś bardzo chciał
1
@AlwaysBlaugrana a niektórzy ślepo wierzą, ze Messi tak bardzo zakochany chciał wrócić do Barcelony
0
@MesQueUnClub96 doping
0
@MesQueUnClub96 wyjdź się opalić
0
@JordiAlbion jakie ironicznie. Musimy wiedzieć jak jest
0
@JordiAlbion kluczowe pytanie na początek. Brawo
0
@Armintrance1 jaki miałeś wcześniej nick? Ja jestem tu od dawna masz nijaki staż przy moim
1
@FcPortoFan1999
1. Legia
2. Lech
3. Pogoń
4. Raków
5. Warta
6. Korona
7. Piast
8. Zagłębie
9. Cracovia
10. Ruch
11. Górnik
12. Widzew
13. Jagiellonia
14. Radomiak
15. ŁKS
16. Stal
17. Śląsk
18. Puszcza
0
Ależ cisza spokój
0
@MesQueUnClub96 z Bogiem
0
@kondzix2115 niszczyciel marzeń
0
@R-Dinho dlaczego trollem? Bo mam inne poglądy? Słabe podejście z twojej strony