0

@Witekk10 nie pamiętam ze 100/200 ich pewnie było. Mówię Ci. Tak było

2

@Eto'o9 R10 dotyczy konfy to od razu fejk dla nich xD

0

@Witekk10 Witekk10 a co?

0

@Artysta9 ja też mogę to zrobić

5

@macio_944 ta godzina to śpią wyborcy konfederacji

0

@GadulkiGembulki_FCB a woda gazowana powinna być od 16!

0

@AFA90 oczkiem w głowie, że chce mu się płakać

0

@Jakub1513 bo Xavi to beton

1

@Bartula ty niegrzeczny ty

3

@MichuZ44 ależ tragicznie to wygląda xd

0

@Nazio_87 aż będzie gotowy

1

@Firestone uuu widzę nawet dowody są

0

@takisobiektos myślisz, ze którym kontem mógłbym być? Czy po prostu, że nowe tak stwierdzasz? Ciekawe teorie więc posłucham

7

@FcPortoFan1999 woli chłopców

1

@MesQueUnClub96 Hurkacz gra jak kobieta więc zgadza się

0

@MesQueUnClub96 poziom kilka razy większy niż gra Hurkacza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@barcelonaLM dotyczy konfy to nagle fake dla niektórych xD

1

@Safrani no przecież to oczywiste tylko rycerzyki konfederacji ślepo wierzą w swoich Bosaków i Mentzenów xd

0

@Sysia11 chyba słoneczko z reprezentacją Argentyny

1

@HighestInTheRoom jeszcze będziesz mnie prosił o pożyczkę jak w poprzednim tygodniu

0

@tristan87 moje kieszonkowe jest większe niż twoje roczne wypłaty więc tak można żyć :D

4

@macio_944 albo na PiS medale przyjmował od Prezydenta

1

@Luciano99 i zainwestowałem w wódkę

4

Ciekawe na kogo Lewy zagłosuje w wyborach

1

@tristan87 zgadza się dobrze zarabiam

0

@ObiwanKenobi bo nie obawiam się już covid dzięki dobrym działaniom naszego Państwa

1

@Deviler cały świat się wtedy zmienił. Może kiedyś się odbuduje

0

@VegetaPolska jakie plany na urlop?

1

@BorzyKrzys denaturat a co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?