8

@kondzix2115 no cóż kiedyś zmądrzejesz

1

@R-Dinho jak zawsze albo żartują albo są nierozumiani xD

0

@Ghostface to trzeba robić żeby żyć. Tego nie będę postulował żeby zabrać

2

@bartas97 Radom

2

@Rl9k1nG a kuce będą w zachwycie nad konfederacja xDD Janusz zaczyna odpalanie protokołu

3

@RoberDzik ja jestem za zakazem jednego i drugiego i jeszcze kilku rzeczy

1

@chavez
gra Lewy
Sprzedaż Haaland bo można zarobić
Ławka Nunez bo jest tak gówniany, że nikt go nie kupi

0

@Bogan wyborcy konfederacji to noszą to co im mama kupi

3

@lucca87 będę korzystał z tego zawsze. Może się nawet zatrudnie. TOP firma w Polsce

0

@Medium i widzisz jak życie zmarnowałeś

14

@lucca87 InPost najlepsza firma w Polsce polecam każdemu

0

@AlexDark00 to jak słabo sprząta trzeba zmienić firmę sprzątającą

0

@cules100pro jak wyjdziemy na prostą cały świat będzie w kosmosie już

0

@Transu96 zacznij więcej zarabiać proste

0

@lucca87 nie ma go właśnie z tych powodów xd więc akurat bardzo dobry news

0

@kondzix2115 zależy jakie jedno i drugie

6

Niech wam się śni Barcelona podnosząca puchar za wygranie ligi mistrzów. Dobranoc

6

@MarcepanowyKsiaze w USA od dawna tak to wygląda. Pełno takich nagrań na Twitterze od kilku lat. Okropny kraj

27

@Nazio_87 ty serio? Pełno takich akcji było w historii a teraz jest szerszy dostęp do neta i mediów i każdy to rozsyła dalej. I tyle

2

@Barcasub dembele

3

@macio_944 przynajmniej wszyscy wiedzą z kim mają doczynienia

1

@Nazio_87 i na spotkanie z labamba wziął

0

@partymaker to zmień go na inną godzinę. Nie dziękuj

1

@BorzyKrzys ale kogoś zabolało a nawet nikt o nim nie wspomniał xD

4

@MarioVeB! Mentzen im da piwo i powie, że nie zabierze podatku i podjarani

6

@marcin62 i są osoby głosujące na konfederacje w której jest ktoś taki xDDD

1

@pt9 np Mentzen ma dużą podnietę alkoholem

1

@Aragorn33 widzę fan Romeu tutaj mocny

0

@Blantozaur Ale się skompromitowaleś xD

1

@misterio mentalem idealnie pasuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?