Bartek_VEB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@kondzix2115 no cóż kiedyś zmądrzejesz
1
@R-Dinho jak zawsze albo żartują albo są nierozumiani xD
0
@Ghostface to trzeba robić żeby żyć. Tego nie będę postulował żeby zabrać
2
@bartas97 Radom
2
@Rl9k1nG a kuce będą w zachwycie nad konfederacja xDD Janusz zaczyna odpalanie protokołu
3
@RoberDzik ja jestem za zakazem jednego i drugiego i jeszcze kilku rzeczy
1
@chavez
gra Lewy
Sprzedaż Haaland bo można zarobić
Ławka Nunez bo jest tak gówniany, że nikt go nie kupi
0
@Bogan wyborcy konfederacji to noszą to co im mama kupi
3
@lucca87 będę korzystał z tego zawsze. Może się nawet zatrudnie. TOP firma w Polsce
0
@Medium i widzisz jak życie zmarnowałeś
14
@lucca87 InPost najlepsza firma w Polsce polecam każdemu
0
@AlexDark00 to jak słabo sprząta trzeba zmienić firmę sprzątającą
0
@cules100pro jak wyjdziemy na prostą cały świat będzie w kosmosie już
0
@Transu96 zacznij więcej zarabiać proste
0
@lucca87 nie ma go właśnie z tych powodów xd więc akurat bardzo dobry news
0
@kondzix2115 zależy jakie jedno i drugie
6
Niech wam się śni Barcelona podnosząca puchar za wygranie ligi mistrzów. Dobranoc
6
@MarcepanowyKsiaze w USA od dawna tak to wygląda. Pełno takich nagrań na Twitterze od kilku lat. Okropny kraj
27
@Nazio_87 ty serio? Pełno takich akcji było w historii a teraz jest szerszy dostęp do neta i mediów i każdy to rozsyła dalej. I tyle
2
@Barcasub dembele
3
@macio_944 przynajmniej wszyscy wiedzą z kim mają doczynienia
1
@Nazio_87 i na spotkanie z labamba wziął
0
@partymaker to zmień go na inną godzinę. Nie dziękuj
1
@BorzyKrzys ale kogoś zabolało a nawet nikt o nim nie wspomniał xD
4
@MarioVeB! Mentzen im da piwo i powie, że nie zabierze podatku i podjarani
6
@marcin62 i są osoby głosujące na konfederacje w której jest ktoś taki xDDD
1
@pt9 np Mentzen ma dużą podnietę alkoholem
1
@Aragorn33 widzę fan Romeu tutaj mocny
0
@Blantozaur Ale się skompromitowaleś xD
1
@misterio mentalem idealnie pasuje